О признании утратившим силу решение маслихата района Сауран от 26 декабря 2022 года № 166 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по району Сауран"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 27 октября 2023 года № 76. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 31 октября 2023 года № 6386-13
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Сауран "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по району Сауран" от 26 декабря 2022 года № 166 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31543).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Байсбаев

Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 166 "Сауран ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 76 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 31 қазанда № 6386-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сауран аудандық мәслихатының "Сауран ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 166 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31543 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Байсбаев