О внесении изменения в решение акима Сырымского района от 3 июня 2019 года № 7 "Об образовании избирательных участков на территории Сырымского района"
Решение акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 23 октября 2023 года № 7. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 24 октября 2023 года № 7275-07
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сырымского района от 3 июня 2019 года № 7 "Об образовании избирательных участков на территории Сырымского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5696) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Сырымского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
аким Сырымского района Ж. Батырниязов
"СОГЛАСОВАНО"
Сырымская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
Приложение к решению акима
Сырымского района

Сырым ауданы әкiмiнiң "Сырым ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" 2019 жылғы 3 маусымдағы № 7 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 2023 жылғы 23 қазандағы № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 қазанда № 7275-07 болып тіркелді
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым ауданы әкімінің "Сырым ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 3 маусымдағы № 7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5696 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылау Сырым ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырым ауданы әкімі Ж. Батырниязов
КЕЛІСІЛДІ"
Сырым аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
2023 жылғы 23 қазандағы № 7
Шешіміне қосымша
Сырым ауданы әкiмiнiң

от 3 июня 2019 года № 7
Избирательные участки на территории Сырымского района
Номера избирательных участков
Границы избирательных участков
Местонахождение
1
290
Село Жымпиты: улицы Абая, Амангелды, Есенжанова, Досмухамедова, Казахстан, Каратаева, Маметовой, Мендалиева, Жамбыла, Молдагуловой, Сейфуллина, Шоканова, зимовки Капак, Камыстыкуль, Орыскуль.
Село Жымпиты, улица Казахстанская №10, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
2
291
Село Жымпиты: улицы Асадуллина, Алибекова, Байжанова, Бейбитшилик, Жонысова, Жумагалиева, Исаева, Суйрбаева, Уребаева, Майлина, Молдагалиева, Успанова, Сатаева, Сагырбаева, Датулы, Жолдыбаева, Момышулы, Колганатова.
Село Саралжын.
Село Жымпиты, улица Каратева №18, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени К.Мырзалиева" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
3
293
Село Жымпиты: улицы Абылхайырхана, Айтеке би, Алашорда, Кажмукан, Мухита.
Село Улента: улицы Улытау, Шанырак, Жагалау, Бердигалиева, Байтерек, Еслямгалиева, Жонысова, Кусупкалиева, Ташаева, Тажибекова, Умбетова, Утемисова, зимовки Жетикул, Аксай , Мукай, Такыркул, Кузентай, Саугабай, Дуйсенбай, Бескудык.
Село Улента, улица Бәйтерек №6 Б, здание государственного учреждения "Аппарат акима Жымпитинского сельского округа Сырымского района Западно Казахстанской области".
4
294
Село Булан.
Село Булан, улица Мектеп №15, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
5
295
Село Жамбыл.
Село Жамбыл, улица Тайлака батыра №3, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Жамбыл" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно – Казахстанской области".
6
296
Село Кособа: зимовки Акшакул, Капалак, Жетимсай, Айдаргали, Аяккөл, Наху, Шагат.
Село Кособа, улица С.Датулы №2 А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
7
297
Село Жыракудық: зимовки Агатай, Жыралышыганак, Жаманкул, Кулак, Кулыксай, Коныркул.
Село Жыракудык, улица Ы.Алтынсарина №5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Жыракудык" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
8

2019 жылғы 3 маусымдағы № 7
шешiмiне қосымша
Сырым ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскелерінің нөмірлері
Сайлау учаскелерінің шекаралары
Орналасқан жері
1
290
Жымпиты ауылы: Абай, Амангелді, Есенжанов, Досмұхамедов, Қазақстан, Қаратаев, Маметова, Мендалиев, Жамбыл, Молдағұлов, Сейфуллин, Шоқанов көшелері, Қапақ, Қамыстыкөл, Орыскөл қыстақтары.
Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі №10, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
2
291
Жымпиты ауылы: Асадуллин, Әлібеков, Байжанов, Бейбітшілік, Жонысов, Жұмағалиев, Исаев, Сүйірбаев, Өребаев, Майлин, Молдағалиев, Оспанов, Сатаев, Сағырбаев, Датұлы, Жолдыбаев, Момышұлы, Қолғанатов көшелері. Саралжын ауылы.
Жымпиты ауылы, Қаратаев көшесі №18, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасы Сырым ауданының білім беру бөлімінің "Қ.Мырзалиев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
3
293
Жымпиты ауылы: Әбілхайырхан, Әйтеке би, Алашорда, Қажмұқан, Мұхит көшелері.
Өлеңті ауылы: Ұлытау, Шаңырақ, Жағалау, Бердіғалиев, Бәйтерек, Еслямғалиев, Жонысов, Кусупкалиев,Ташаев, Тәжібеков, Умбетова, Өтемісов көшелері, Жетікөл, Ақсай, Мұқай, Тақыркөл, Күзентай, Сауғабай, Дүйсенбай, Бесқұдық қыстақтары.
Өлеңті ауылы, Бәйтерек көшесі №6 Б, "Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Жымпиты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
4
294
Бұлан ауылы.
Бұлан ауылы, Мектеп көшесі №15, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
5
295
Жамбыл ауылы.
Жамбыл ауылы, Тайлақ батыр көшесі №3, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Жамбыл негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
6
296
Қособа ауылы: Ақшакөл, Қапалақ, Жетімсай, Айдарғали, Аяқкөл, Наху, Шағат қыстақтары.
Қособа ауылы, С.Датұлы көшесі №2 А, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
7
297
Жырақұдық ауылы: Ағатай, Жыралышығанақ, Жаманкөл, Құлақ, Құлықсай, Қоңыркөл қыстақтары.
Жырақұдық ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі №5, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Жырақұдық жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
8

298
Село Жетикул: зимовки Аккул, Ждан-1, Баба, Урбисин, Сыпыра, Узакбай.
Село Жетикул, улица Мектеп №10, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Жетикуль" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
9
301
Село Косарал: зимовки Комсомол, Бокай.
Село Агоба:зимовки Куткожа, Туле, Кеуден-1, Кеуден-2, Дунгелексор, Кенесары, Кубек .
Село Каракудык: зимовка Ашыкудык.
Село Косарал, улица С.Датулы №7, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
10
302
Села Шагырлой, Кызылтан, зимовки Тиленше, Батпаккул, Ахметжан.
Село Шагырлой, улица А.Кунанбаева №12, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
11
304
Село Куздикара: зимовка Оралбай. Село Жанаконыс: зимовки Шеркешбай, Кулшугай.
Село Куздикара, улица Ш.Утепова №18, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Коздикара" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
12
305
Села Булдурта, Каракудук, Аккудык: зимовки Битеу, Жарқамыс, Тыныштыбай, Сарыузек-1, Коныркул, Егиндиой, Кошабай, Костубе, Тулеген, Ашысай.
Село Булдурта, улица М.Маметовой №12, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
13
306
Село Кугерис, зимовка Кырман.
Село Кугерис, улица Желтоксан №9, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Кугерис" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
14
308
Село Коныр, зимовки Кенашы, Былкылдак.
Село Коныр, улица М.Есламгалиева №17/2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
15
309
Село Тамды.
Село Тамды, улица М.Термезиева № 9/2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
16
310
Село Таскудык, Алатау.
Село Таскудык, улица М.Ауезова №1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
17

298
Жетікөл ауылы: Аққөл, Ждан-1, Баба, Өрбісін, Сыпыра, Ұзақбай қыстақтары.
Жетікөл ауылы, Мектеп көшесі №10, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Жетікөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
9
301
Қосарал ауылы: Комсомол, Боқай қыстақтары.
Ағоба ауылы: Құтқожа, Төле, Кеуден-1, Кеуден-2, Дөңгелексор, Кенесары, Көбек қыстақтары.
Қарақұдық ауылы: Ащықұдық қыстағы.
Қосарал ауылы, С.Датұлы көшесі №7, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
10
302
Шағырлой, Қызылтаң ауылдары, Тіленше, Батпақкөл, Ахметжан қыстақтары.
Шағырлой ауылы, А.Құнанбаев көшесі №12, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
11
304
Көздіқара ауылы: Оралбай қыстағы.
Жаңақоңыс ауылы: Шеркешбай, Құлшұғай қыстақтары.
Көздіқара ауылы, Ш.Утепов көшесі №18, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Көздіқара негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
12
305
Бұлдырты, Қарақұдық, Аққұдық ауылдары: Бітеу, Жарқамыс, Тыныштыбай, Сарыөзек-1, Қоңыркөл, Егіндіой, Қошабай, Қостөбе, Төлеген, Ащысай қыстақтары.
Бұлдырты ауылы, М.Маметов көшесі №12, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
13
306
Көгеріс ауылы, Қырман қыстағы.
Көгеріс ауылы, Желтоқсан көшесі №9, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Көгеріс негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
14
308
Қоңыр ауылы, Кеңашы, Былқылдақ қыстақтары.
Қоңыр ауылы, М.Есламгалиев көшесі №17/2, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
15
309
Тамды ауылы.
Тамды ауылы, М.Термезиев көшесі № 9/2, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
16
310
Тасқұдық, Алатау ауылдары.
Тасқұдық ауылы, М.Әуезов көшесі №1, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
17

312
Село Талдыбулак.
Село Талдыбулак, улица С.Датова №4, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
18
313
Село Казакстан.
Село Казакстан, улица Жана мектеп №1, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Қазақстан" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
19
314
Село Аралтобе, зимовка Тиксай.
Село Аралтобе, улица А.Иманова №21, здание коммунального государственного учреждения "Аралтобинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
20
315
Село Кызылагаш, зимовка Коржыной.
Село Кызылагаш, улица Республика №12, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Кызылагаш" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
21
316
Село Алгабас, зимовка Жаман.
Село Алгабас, улица А.Байтурсынова №4, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
22
317
Село Жанаонир, зимовки Кызылагаш, Орлыкол, Сулыкол, Сулыкол-1, Кыстаубай.
Село Жанаонир, улица А.Молдагуловой № 11, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
23
318
Село Сасыккол.
Село Сасыккол, улица Ж.Досмухамедова №15, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
24
319
Село Тоганас, село Сегизуй, зимовка Булак.
Село Тоганас, улица Шубина №10, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени В.И.Шубина" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
25
320
Село Анкаты.
Село Анкаты, здание миницентра государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени В.И.Шубина" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
26
322
Село Караганда, зимовки Актабан-2, Айдар.
Село Караганда, улица Курмангазы №1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
27

312
Талдыбұлақ ауылы.
Талдыбұлақ ауылы, С.Датов көшесі №4, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
18
313
Қазақстан ауылы.
Қазақстан ауылы, Жаңа мектеп көшесі №1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Қазақстан бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
19
314
Аралтөбе ауылы, Тіксай қыстағы.
Аралтөбе ауылы, А.Иманов көшесі №21, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасы Сырым ауданының білім беру бөлімінің "Аралтөбе жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
20
315
Қызылағаш ауылы, Қоржыной қыстағы.
Қызылағаш ауылы, Республика көшесі №12, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасы Сырым ауданының білім беру бөлімінің "Қызылағаш негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
21
316
Алғабас ауылы, Жаман қыстағы.
Алғабас ауылы, А.Байтұрсынов көшесі №4, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
22
317
Жаңаөңір ауылы, Қызылағаш, Орлыкөл, Сулыкөл, Сулыкөл-1, Қыстаубай қыстақтары.
Жаңаөңір ауылы, А.Молдагулова көшесі № 11, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимараты.
23
318
Сасықкөл ауылы.
Сасықкөл ауылы, Ж.Досмухамедов көшесі №15, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимараты.
24
319
Тоғанас ауылы, Сегізүй ауылы, Бұлақ қыстағы.
Тоғанас ауылы, Шубин көшесі №10, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "В.И.Шубин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
25
320
Аңқаты ауылы.
Аңқаты ауылы, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "В.И.Шубин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
26
322
Қарағанды ауылы, Актабан-2, Айдар қыстақтары.
Қарағанды ауылы, Құрманғазы көшесі №1, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
27

323
Село Куспанкол, зимовка Ашысай.
Село Куспанкол, улица Абилхайырхан №2, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Куспанкол" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".

323
Құспанкөл ауылы, Ащысай қыстағы.
Құспанкөл ауылы, Абілхайырхан көшесі №2, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасы Сырым ауданының білім беру бөлімінің "Құспанкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.