О признании утратившим силу решения Теректинского районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 октября 2023 года № 8-1. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 18 октября 2023 года № 7269-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Теректинского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 20-3 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Теректинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5145).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Теректинского районного маслихата А. Нургалиев

Теректі аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қазандағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 қазанда № 7269-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "Теректі аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 30 наурыздағы № 20-3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5145 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының төрағасы А. Нургалиев