Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по району Сауран
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 15 мая 2023 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 16 мая 2023 года № 6272-13
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Сауран РЕШИЛ:

Сауран ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 мамырдағы № 9 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 16 мамырда № 6272-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365 бабының 3-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Сауран согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Байсбаев
Приложение к решению
от 15 мая 2023 года № 9
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Сауран
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления, м3
1
Домовладения благоустроенные и
неблагоустроенные
1 житель

1. Сауран ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Байсбаев
2023 жылғы 15 мамырдағы
№ 9 шешіміне қосымша
Сауран ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық жинақталу нормасы, м3
1
Жайлы және
жайлы емес үйлер
1 тұрғын