О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима сельского округа Ушкын Келесского района Туркестанской области от 6 февраля 2023 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 7 февраля 2023 года № 6237-13
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 18 октября 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Достык сельского округа Ушкын Келесского района следующие наименования:
1) безымянной улице № 1 - улица Түркістан;
2) безымянной улице № 2 - улица Ыбырай Алтынсарин;
3) безымянной улице № 3 - улица Жәңгірхан;
4) безымянной улице № 4 - улица Ахмет Байтұрсынұлы;
5) безымянной улице № 5 - улица Ұлы Дала;
6) безымянной улице № 6 - улица Мұстафа Шоқай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Г. Байдосов

Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Ұшқын ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 6 ақпандағы № 6 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 7 ақпанда № 6237-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып және Түркістан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 қазандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Келес ауданы Ұшқын ауылдық округінің Достық ауылындағы атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 1 атауы жоқ көшеге – Түркістан көшесі;
2) № 2 атауы жоқ көшеге – Ыбырай Алтынсарин көшесі;
3) № 3 атауы жоқ көшеге – Жәңгірхан көшесі;
4) № 4 атауы жоқ көшеге – Ахмет Байтұрсынұлы көшесі;
5) № 5 атауы жоқ көшеге – Ұлы Дала көшесі;
6) № 6 атауы жоқ көшеге – Мұстафа Шоқай көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Г. Байдосов