О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 20 января 2015 года № 22 "Об утверждении Таблицы распределения полос частот между радиослужбами Республики Казахстан в диапазоне частот от 3 кГц до 400 ГГц для радиоэлектронных средств всех назначений"
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 13 августа 2024 года № 487/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 августа 2024 года № 34932
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 20 января 2015 года № 22 "Об утверждении Таблицы распределения полос частот между радиослужбами Республики Казахстан в диапазоне частот от 3 кГц до 400 ГГц для радиоэлектронных средств всех назначений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10375) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 12 Закона Республики Казахстан "О связи" и подпунктом 58) пункта 15 Положения о Министерстве цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 501, ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Таблице распределения полос частот между радиослужбами Республики Казахстан в диапазоне частот от 3 кГц до 400 ГГц для радиоэлектронных средств всех назначений, утвержденной указанным приказом:
таблицу 2 170–2 520 МГц изложить в следующей редакции:
"
2 170–2 520 МГц
Регламент Радиосвязи (Район 1)
Распределение полос радиочастот между радиослужбами в Республике Казахстан
Полоса радиочастот радиослужбы
Полоса радиочастот радиослужбы
Категория
Примечания
2 170–2 200 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (космос-Земля) 5.351A 5.388 5.389A 5.389F
2 170–2 200 РАДИОЛОКАЦИОННАЯ ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (космос-Земля) 5.351А К21 К39 К40 5.388 5.389A
СИ
К21: Отдельные участки полос 150,05–156,7625 МГц, 156,8375– 174 МГц, 470–862 МГц, 1 400– 1 427 МГц, 2 100–2 700 МГц и 5 925–7 075 МГц используются действующими средствами радиолокационной службы до окончания амортизационного срока аппаратуры. К39: Отдельные участки полос частот 2 100–2 300 МГц и 2 500–2 700 МГц могут использоваться системами распределения программ телевидения. К40: Операторам связи рекомендуется не вводить в эксплуатацию новые системы фиксированной службы в диапазоне 1–3 ГГц. Полоса частот 1 700– 2 100 МГц используется РЭС фиксированной службы до конца срока амортизации аппаратуры. К43: Полосы радиочастот в диапазоне 2 400–2 483,5 МГц, 5 150–5 350 МГц, 5 470–5 725 МГц, 5 925-6 425 МГц, 10 152,25–10 295,75 МГц, 10 502,25–10 645,7 МГц используют РЭС беспроводного доступа (WLL) и РРЛ в установленном порядке.

"Қазақстан Республикасы радио қызметтері арасында барлық мақсаттағы радиоэлектрондық құралдарға арналған 3 кГц-тен 400 ГГц-ке дейінгі жиіліктер ауқымында жиіліктер белдеуін бөлу кестесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 22 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2024 жылғы 13 тамыздағы № 487/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 15 тамызда № 34932 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 22 бұйрығына "Қазақстан Республикасы радио қызметтері арасында барлық мақсаттағы радиоэлектрондық құралдарға арналған 3 кГц-тен 400 ГГц-ке дейінгі жиіліктер ауқымында жиіліктер белдеуін бөлу кестесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10375 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Байланыс туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 2-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 501 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі туралы Ереженің 15-тармағының 58) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:";
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы радио қызметтері арасында барлық мақсаттағы радиоэлектрондық құралдарға арналған 3 кГц-тен 400 ГГц-ке дейінгі жиіліктер ауқымында жиіліктер белдеуін бөлу кестесінде:
2 170–2 520 МГц кесте мынадай редакцияда жазылсын:
"
Радиобайланыс регламенті (1-аудан)
Қазақстан Республикасында жиілік белдеулерін радиоқызметтер бойынша бөлу
Радиоқызметтің жиілік белдеуі
Радиоқызметтің жиілік белдеуі
Санаты
Ескертпе
2 170–2 200 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (ғарыш-Жер) 5.351A 5.388 5.389A 5.389F
2 170–2 200 РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (ғарыш-Жер) 5.351А К21 К39 К40 5.388 5.389A
БР
К21: 150,05-156,7625 МГц, 156,8375-174 МГц, 470-862 МГц, 1400-1427 МГц, 2100-2700 МГц және 5925-7075 МГц жолақтарының кейбір бөліктері радиолокациялық қызметтің әрекеттегі жабдықтарымен амортизациялық мерзімдері аяқталғанға дейін пайдаланылады. К39: 2100-2300 МГц және 2500-2700 МГц жиілік жолақтарының кейбір бөліктерін теледидар бағдарламаларын үлестіру жүйелерінде пайдалануға болады. К40: Байланыс операторларына бұлжытпайтын түрде 1-3 ГГц аралығында тіркелген қызметтің жаңа жүйелерін пайдалануға енгізбеу ұсынылады. 1700-2100 МГц жолағындағы тіркелген қызмет аппаратуралары амортизациялық мерзімдері аяқталғанға дейін жұмыс жасайды. К43: 2400-2483,5, 5150-5350, 5470-5725, 5925-6425, 10152,25-10295,75, 10502,25-10645,75 МГц диапазондардағы радиожиілік жолақтары сымсыз радиобайланыс (WLL) және радиорелелік РЭҚ-пен белгіленген тәртіп бойынша қолданылады.

2 200–2 290 СЛУЖБА КОСМИЧЕСКОЙ ЭКСПЛУАТАЦИИ (космос-Земля) (космос-космос) СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (космос-Земля) (космос-космос) ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ 5.391 СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (космос-Земля) (космос-космос) 5.392
2 200–2 290 СЛУЖБА КОСМИЧЕСКОЙ ЭКСПЛУАТАЦИИ (космос-Земля) (космос-космос) СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (космос-Земля) (космос-космос) ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ 5.391 СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (космос-Земля) (космос-космос) РАДИОЛОКАЦИОННАЯ К21 К39 К40 5.392
СИ
2 290–2 300 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (дальний космос) (космос-Земля)
2 290–2 300 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (дальний космос) (космос-Земля) Радиолокационная К21 К39 К40
СИ
2 300–2 450 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ 5.384A Любительская Радиолокационная 5.150 5.282 5.395
2 300–2 450 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ 5.384A РАДИОЛОКАЦИОННАЯ (радиолокационная) Любительская К21 К40 К43 5.150 5.282
СИ
2 450–2 483,5 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ Радиолокационная 5.150
2 450–2 483,5 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ РАДИОЛОКАЦИОННАЯ К21 К40 К43 5.150
СИ
2 483,5–2 500 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (космос-Земля) 5.351A СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА РАДИООПРЕДЕЛЕНИЯ (космос-Земля) 5.398 Радиолокационная 5.398A 5.150 5.399 5.401 5.402
2 483,5–2 500 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (космос-Земля) 5.351А СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА РАДИООПРЕДЕЛЕНИЯ (космос-Земля) 5.398 РАДИОЛОКАЦИОННАЯ 5.398А К21 К40 5.150 5.399 5.402
СИ
2 500–2 520 ФИКСИРОВАННАЯ 5.410 ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.384A 5.412
2 500–2 520 ФИКСИРОВАННАЯ 5.410 РАДИОЛОКАЦИОННАЯ ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.384А ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (космос-Земля) К21 К39 К40
СИ
";
таблицу 4 800–5 250 МГц изложить в следующей редакции:
"
4 800–5 250 МГц
Регламент Радиосвязи (Район 1)
Распределение полос радиочастот между радиослужбами в Республике Казахстан
Полоса радиочастот радиослужбы
Полоса радиочастот радиослужбы
Категория
Примечания
4 800–4 990 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ 5.441B 5.442 Радиоастрономическая 5.149 5.339
4 800–4 990 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ 5.441B 5.442 Радиоастрономическая 5.149 5.339
СИ
К43: Полосы радиочастот в диапазоне 2 400–2 483,5 МГц, 5 150–5 350 МГц, 5 470–5 725 МГц, 5 925-6 425 МГц, 10 152,25–10 295,75 МГц, 10 502,25–10 645,7 МГц используют РЭС беспроводного доступа (WLL) и РРЛ в установленном порядке.
4 990–5 000 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной РАДИОАСТРОНОМИЧЕСКАЯ Служба космических исследований (пассивная) 5.149
4 990–5 000 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной РАДИОАСТРОНОМИЧЕСКАЯ Служба космических исследований (пассивная) 5.149
СИ
5 000–5 010 ВОЗДУШНАЯ ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (R) 5.443AA ВОЗДУШНАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос)
5 000–5 010 ВОЗДУШНАЯ ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (R) 5.443AA ВОЗДУШНАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос)
СИ
5 010–5 030 ВОЗДУШНАЯ ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (R) 5.443AA ВОЗДУШНАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ СПУТНИКОВАЯ (космос-Земля) (космос-космос) 5.328B 5.443B
5 010–5 030 ВОЗДУШНАЯ ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (R) 5.443AA ВОЗДУШНАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ СПУТНИКОВАЯ (космос-Земля) (космос-космос) 5.328B 5.443B
СИ
5 030–5 091 ВОЗДУШНАЯ ПОДВИЖНАЯ (R) 5.443C ВОЗДУШНАЯ ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (R) 5.443D ВОЗДУШНАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ 5.444
5 030–5 091 ВОЗДУШНАЯ ПОДВИЖНАЯ (R) 5.443C ВОЗДУШНАЯ ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (R) 5.443D ВОЗДУШНАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ 5.444
СИ
5 091–5 150 ФИКСИРОВАННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос) 5.444A ВОЗДУШНАЯ ПОДВИЖНАЯ 5.444B ВОЗДУШНАЯ ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (R) 5.443AA ВОЗДУШНАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ 5.444
5 091–5 150 ФИКСИРОВАННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос) 5.444A ВОЗДУШНАЯ ПОДВИЖНАЯ 5.444В ВОЗДУШНАЯ ПОДВИЖНАЯ СПУТНИКОВАЯ (R) 5.443AA ВОЗДУШНАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ 5.444
СИ

2 200–2 290 ҒАРЫШ ПАЙДАЛАНУ ҚЫЗМЕТІ (ғарыш-Жер) (ғарыш-ғарыш) ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (ғарыш-Жер) (ғарыш-ғарыш) ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ 5.391 ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (ғарыш-Жер) (ғарыш-ғарыш) 5.392
2 200–2 290 ҒАРЫШ ПАЙДАЛАНУ ҚЫЗМЕТІ (ғарыш-Жер) (ғарыш-ғарыш) ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (ғарыш-Жер) (ғарыш-ғарыш) ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ 5.391 ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (ғарыш-Жер) (ғарыш-ғарыш) РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ К21 К39 К40 5.392
БР
2 290–2 300 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (алыс ғарыш) (ғарыш-Жер)
2 290–2 300 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (алыс ғарыш) (ғарыш-Жер) Радиолокациялық К21 К39 К40
БР
2 300–2 450 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ 5.384A Әуесқойлық Радиолокациялық 5.150 5.282 5.395
2 300–2 450 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ 5.384A РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ (радиолокациялық) Әуесқойлық К21 К40 К43 5.150 5.282
БР
2 450–2 483,5 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ Радиолокациялық 5.150
2 450–2 483,5 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ К21 К40 К43 5.150
БР
2 483,5–2 500 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (ғарыш-Жер) 5.351A ЖЕРСЕРІКТІК РАДИОАНЫҚТАУ ҚЫЗМЕТІ (ғарыш-Жер) 5.398 Радиолокациялық 5.398A 5.150 5.399 5.401 5.402
2 483,5–2 500 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (ғарыш-Жер) 5.351А ЖЕРСЕРІКТІК РАДИОАНЫҚТАУ ҚЫЗМЕТІ (ғарыш-Жер) 5.398 РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ 5.398А К21 К40 5.150 5.399 5.402
БР
2 500–2 520 ТІРКЕЛГЕН 5.410 ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.384A 5.412
2 500–2 520 ТІРКЕЛГЕН 5.410 РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.384А ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (ғарыш-Жер) К21 К39 К40
БР
";
4 800–5 250 МГц кесте мынадай редакцияда жазылсын:
"
Радиобайланыс регламенті (1-аудан)
Қазақстан Республикасында жиілік белдеулерін радиоқызметтер бойынша бөлу
Радиоқызметтің жиілік белдеуі
Радиоқызметтің жиілік белдеуі
Санаты
Ескертпе
4 800–4 990 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ 5.441B 5.442 Радиоастрономиялық 5.149 5.339
4 800–4 990 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ 5.441B 5.442 Радиоастрономиялық 5.149 5.339
БР
К43: 2400-2483,5, 5150-5350, 5470-5725, 5925-6425, 10152,25-10295,75, 10502,25-10645,75 МГц диапазондардағы радиожиілік жолақтары сымсыз радиобайланыс (WLL) және радиорелелік РЭҚ-пен белгіленген тәртіп бойынша қолданылады.
4 990–5 000 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда РАДИОАСТРОНОМИЯЛЫҚ Ғарыш зерттеу қызметі (белсенді емес) 5.149
4 990–5 000 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда РАДИОАСТРОНОМИЯЛЫҚ Ғарыш зерттеу қызметі (белсенді емес) 5.149
БР
5 000–5 010 ӘУЕДЕГІ ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (R) 5.443AA ӘУЕДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш)
5 000–5 010 ӘУЕДЕГІ ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (R) 5.443AA ӘУЕДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш)
БР
5 010–5 030 ӘУЕДЕГІ ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (R) 5.443AA ӘУЕДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ ЖЕРСЕРІКТІК (ғарыш-Жер) (ғарыш-ғарыш) 5.328B 5.443B
5 010–5 030 ӘУЕДЕГІ ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (R) 5.443AA ӘУЕДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ ЖЕРСЕРІКТІК (ғарыш-Жер) (ғарыш-ғарыш) 5.328B 5.443B
БР
5 030–5 091 ӘУЕДЕГІ ЖЫЛЖЫМАЛЫ (R) 5.443C ӘУЕДЕГІ ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (R) 5.443D ӘУЕДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ 5.444
5 030–5 091 ӘУЕДЕГІ ЖЫЛЖЫМАЛЫ (R) 5.443C ӘУЕДЕГІ ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (R) 5.443D ӘУЕДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ 5.444
БР
5 091–5 150 ТІРКЕЛГЕН ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш) 5.444A ӘУЕДЕГІ ЖЫЛЖЫМАЛЫ 5.444B ӘУЕДЕГІ ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (R) 5.443AA ӘУЕДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ 5.444
5 091–5 150 ТІРКЕЛГЕН ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш) 5.444A ӘУЕДЕГІ ЖЫЛЖЫМАЛЫ 5.444В ӘУЕДЕГІ ЖЫЛЖЫМАЛЫ ЖЕРСЕРІКТІК (R) 5.443AA ӘУЕДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ 5.444
БР

5 150–5 250 ФИКСИРОВАННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос) 5.447A ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.446A 5.446B ВОЗДУШНАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ 5.446 5.446C 5.447 5.447B 5.447C
5 150–5 250
ФИКСИРОВАННАЯ
ФИКСИРОВАННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос) 5.447А ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.446А 5.446B ВОЗДУШНАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ К43 5.446С 5.447B 5.447C
СИ
";
таблицу 5 250–5 570 МГц изложить в следующей редакции:
"
5 250–5 570 МГц
Регламент Радиосвязи (Район 1)
Распределение полос радиочастот между радиослужбами в Республике Казахстан
Полоса радиочастот радиослужбы
Полоса радиочастот радиослужбы
Категория
Примечания
5 250–5 255 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (активная) ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.446A 5.447F РАДИОЛОКАЦИОННАЯ СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ 5.447D 5.448 5.448A
5 250–5 255
ФИКСИРОВАННАЯ
СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (активная) ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.446A 5.447F РАДИОЛОКАЦИОННАЯ Служба космических исследований 5.447D К43 5.448A
СИ
К43: Полосы радиочастот в диапазоне 2 400–2 483,5 МГц, 5 150–5 350 МГц, 5 470–5 725 МГц, 5 925-6 425 МГц, 10 152,25–10 295,75 МГц, 10 502,25–10 645,7 МГц используют РЭС беспроводного доступа (WLL) и РРЛ в установленном порядке.
5 255–5 350 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (активная) ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.446A 5.447F РАДИОЛОКАЦИОННАЯ СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (активная) 5.448 5.448A
5 255–5 350
ФИКСИРОВАННАЯ
СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (активная) ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.446A 5.447F РАДИОЛОКАЦИОННАЯ СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (активная) К43 5.448A
СИ
5 350–5 460 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (активная) 5.448B РАДИОЛОКАЦИОННАЯ 5.448D ВОЗДУШНАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ 5.449 СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (активная) 5.448C
5 350–5 460 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (активная) 5.448B РАДИОЛОКАЦИОННАЯ 5.448D ВОЗДУШНАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ 5.449 СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (активная) 5.448C
СИ
5 460–5 470 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (активная) РАДИОЛОКАЦИОННАЯ 5.448D РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ 5.449 СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (активная) 5.448B
5 460–5 470 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (активная) РАДИОЛОКАЦИОННАЯ 5.448D РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ 5.449 СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (активная) 5.448B
СИ
5 470–5 570 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (активная) ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.446A 5.450A РАДИОЛОКАЦИОННАЯ 5.450B МОРСКАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (активная) 5.448B 5.450 5.451

5 150–5 250 ТІРКЕЛГЕН ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш) 5.447A ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.446A 5.446B ӘУЕДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ 5.446 5.446C 5.447 5.447B 5.447C
5 150–5 250
ТІРКЕЛГЕН
ТІРКЕЛГЕН ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш) 5.447А ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.446А 5.446B ӘУЕДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ К43 5.446С 5.447B 5.447C
БР
";
5 250–5 570 МГц кесте мынадай редакцияда жазылсын:
"
Радиобайланыс регламенті (1-аудан)
Қазақстан Республикасында жиілік белдеулерін радиоқызметтер бойынша бөлу
Радиоқызметтің жиілік белдеуі
Радиоқызметтің жиілік белдеуі
Санаты
Ескертпе
5 250–5 255 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.446A 5.447F РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ 5.447D 5.448 5.448A
5 250–5 255
ТІРКЕЛГЕН
ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.446A 5.447F РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ 5.447D К43 5.448A
БР
К43: 2400-2483,5, 5150-5350, 5470-5725, 5925-6425, 10152,25-10295,75, 10502,25-10645,75 МГц диапазондардағы радиожиілік жолақтары сымсыз радиобайланыс (WLL) және радиорелелік РЭҚ-пен белгіленген тәртіп бойынша қолданылады.
5 255–5 350 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.446A 5.447F РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) 5.448 5.448A
5 255–5 350
ТІРКЕЛГЕН
ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.446A 5.447F РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) К43 5.448A
БР
5 350–5 460 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) 5.448B РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ 5.448D ӘУЕДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ 5.449 ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) 5.448C
5 350–5 460 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) 5.448B РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ 5.448D ӘУЕДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ 5.449 ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) 5.448C
БР
5 460–5 470 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ 5.448D РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ 5.449 ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) 5.448B
5 460–5 470 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ 5.448D РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ 5.449 ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) 5.448B
БР
5 470–5 570 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.446A 5.450A РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ 5.450B ТЕҢІЗДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) 5.448B 5.450 5.451

5 470–5 570
ФИКСИРОВАННАЯ
СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (активная) ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.446A 5.450A РАДИОЛОКАЦИОННАЯ 5.450B МОРСКАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (активная) К43 5.448B
СИ
";
таблицу 5 570–6 700 МГц изложить в следующей редакции:
"
5 570–6 700 МГц
Регламент Радиосвязи (Район 1)
Распределение полос радиочастот между радиослужбами в Республике Казахстан
Полоса радиочастот радиослужбы
Полоса радиочастот радиослужбы
Категория
Примечания
5 570–5 650 ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.446A 5.450A РАДИОЛОКАЦИОННАЯ 5.450B МОРСКАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ 5.450 5.451 5.452
5 570–5 650
ФИКСИРОВАННАЯ
ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.446A 5.450A РАДИОЛОКАЦИОННАЯ 5.450В МОРСКАЯ РАДИОНАВИГАЦИОННАЯ К43 5.452
СИ
К21: Отдельные участки полос 150,05–156,7625 МГц, 156,8375– 174 МГц, 470–862 МГц, 1 400– 1 427 МГц, 2 100–2 700 МГц и 5 925–7 075 МГц используются действующими средствами радиолокационной службы до окончания амортизационного срока аппаратуры. К43: Полосы радиочастот в диапазоне 2 400–2 483,5 МГц, 5 150–5 350 МГц, 5 470–5 725 МГц, 5 925-6 425 МГц, 10 152,25–10 295,75 МГц, 10 502,25–10 645,7 МГц используют РЭС беспроводного доступа (WLL) и РРЛ в установленном порядке.
5 650–5 725 ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.446A 5.450A РАДИОЛОКАЦИОННАЯ Любительская Служба космических исследований (дальний космос) 5.282 5.451 5.453 5.454 5.455
5 650–5 725 ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной 5.446A 5.450A РАДИОЛОКАЦИОННАЯ ФИКСИРОВАННАЯ Любительская Служба космических исследований (дальний космос) К43 5.282 5.455
СИ
5 725–5 830 ФИКСИРОВАННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос) РАДИОЛОКАЦИОННАЯ Любительская 5.150 5.451 5.453 5.455
5 725–5 830 ФИКСИРОВАННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос) РАДИОЛОКАЦИОННАЯ ФИКСИРОВАННАЯ Любительская 5.150 5.455
СИ
5 830–5 850 ФИКСИРОВАННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос) РАДИОЛОКАЦИОННАЯ Любительская Любительская спутниковая (космос-Земля) 5.150 5.451 5.453 5.455
5 830–5 850 ФИКСИРОВАННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос) РАДИОЛОКАЦИОННАЯ ФИКСИРОВАННАЯ Любительская Любительская спутниковая (космос-Земля) 5.150 5.455
СИ
5 850–5 925 ФИКСИРОВАННАЯ ФИКСИРОВАННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос) ПОДВИЖНАЯ 5.150
5 850–5 925 ФИКСИРОВАННАЯ ФИКСИРОВАННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос) ПОДВИЖНАЯ 5.150
СИ
5 925–6 700 ФИКСИРОВАННАЯ 5.457 ФИКСИРОВАННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос) 5.457A 5.457B ПОДВИЖНАЯ 5.149 5.440 5.458
5 925–6 700 ФИКСИРОВАННАЯ ФИКСИРОВАННАЯ СПУТНИКОВАЯ (Земля-космос) 5.457A ПОДВИЖНАЯ К21 К43 5.149 5.440 5.458
СИ
";
таблицу 10–10,7 ГГц изложить в следующей редакции:
"
10–10,7 ГГц
Регламент Радиосвязи (Район 1)
Распределение полос радиочастот между радиослужбами в Республике Казахстан
Полоса радиочастот радиослужбы
Полоса радиочастот радиослужбы
Категория
Примечания

5 470–5 570
ТІРКЕЛГЕН
ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.446A 5.450A РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ 5.450B ТЕҢІЗДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) К43 5.448B
БР
";
5 570–6 700 МГц кесте мынадай редакцияда жазылсын:
"
Радиобайланыс регламенті (1-аудан)
Қазақстан Республикасында жиілік белдеулерін радиоқызметтер бойынша бөлу
Радиоқызметтің жиілік белдеуі
Радиоқызметтің жиілік белдеуі
Санаты
Ескертпе
5 570–5 650 ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.446A 5.450A РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ 5.450B ТЕҢІЗДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ 5.450 5.451 5.452
5 570–5 650
ТІРКЕЛГЕН
ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.446A 5.450A РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ 5.450В ТЕҢІЗДЕГІ РАДИОНАВИГАЦИЯЛЫҚ К43 5.452
БР
К21: 150,05-156,7625 МГц, 156,8375-174 МГц, 470-862 МГц, 1400-1427 МГц, 2100-2700 МГц және 5925-7075 МГц жолақтарының кейбір бөліктері радиолокациялық қызметтің әрекеттегі жабдықтарымен амортизациялық мерзімдері аяқталғанға дейін пайдаланылады. К43: 2400-2483,5, 5150-5350, 5470-5725, 5925-6425, 10152,25-10295,75, 10502,25-10645,75 МГц диапазондардағы радиожиілік жолақтары сымсыз радиобайланыс (WLL) және радиорелелік РЭҚ-пен белгіленген тәртіп бойынша қолданылады.
5 650–5 725 ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.446A 5.450A РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ Әуесқойлық Ғарыш зерттеу қызметі (алыс ғарыш) 5.282 5.451 5.453 5.454 5.455
5 650–5 725 ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда 5.446A 5.450A РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ ТІРКЕЛГЕН Әуесқойлық Ғарыш зерттеу қызметі (алыс ғарыш) К43 5.282 5.455
БР
5 725–5 830 ТІРКЕЛГЕН ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш) РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ Әуесқойлық 5.150 5.451 5.453 5.455
5 725–5 830 ТІРКЕЛГЕН ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш) РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ ТІРКЕЛГЕН Әуесқойлық 5.150 5.455
БР
5 830–5 850 ТІРКЕЛГЕН ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш) РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ Әуесқойлық Әуесқойлық жерсеріктік (ғарыш-Жер) 5.150 5.451 5.453 5.455
5 830–5 850 ТІРКЕЛГЕН ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш) РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ ТІРКЕЛГЕН Әуесқойлық Әуесқойлық жерсеріктік (ғарыш-Жер) 5.150 5.455
БР
5 850–5 925 ТІРКЕЛГЕН ТІРКЕЛГЕН ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш) ЖЫЛЖЫМАЛЫ 5.150
5 850–5 925 ТІРКЕЛГЕН ТІРКЕЛГЕН ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш) ЖЫЛЖЫМАЛЫ 5.150
БР
5 925–6 700 ТІРКЕЛГЕН 5.457 ТІРКЕЛГЕН ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш) 5.457A 5.457B ЖЫЛЖЫМАЛЫ 5.149 5.440 5.458
5 925–6 700 ТІРКЕЛГЕН ТІРКЕЛГЕН ЖЕРСЕРІКТІК (Жер-ғарыш) 5.457A ЖЫЛЖЫМАЛЫ К21 К43 5.149 5.440 5.458
БР
";
10–10,7 ГГц кесте мынадай редакцияда жазылсын:
"
Радиобайланыс регламенті (1-аудан)
Қазақстан Республикасында жиілік белдеулерін радиоқызметтер бойынша бөлу
Радиоқызметтің жиілік белдеуі
Радиоқызметтің жиілік белдеуі
Санаты
Ескертпе

10–10,4 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (активная) 5.474A 5.474B 5.474C ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ РАДИОЛОКАЦИОННАЯ Любительская 5.474D 5.479
10–10,4 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (активная) 5.474A 5.474B 5.474C ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ РАДИОЛОКАЦИОННАЯ Любительская К43 5.474D 5.479
СИ
К41: Полосы частот 2690-2700 МГц и 10,68-10,7 ГГц используются действующими РЭС фиксированной службы до окончания амортизационного срока аппаратуры. К43: Полосы радиочастот в диапазоне 2 400–2 483,5 МГц, 5 150–5 350 МГц, 5 470–5 725 МГц, 5 925-6 425 МГц, 10 152,25–10 295,75 МГц, 10 502,25–10 645,7 МГц используют РЭС беспроводного доступа (WLL) и РРЛ в установленном порядке.
10,4–10,45 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ РАДИОЛОКАЦИОННАЯ Любительская
10,4–10,45 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ РАДИОЛОКАЦИОННАЯ Любительская
СИ
10,45–10,5 РАДИОЛОКАЦИОННАЯ Любительская Любительская спутниковая 5.481
10,45–10,5 РАДИОЛОКАЦИОННАЯ Любительская Любительская спутниковая
СИ
10,5–10,55 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ Радиолокационная
10,5–10,55 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ Радиолокационная К43
СИ
10,55–10,6 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной Радиолокационная
10,55–10,6 ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной Радиолокационная К43
СИ
10,6–10,68 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (пассивная) ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной РАДИОАСТРОНОМИЧЕСКАЯ СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (пассивная) Радиолокационная 5.149 5.482 5.482A
10,6–10,68 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (пассивная) ФИКСИРОВАННАЯ ПОДВИЖНАЯ, за исключением воздушной подвижной РАДИОАСТРОНОМИЧЕСКАЯ СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (пассивная) Радиолокационная К43 5.149 5.482 5.482A
СИ
10,68–10,7 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (пассивная) РАДИОАСТРОНОМИЧЕСКАЯ СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (пассивная) 5.340 5.483
10,68–10,7 СПУТНИКОВАЯ СЛУЖБА ИССЛЕДОВАНИЯ ЗЕМЛИ (пассивная) РАДИОАСТРОНОМИЧЕСКАЯ СЛУЖБА КОСМИЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ (пассивная) К41 5.340 5.483
СИ
".
2. Комитету телекоммуникаций Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в течении пяти рабочих дней со дня подписания приказа в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;

10–10,4 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) 5.474A 5.474B 5.474C ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ Әуесқойлық 5.474D 5.479
10–10,4 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді) 5.474A 5.474B 5.474C ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ Әуесқойлық К43 5.474D 5.479
БР
К41: 2690-2700 МГц және 10,68-10,7 ГГц жиілік диапазондарын тіркелген қызметтің әрекеттегі РЭҚ жабдықтың амортизациялық мерзімі аяқталғанға дейін пайдаланады. К43: 2400-2483,5, 5150-5350, 5470-5725, 5925-6425, 10152,25-10295,75, 10502,25-10645,75 МГц диапазондардағы радиожиілік жолақтары сымсыз радиобайланыс (WLL) және радиорелелік РЭҚ-пен белгіленген тәртіп бойынша қолданылады.
10,4–10,45 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ Әуесқойлық
10,4–10,45 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ Әуесқойлық
БР
10,45–10,5 РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ Әуесқойлық Әуесқойлық жерсеріктік 5.481
10,45–10,5 РАДИОЛОКАЦИЯЛЫҚ Әуесқойлық Әуесқойлық жерсеріктік
БР
10,5–10,55 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ Радиолокациялық
10,5–10,55 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ Радиолокациялық К43
БР
10,55–10,6 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда Радиолокациялық
10,55–10,6 ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда Радиолокациялық К43
БР
10,6–10,68 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді емес) ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда РАДИОАСТРОНОМИЯЛЫҚ ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді емес) Радиолокациялық 5.149 5.482 5.482A
10,6–10,68 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді емес) ТІРКЕЛГЕН ЖЫЛЖЫМАЛЫ, әуедегі жылжымалыны қоспағанда РАДИОАСТРОНОМИЯЛЫҚ ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді емес) Радиолокациялық К43 5.149 5.482 5.482A
БР
10,68–10,7 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді емес) РАДИОАСТРОНОМИЯЛЫҚ ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді емес) 5.340 5.483
10,68–10,7 ЖЕРСЕРІКТІК ЖЕРДІ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді емес) РАДИОАСТРОНОМИЯЛЫҚ ҒАРЫШ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІ (белсенді емес) К41 5.340 5.483
БР
".
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Телекоммуникациялар комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрыққа қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыру;

4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
Ж. Мадиев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство обороны
Республики Казахстан

4) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсыну.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Ж. Мадиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі