О признании утратившим силу решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 мая 2023 года № 5-4 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Казталовскому району"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 ноября 2023 года № 9-6. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 3 ноября 2023 года № 7281-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Казталовскому району" от 22 мая 2023 года № 5-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7170-07).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Мулдашев

Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 мамырдағы № 5-4 "Казталов ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 9-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 қарашада № 7281-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының "Казталов ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 22 мамырдағы № 5-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7170-07 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев