О внесении изменений в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 17 марта 2023 года № 167 "Об утверждении перечня платных услуг уполномоченной организации в сфере гражданской авиации и ставок платежей в сфере гражданской авиации"
Приказ Министра транспорта Республики Казахстан от 8 августа 2024 года № 269. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 августа 2024 года № 34915
ПРИКАЗЫВАЮ:

"Азаматтық авиация саласындағы уәкілетті ұйымның ақылы көрсетілетін қызметтерінің тізбесін және азаматтық авиация саласындағы төлем мөлшерлемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2023 жылғы 17 наурыздағы № 167 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік министрінің 2024 жылғы 8 тамыздағы № 269 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 9 тамызда № 34915 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:

1. Внести в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 17 марта 2023 года № 167 "Об утверждении перечня платных услуг уполномоченной организации в сфере гражданской авиации и ставок платежей в сфере гражданской авиации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 32089) следующие изменения:
в ставках платежей в сфере гражданской авиации, утвержденных указанным приказом:
в разделе 7:
строки, порядковый номер 1 и 2 изложить в следующей редакции:
"
1.
Однодвигательные самолеты
25
2.
Самолеты массой не выше 5700 кг
36
";
в разделе 8:
строки, порядковый номер 1 и 2, изложить в следующей редакции:
"
1.
Однодвигательные самолеты
5
2.
Самолеты массой не выше 5700 кг
13
";
в разделе 16:
строку, порядковый номер 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"

1. "Азаматтық авиация саласындағы уәкілетті ұйымның ақылы қызметтерінің тізбесін және азаматтық авиация саласындағы төлем мөлшерлемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2023 жылғы 17 наурыздағы № 167 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32089 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген азаматтық авиация саласындағы төлем мөлшерлемелерінде:
7 бөлімде:
реттік нөмірі 1 және 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.
Бір қозғалтқышты ұшақтар
25
2.
Салмағы 5 700 кг аспайтын ұшақтар
36
";
8 бөлімде:
реттік нөмірі 1 және 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.
Бір қозғалтқышты ұшақтар
5
2.
Салмағы 5 700 кг аспайтын ұшақтар
13
";
16 бөлімде:
2-тармақтың реттік нөмірі 1-жолы мынадай редакцияда жазылсын:

1)
от 100 человек и выше
2 273 751
";
строки, порядковый номер 1) и 2) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"
1)
Однодвигательные самолеты
50
2)
Самолеты массой не выше 5700 кг
71
".
2. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства транспорта Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра транспорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр транспорта Республики Казахстан М. Карабаев

1)
100 адамнан және одан жоғары
2 273 751
";
3-тармақтың реттік нөмірі 1 және 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1)
Бір қозғалтқышты ұшақтар
50
2)
Салмағы 5 700 кг аспайтын ұшақтар
71
".
2. Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Азаматтық авиация комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Көлік вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Көлік министрі
М. Карабаев