О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 2 ноября 2023 года № 9-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Казталовского района"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 12-19. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2023 года № 7310-07
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 2 ноября 2023 года № 9-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Казталовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7284-07) следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Казталовского района, утвержденных указанным решением:
в пункте7 подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) лицам больным туберкулезом, находящимся на амбулаторном этапе лечения, согласно справки медицинского учреждения, в размере 10 (десять) месячных расчетных показателей, без учета доходов, ежемесячно;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Мулдашев

Казталов аудандық мәслихатының "Казталов ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің,оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 2 қарашадағы № 9-7 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-19 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 7310-07 болып тіркелді
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының "Казталов ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" 2023 жылғы 2 қарашадағы №9-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне №7284-07 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Казталов ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
7-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1) медициналық мекеменің анықтамасына сәйкес амбулаторлық емделу кезеңіндегі туберкулезбен ауыратын тұлғаларға табыстарын есепке алмай 10 (он) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, ай сайын;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев