Об определении перечня товаров, подлежащих маркировке
Приказ и.о. Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 27 сентября 2024 года № 343-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2024 года № 35129
В соответствии с подпунктом 2-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить перечень товаров, подлежащих маркировке согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра торговли и интеграции
Республики Казахстан
А. Бижанова
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство промышленности
и строительства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
исполняющий обязанности
Министра торговли
и интеграции
Республики Казахстан

Таңбалануға жататын тауарлар тізбесін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің м.а. 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 343-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 27 қыркүйекте № 35129 болып тіркелді
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7- бабының 2-4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Таңбалануға жататын тауарлар тізбесін осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес айқындасын.
2. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен мыналарды:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Сауда және интеграция
министрінің міндетін атқарушы
А. Бижанова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Сауда және интеграция
министрінің міндетін атқарушы

3004 20 000
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, содержащие антибиотики
1 июля 2022 года**
18.
3004 39 000
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля 2022 года**
19.
3004 49 000
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля 2022 года**
20.
3004 90 000
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля 2022 года**
21.
3004 90 000 2
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля 2022 года**
22.
1704 90 550 0
пастилки от боли в горле и таблетки от кашля
1 июля 2024 года***
23.
из 2106
пищевые продукты товарной позиции 2106, предназначенные для использования в медицинских целях
1 июля 2024 года***
24.
из 2208 90
спиртовые настойки
1 июля 2024 года***
25.
из 3002
кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты; клеточные культуры, модифицированные или немодифицированные
1 июля 2024 года***
26.

3004 20 000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналып қалыптарға немесе орамдарға өлшеп оралған, құрамында антибиотиктер бар өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде**
18.
3004 39 000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде**
19.
3004 49 000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде**
20.
3004 90 000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде**
21.
3004 90 000 2
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде**
22.
1704 90 550 0
тамақ ауыруынан пастилкалар мен жөтелге қарсы таблеткалар
2024 жылғы
1 шілде***
23.
2106-дан
медициналық мақсаттарда пайдалануға арналған 2106 тауар позициясының тамақ өнімдері
2024 жылғы
1 шілде***
24.
2208 90-дан
спирт тұндырмалары
2024 жылғы
1 шілде***
25.
3002-ден
адам қаны; емдік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны; иммундық сарысулар, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған өзге де қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер; модификацияланған немесе модификацияланбаған жасушалық дақылдар
2024 жылғы
1 шілде***
26.

3004
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи
1 июля 2024 года***
27.
3006 30 000 0
препараты контрастные для рентгенографических обследований; реагенты диагностические, предназначенные для введения больным
1 июля 2024 года***
28
3006 60 000
средства химические контрацептивные на основе гормонов, прочих соединений товарной позиции 2937 или спермицидов
1 июля 2024 года***
29.
3006 70 000 0
препараты в виде геля, предназначенные для использования в медицине в качестве смазки для частей тела при хирургических операциях или физических исследованиях, или в качестве связующего агента между телом и медицинскими инструментами
1 июля 2024 года***
30.
из 3301
водные дистилляты или водные растворы эфирных масел
1 июля 2024 года***
31.
из 3304, 3305, 3306, 3307
препараты товарных позиций 3304-3307, предназначенные для использования в медицинских целях
1 июля 2024 года***
32.
из 3401
мыло или другие продукты товарной позиции 3401, содержащие медикаментозные добавки
1 июля 2024 года***
33.
2207 10 000 0
спирт этиловый неденатурированный с концентрацией спирта 80 об.% или более
1 июля 2024 года***
34.
3305 10 000 0
шампуни
1 июля 2024 года***
35.
3802 10 000 0
уголь активированный
1 июля 2024 года***
Примечание:
* обязательная маркировка в отношении обувных товаров, ввезенных в Республику Казахстан или произведенных на территории Республики Казахстан, с обязательным выводом из оборота маркированных товаров при розничной реализации, за исключением субъектов внутренней торговли, осуществляющих оптовую торговлю;
** лекарственные средства, произведенные с 1 июля 2022 года:
Код ТН ВЭД ЕАЭС
Международное непатентованное наименование
Торговое наименование
Лекарственная форма
1
2
3
4

3004
терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалану үшін аралас немесе араласпаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) түрінде немесе бөлшек саудада сатуға арналған нысандарға немесе қаптамаларға оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2024 жылғы
1 шілде***
27.
3006 30 000 0
рентгенографиялық тексерулерге арналған контрастты препараттар; науқастарға енгізуге арналған диагностикалық реагенттер
2024 жылғы
1 шілде***
28.
3006 60 000
гормондар 2937 тауар позициясының өзге де қосылыстары немесе спермицидтер негізіндегі химиялық контрацептивтік заттар
2024 жылғы
1 шілде***
29.
3006 70 000
медицинада хирургиялық операцияларда немесе физикалық зерттеулерде дене бөліктерін майлауыш ретінде немесе дене мен медициналық құралдар арасындағы байланыстырушы агент ретінде қолдануға арналған гель түріндегі препараттар
2024 жылғы
1 шілде***
30.
3301-ден
cулы дистилляттар немесе эфир майларының сулы ерітінділері
2024 жылғы
1 шілде***
31.
3304, 3305, 3306, 3307-ден
медициналық мақсаттарда пайдалауға арналған 3304-3307 тауар позициясының препараттары
2024 жылғы
1 шілде***
32.
3401-ден
сабын немесе құрамында дәрілік қоспалар бар 3401 тауар позициясының басқа да өнімдері
2024 жылғы
1 шілде***
33.
2207 10 000 0
спирт концентрациясы айналымында 80% немесе одан көп денатуратталмаған этил спирті
2024 жылғы
1 шілде***
34.
3305 10 000 0
сусабындар
2024 жылғы
1 шілде***
35.
3802 10 000 0
белсендірілген көмір
2024 жылғы
1 шілде***
Ескертпе:
* көтерме сауданы жүзеге асыратын ішкі сауда субъектілерін қоспағанда, бөлшек өткізу кезінде таңбаланған тауарларды айналымнан міндетті түрде шығара отырып, Қазақстан Республикасына әкелінген немесе Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген аяқ киім тауарларына қатысты міндетті таңбалау;
** 2022 жылғы 1 шілдеден бастап өндірілген дәрілік заттар:
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Халықаралық патенттелмеген атауы
Саудадағы атауы
Дәрілік нысаны
1
2
3
4

3002 12 000 5
алтеплаза
ревекард
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем - водой для инъекций, 50 мг, фасовка 1
3002 12 000 9
эптаког альфа активированный
семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 1,2 мг, фасовка 1
3002 12 000 9
эптаког альфа активированный
семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 2,4 мг, фасовка 1
3002 15 000 0
ритуксимаб
ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл, 10 мл, фасовка 1
3002 15 000 0
ритуксимаб
ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл, 10 мл, фасовка 2
3002 15 000 0
бевацизумаб
бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 4 мл, фасовка 1
3002 15 000 0
бевацизумаб
бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 16 мл, фасовка 1
3002 15 000 0
трастузумаб
трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем – бактериостатической водой для инъекций, 440 мг, фасовка 1
3002 15 000 0
интерферон бета-1б
интербетин
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 0,3 мг (9,6 млн. МЕ), фасовка 5
3002 90 300 0
отсутствует
актовегин®
таблетки, покрытые оболочкой, 200 мг по 50 таблеток во флаконе из стекла. Флакон в пачке из картона.
3004 39 000 9
тамоксифен
тамоксифен
таблетки
3004 90 000 1
терипаратид
форстео®
раствор для подкожного введения 250 мкг/мл, 2,4 мл в картридже, 1 шприц-ручка
3004 90 000 1
трипторелин
декапептил
0.1 мг/мл раствор для инъекций, 1 мл 7
3004 90 000 2
эпросартан
теветен®
таблетки 500 мг
3004 90 000 2
эпоэтин бета
рекормон
раствор для инъекций 2000 МЕ/0,3 мл в шприц-тюбиках, 6
3004 90 000 2
дексмедетомидин
дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл
3004 90 000 2
рецакадротил
гидрасек
капсулы твердые желатиновые
3004 90 000 2
рецакадротил
гидрасек
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
3004 90 000 2
дабигатрана этексилат
прадакса®
капсулы, 75 мг
3004 90 000 2
оланзапин
зипрекса®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
3004 90 000 2
иматиниб
иматиниб -адамед
капсулы, 400 мг
3004 90 000 2
иматиниб
иматиниб -адамед
капсулы, 200 мг
3004 90 000 2
эверолимус
сертикан
таблетки 0,25 мг
3004 90 000 2
рамиприл
полприл
капсулы 2,5 мг, 5 мг и 10 мг
3004 90 000 2
рамиприл
полприл
капсулы 10 мг
3004 90 000 2
рамиприл
рамиприл-санто
таблетки 5 мг
3004 90 000 2
рамиприл
рамиприл-санто
таблетки 10 мг
3004 90 000 2
рамиприл
рамиприл-санто

3002 12 000 5
алтеплаза
ревекард
көктамырға инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизиатталған ұнтақ, жиынтығында еріткіш – инъекцияға арналған су бар, 50 мг, 1-өлшеп-орау
3002 12 000 9
белсендірілген эптаког альфа
семиклотин
жиынтығында еріткіші бар, көктамырға енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су), 1,2 мг, 1-өлшеп-орау
3002 12 000 9
белсендірілген эптаког альфа
семиклотин
жиынтығында еріткіші бар көктамырға енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су), 2,4 мг, 1-өлшеп-орау
3002 15 000 0
ритуксимаб
ритуксимаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/мл, 10 мл, 1-өлшеп-орау
3002 15 000 0
ритуксимаб
ритуксимаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/мл, 10 мл, 2-өлшеп-орау
3002 15 000 0
бевацизумаб
бевацизумаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл, 4 мл, 1-өлшеп-орау
3002 15 000 0
бевацизумаб
бевацизумаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл, 16 мл, 1-өлшеп-орау
3002 15 000 0
трастузумаб
трастузумаб
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, жиынтығында еріткіш – инъекцияға арналған бактериостатикалық су бар, 440 мг, 1-өлшеп-орау
3002 15 000 0
интерферон бета-1б
интербетин
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған жиынтығында еріткіш бар лиофилизат, 0,3 мг (9,6 млн, МЕ), 5-өлшеп-орау
3002 90 300 0
жоқ
актовегин®
қабықшамен қапталған таблеткалар, шыны құтыда 50 таблеткадан 200 мг. Құты картон қорапта болады
3004 39 000 9
тамоксифен
тамоксифен
таблеткалар
3004 90 000 1
трипторелин
декапептил
0,1 мг/мл инъекцияға арналған 1 мл 7 ерітінді
3004 90 000 1
терипаратид
форстео®
тері астына енгізуге арналған 250 мкг/мл ерітінді, 2,4 мл картриджде 1 шприц-қалам
3004 90 000 2
эпоэтин бета
рекормон
инъекцияға арналған 2000 МЕ/0,3 мл ерітінді 6 шприц-тюбикте
3004 90 000 2
дексмедетомидин
дексдор
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл
3004 90 000 2
рецакадротил
гидрасек
қатты желатин капсулалар
3004 90 000 2
рецакадротил
гидрасек
ішу үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
3004 90 000 2
дабигатран этексилаты
прадакса®
капсулалар, 75 мг
3004 90 000 2
оланзапин
зипрекса®
үлбірлі қабықпен қапталған 10 мг таблеткалар
3004 90 000 2
эпросартан
теветен®
500 мг таблеткалар
3004 90 000 2
иматиниб
иматиниб-адамед
капсулалар, 400 мг
3004 90 000 2
иматиниб
иматиниб-адамед
капсулалар, 200 мг
3004 90 000 2
эверолимус
сертикан
0,25 мг таблеткалар
3004 90 000 2
рамиприл
полприл
2,5 мг, 5 мг және 10 мг капсулалар
3004 90 000 2
рамиприл
полприл
10 мг капсулалар
3004 90 000 2
рамиприл
рамиприл-санто
5 мг таблеткалар
3004 90 000 2
рамиприл
рамиприл-санто
10 мг таблеткалар
3004 90 000 2
рамиприл
рамиприл-санто

таблетки 2,5 мг
3004 90 000 2
отсутствует
панкрим
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
3004 90 000 2
ципрофлоксацин
ципрофлоксацин
раствор для инфузий 0,2 %, 100 мл
3004 90 000 2
каптоприл
каптоприл
таблетки
3004 90 000 2
отсутствует
глюкорон®
таблетки, покрытые оболочкой
3004 90 000 2
отсутствует
нормотанс
таблетки, покрытые оболочкой
3004 90 000 2
кетотифен
кетотифен
таблетки
3004 90 000 2
ламивудин
ламиас® 150
таблетки, покрытые оболочкой
3004 90 000 2
клопидогрел
грелид®
таблетки, покрытые оболочкой
3004 90 000 2
цетиризин
носмин®
таблетки, покрытые оболочкой
3004 90 000 2
энтекавир
квантавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
3004 90 000 2
абакавир
виракар®
таблетки, покрытые оболочкой
3004 90 000 2
фолиевая кислота
фолика
таблетки
3004 90 000 2
зидовудин
зидоас
капсулы
3004 90 000 2
урсодезоксихолевая кислота
урсозим
капсулы
3004 90 000 9
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 100 мл
3004 90 000 9
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 200 мл
3004 90 000 9
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 250 мл
3004 90 000 9
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 400 мл
3004 90 000 9
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 500 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 10 %, 200 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 10 %, 400 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 100 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 200 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 250 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 400 мл
3004 90 000 9
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 500 мл
3004 90 000 9
метронидазол
метронидазол
раствор для инфузий 5 %, 100 мл
3004 90 000 9
офлоксацин
офлоксацин
раствор для инфузий 2 мг/мл, 100 мл
3004 90 000 9
левофлоксацин
левофлоксацин
раствор для инфузий 5 мг/мл, 100 мл
3004 90 000 9
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 200 мг
3004 90 000 9
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
3004 90 000 9
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 20 мг/мл
концентрат для приготовления раствора для инфузий
3004 90 000 9
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 80 мг/4 мл
концентрат для приготовления раствора для инфузий
3004 90 000 9
кабазитаксел
кабазитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм

2,5 мг таблеткалар
3004 90 000 2
жоқ
панкрим
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
каптоприл
каптоприл
таблеткалар
3004 90 000 2
ципрофлоксацин
ципрофлоксацин
инфузияға арналған 0,2 % ерітінді, 100 мл
3004 90 000 2
жоқ
глюкорон®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
жоқ
нормотанс
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
кетотифен
кетотифен
таблеткалар
3004 90 000 2
ламивудин
ламиас® 150
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
клопидогрел
грелид®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
цетиризин
носмин®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
энтекавир
квантавир
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
абакавир
виракар®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004 90 000 2
фолий қышқылы
фолика
таблеткалар
3004 90 000 2
зидовудин
зидоас
капсулалар
3004 90 000 2
урсодезоксихол қышқылы
урсозим
капсулалар
3004 90 000 9
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 100 мл
3004 90 000 9
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 200 мл
3004 90 000 9
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 250 мл
3004 90 000 9
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 400 мл
3004 90 000 9
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 500 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 10 % ерітінді, 200 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 10 % ерітінді, 400 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 100 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 200 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 250 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 400 мл
3004 90 000 9
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 500 мл
3004 90 000 9
метронидазол
метронидазол
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 100 мл
3004 90 000 9
офлоксацин
офлоксацин
инфузияға арналған ерітінді, 2 мг/мл 100 мл
3004 90 000 9
левофлоксацин
левофлоксацин
инфузияға арналған ерітінді, 5 мг/мл 100 мл
3004 90 000 9
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 мг
3004 90 000 9
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
3004 90 000 9
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 20 мг/мл
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004 90 000 9
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 80 мг/4 мл
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004 90 000 9
кабазитаксел
кабазитаксел-келун-казфарм
жиынтығында еріткіш бар инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм

раствор для инъекций, 20 мг/2мл
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 7,5 мг/0,75 мл
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 10 мг/1 мл
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 15 мг/1,5 мл
3004 90 000 9
оксалиплатин
оксалиплатин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг/16,7 мл
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 60 мг/10 мл
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 30 мг/5 мл
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/50 мл
3004 90 000 9
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
3004 90 000 9
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
3004 90 000 9
флударабин
флударабин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/2 мл
3004 90 000 9
карбоплатин
карбоплатин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 150 мг/15 мл
3004 90 000 9
циклофосфамид
циклофосфамид-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
3004 90 000 9
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/5 мл
3004 90 000 9
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/25 мл
3004 90 000 9
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 20 мг/20 мл
3004 90 000 9
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/50 мл
3004 90 000 9
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/1мл
3004 90 000 9
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/50мл
3004 90 000 9
заледроновая кислота
золедроновая кислота-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 4 мг/5 мл
3004 90 000 9
амброксол
солфран®
таблетки
*** обязательная маркировка в отношении лекарственных средств, произведенных с 1 июля 2024 года, расфасованных в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы, или упаковки для розничной продажи, за исключением лекарственных средств и вакцин, применяемых в ветеринарии.

инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/2мл
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 7,5 мг/0,75 мл
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/1 мл
3004 90 000 9
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 15 мг/1,5 мл
3004 90 000 9
оксалиплатин
оксалиплатин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг/16,7 мл
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 60 мг/10 мл
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 30 мг/5 мл
3004 90 000 9
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 300 мг/50 мл
3004 90 000 9
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған 100 мг лиофилизат
3004 90 000 9
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған 500 мг лиофилизат
3004 90 000 9
флударабин
флударабин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/2 мл
3004 90 000 9
карбоплатин
карбоплатин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 150 мг/15 мл
3004 90 000 9
циклофосфамид
циклофосфамид-келун-казфарм
көктамырға енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
3004 90 000 9
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/5 мл
3004 90 000 9
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/25 мл
3004 90 000 9
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 20 мг/20 мл
3004 90 000 9
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/50 мл
3004 90 000 9
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/1 мл
3004 90 000 9
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/50 мл
3004 90 000 9
заледрон қышқылы
золедрон қышқылы -келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 4 мг/5 мл
3004 90 000 9
амброксол
солфран®
таблеткалар
*** ветеринарияда қолданылатын дәрілік заттар мен вакциналарды қоспағанда, 2024 жылғы 1 шілдеден бастап өндірілген, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған қалыптарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттарға қатысты міндетті таңбалау.