О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима сельского округа Бирлесу Келесского района Туркестанской области от 28 марта 2023 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 29 марта 2023 года № 6250-13
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 октября 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Казахстан сельского округа Бирлесу Келесского района следующие наименования:
1) безымянной улице № 1 - улица Дінмұхамед Қонаев;
2) безымянной улице № 2 - улица Дина Нұрпейісова;
3) безымянной улице № 3 - улица Мұхтар Әуезов.
2. Присвоить безымянной улице № 4 в селе 28 гвардия сельского округа Бирлесу Келесского района наименование "Нұртас Оңдасынов".
3. Присвоить безымянной улице № 5 в селе Дихан сельского округа Бирлесу Келесского района наименование "Домалақ ана".
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Бирлесу К. Еркинбекова

Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Бірлесу ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 28 наурыздағы № 12 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 29 наурызда № 6250-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 қазандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Келес ауданы Бірлесу ауылдық округінің Қазақстан ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 1 атауы жоқ көшеге – Дінмұхамед Қонаев көшесі;
2) № 2 атауы жоқ көшеге – Дина Нұрпейісова көшесі;
3) № 3 атауы жоқ көшеге – Мұхтар Әуезов көшесі.
2. Келес ауданы Бірлесу ауылдық округі 28 гвардия ауылындағы № 4 атауы жоқ көшеге "Нұртас Оңдасынов" атауы берілсін.
3. Келес ауданы Бірлесу ауылдық округі Дихан ауылындағы № 5 атауы жоқ көшеге "Домалақ ана" атауы берілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бірлесу ауылдық округінің әкімі К. Еркинбекова