О внесении изменений и дополнений в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 9 апреля 2013 года № 08-1-1-1/114 "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Заграничные командировки" и специфики 162 программ "Услуги по координации внешнеполитической деятельности" и "Обеспечение специальной, инженерно-технической и физической защиты дипломатических представительств за границей", в целях командирования уполномоченных лиц за пределы территории Республики Казахстан"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 31 октября 2024 года № 11-1-4/613. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2024 года № 35319
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 9 апреля 2013 года № 08-1-1-1/114 "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Заграничные командировки", и специфики 162 программ "Услуги по координации внешнеполитической деятельности" и "Обеспечение специальной, инженерно-технической и физической защиты дипломатических представительств за границей", в целях командирования уполномоченных лиц за пределы территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8438) следующие изменения и дополнения:
в Правилах использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Заграничные командировки", и специфики 162 программ "Услуги по координации внешнеполитической деятельности" и "Обеспечение специальной, инженерно-технической и физической защиты дипломатических представительств за границей", в целях командирования уполномоченных лиц за пределы территории Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Конвертация выделенных средств производится Департаментом казначейства по городу Астане Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Департамент казначейства по городу Астане) в соответствии с Правилами исполнения бюджета и его кассового обслуживания.";
часть первую пункта 7 изложить в следующей редакции:
"7. Министерство иностранных дел представляет в Департамент казначейства по городу Астана заявку о необходимой сумме наличных денег в иностранной валюте на предстоящее полугодие с разбивкой по месяцам в срок не позднее 10 числа последнего месяца текущего полугодия.";

"Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерлерге уәкілетті адамдарды іссапарға жіберу мақсатында республикалық бюджетте "Шетелдік іссапарлар" бағдарламасы және "Сыртқы саяси қызметтерді үйлестіру жөніндегі қызметтер" және "Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы, инженерлік-техникалық және нақты қорғалуын қамтамасыз ету" бағдарламаларының 162 ерекшелігі бойынша көзделген қаражатты пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 08-1-1-1/114 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сыртқы істер министрінің 2024 жылғы 31 қазандағы № 11-1-4/613 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 1 қарашада № 35319 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерлерге уәкілетті адамдарды іссапарға жіберу мақсатында республикалық бюджетте "Шетелдік іссапарлар" бағдарламасы және "Сыртқы саяси қызметтерді үйлестіру жөніндегі қызметтер" және "Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы, инженерлік-техникалық және нақты қорғалуын қамтамасыз ету" бағдарламаларының 162 - ерекшелігі бойынша көзделген қаражатты пайдалану Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 08-1-1-1/114 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 8438 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Осы бұйрықпен бекітілген уәкілетті адамдарды Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерлерге іссапарға жіберу мақсатында республикалық бюджетте "Шетелдік іссапарлар" бағдарламасы және "Сыртқы саяси қызметтерді үйлестіру жөніндегі қызметтер" және "Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы, инженерлік-техникалық және нақты қорғалуын қамтамасыз ету" бағдарламаларының 162-ерекшелігі бойынша көзделген қаражатты пайдалану қағидаларда:
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Астана қаласы бойынша Қазынашылық департаменті (бұдан әрі – Астана қаласы Қазынашылық департаменті) Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету қағидаларына сәйкес бөлінген қаражаттың конвертациясын жүргізеді.";
7 тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Сыртқы істер министрлігі Астана қаласы бойынша Қазынашылық департаментіне ағымдағы жартыжылдықтың соңғы айының 10-нан кешіктірмейтін мерзімде айларға бөле отырып, алдағы жартыжылдыққа арналған шетел валютасында қолма-қол ақшаның қажетті сомасы туралы өтінім ұсынады.";

подпункт 1) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"1) должностным лицам, супруге Президента Республики Казахстан, членам делегации Республики Казахстан, участвующим на ежегодных сессиях Генеральной Конференции Международной Организации Труда, члену Европейской комиссии за демократию через право от Республики Казахстан (Венецианская комиссия Совета Европы) на основании письменного обращения государственных органов в Министерство иностранных дел;";
часть восьмую пункта 11 изложить в следующей редакции:
"В случае возникновения форс-мажорных обстоятельств в ходе командировки, производится обмен или возврат билета и срок командировки продлевается на срок форс-мажорных обстоятельств на основании письменного обращения государственного органа с обоснованием и приложением подтверждающих документов.";
подпункт 3) пункта 12 изложить в следующей редакции:
"3) внешнеполитической целесообразности участия в предлагаемом государственным органом мероприятии;";
пункт 12 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) целесообразности участия в инвестиционных мероприятиях.";
пункты 14 и 14-1 изложить в следующей редакции:
"14. На основании принятого решения о выделении средств Министерство иностранных дел для получения наличной иностранной валюты выдает сотруднику Министерства иностранных дел доверенность на оформление в Департаменте казначейства по городу Астане.
Доверенность на оформление выдается сроком на один рабочий день, подписывается Руководителем аппарата и главным бухгалтером Министерства иностранных дел.
Департамент Казначейства по городу Астана выдает сроком на один рабочий день уполномоченному лицу, указанному в доверенности Министерства иностранных дел, доверенность на получение наличной иностранной валюты в Центральном филиале Национального Банка Республики Казахстан в городе Астане.
Министерство иностранных дел хранит в своей кассе полученную по доверенности наличную иностранную валюту в пределах утвержденного месячного плана финансирования. Ежедневный лимит наличной иностранной валюты в кассе Министерства иностранных дел не должен превышать сумму, предусмотренную планом финансирования на текущий месяц.
14-1. Для осуществления безналичных расчетов с командированными лицами Министерство иностранных дел предоставляет в Департамент казначейства по городу Астане в установленном порядке заявление на перевод денег в иностранной валюте со своего счета по форме согласно приложению 74 к Правилам исполнения бюджета и его кассового обслуживания, открытого в центральном уполномоченном органе по исполнению бюджета, на свой валютный счет в банке второго уровня.
Эквивалент суммы в национальной валюте ежедневного остатка на валютном счете в банке второго уровня на конец операционного дня не должен превышать 20 (двадцать) процентов от суммы, предусмотренной планом финансирования по соответствующей специфике на текущий месяц.";

8 тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мемлекеттік органдардың Сыртқы істер министрлігіне берген жазбаша өтініші негізінде лауазымды адамдарға, Қазақстан Республикасы Президентінің жұбайына, Халықаралық Еңбек Ұйымы Бас конференциясының жыл сайынғы сессияларына қатысатын Қазақстан Республикасы делегацияларының мүшелеріне, Қазақстан Республикасынан Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық комиссияның (Еуропалық Кеңестің Венеция комиссиясы) мүшесіне;";
11 тармақтың сегізінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Іссапар барысында форс-мажорлық жағдайлар туындаған кезде, мемлекеттік органның негіздемесімен және растайтын құжаттары қоса берілген жазбаша өтініші негізінде билет алмасу немесе қайтару жүргізіледі және іссапар мерзімі форс-мажорлық жағдайлар мерзіміне ұзартылады.";
12 тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) мемлекеттік орган ұсынатын іс-шараға қатысудың сыртқы саяси орындылығын ескере отырып қарастырады;";
12 тармақ 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) Инвестициялық іс-шараға қатысудың орындылығын ескере отырып қарастырады.
14 және 14-1 - тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Қаражат бөлу туралы қабылданған шешім негізінде Сыртқы істер министрлігі қолма-қол шетел валютасын алу үшін Сыртқы істер министрлігінің қызметкеріне Астана қаласы бойынша Қазынашылық департаментінде ресімдеуге арналған сенімхат береді.
Сенімхат бір жұмыс күні мерзіміне беріледі, оған Сыртқы істер министрлігінің Аппарат басшысы мен бас бухгалтері қол қояды.
Астана қаласы бойынша Қазынашылық департаменті Сыртқы істер министрлігінің сенімхатында көрсетілген уәкілетті адамға бір жұмыс күні мерзіміне Астана қаласындағы Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Орталық филиалында қолма-қол шетел валютасын алуға сенімхат береді.
Сыртқы істер министрлігі өзінің кассасында сенімхат бойынша алған қолма-қол шетел валютасын қаржыландырудың бекітілген айлық жоспарының шегінде сақтайды. Сыртқы істер министрлігінің кассасындағы қолма-қол шетел валютасының күн сайынғы лимиті ағымдағы айға арналған қаржыландыру жоспарында көзделген сомадан аспауы тиіс.
14-1. Іссапарға жіберілген тұлғалармен қолма-қол ақшасыз есеп айырысуды жүзеге асыру үшін Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органда ашылған өзінің шотынан екінші деңгейдегі банктегі өзінің валюталық шотына шетел валютасында ақша аударуға арналған өтінішті бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету Ереженің 74-қосымшасына сәйкес нысан бойынша, Астана қаласы бойынша Қазынашылық департаментіне береді.
Екінші деңгейдегі банкте операциялық күннің соңындағы валюталық шоттағы күн сайынғы қалдық сомасының ұлттық валютадағы баламасы ағымдағы айға арналған тиісті ерекшелік бойынша қаржыландыру жоспарында көзделген соманың 20 (жиырма) пайыздан аспауы тиіс.";

подпункт 7) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"7) сервисные сборы за оформление визы согласно квитанции или чеку – при отсутствии в городе Астане дипломатического представительства или консульского учреждения иностранного государства, уполномоченного оформлять визу;";
часть первую пункта 22 изложить в следующей редакции:
"22. В случае получения средств, выделенных на оплату командировочных расходов, доверенным лицом за командированное лицо (далее – подотчетное лицо) необходимо представить доверенность со сроком действия три рабочих дня. Доверенность выдается на официальном бланке государственного органа за подписью первого руководителя государственного органа или руководителя аппарата центрального исполнительного органа (должностного лица, на которого возложены полномочия первого руководителя, руководителя аппарата центрального исполнительного органа или иного уполномоченного на это должностного лица) и главного (старшего) бухгалтера государственного органа.";
часть первую пункта 24-1 изложить в следующей редакции:
"24-1. Структурное подразделение Министерства иностранных дел, ответственное за выделение средств, после рассмотрения документов, указанных в пункте 24 настоящих Правил, составляет авансовый отчет по форме согласно приложению 1 к настоящему приказу.";
дополнить пунктом 27 следующего содержания:
"27. Командированные лица (руководители центральных государственных органов) для участия в инвестиционных мероприятиях в течение пяти рабочих дней после завершения командировки представляют в Комитет по инвестициям Министерства иностранных дел отчет по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу.";
приложение изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Валютно-финансовому департаменту Министерства иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства иностранных дел Республики Казахстан;
3) в течении десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Руководителя аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан.

16-тармақтың 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) Астана қаласында шет мемлекеттің дипломатиялық өкілдігі немесе виза ресімдеуге уәкілетті консулдық мекемесі болмаған жағдайда түбіртекке немесе чекке сәйкес виза ресімдеуге арналған сервистік алымдарға;";
22-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"22. Іссапар шығыстарын төлеуге бөлінген қаражатты іссапарға жіберілген адам үшін сенімді адам (бұдан әрі – есеп беретін адам) алған жағдайда, сенімхатты қолданылу мерзімі үш жұмыс күніне ұсыну қажет. Сенімхат мемлекеттік органның бірінші басшысының немесе орталық атқарушы органның аппарат басшысының (орталық атқарушы органның бірінші басшысының, аппарат басшысының өкілеттігі жүктелген лауазымды адамның немесе осыған уәкілетті басқа адамның) және мемлекеттік органның бас (аға) бухгалтерінің қолы қойылған мемлекеттік органның ресми бланкісінде беріледі.";
24-1 тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"24-1. Сыртқы істер министрлігінің қаражаттарды бөлуге жауапты құрылымдық бөлімшесі осы Қағидалардың 24-тармағында көрсетілген құжаттарды қарағаннан кейін осы бұйрықтың 1 қосымшасына сәйкес нысан бойынша аванстық есепті жасайды.";
мынадай мазмұндағы 27 тармақпен толықтырылсын:
"27. Іссапар мерзімі аяқталғаннан кейін бес жұмыс күні ішінде іссапарға жіберілген адамдар (орталық мемлекеттік органдардың басшылары) Сыртқы істер министрлігінің Инвестиция комитетіне осы бұйрықтың 2 қосымшасына сәйкес нысан бойынша ұсынады.";
бұйрықтың қосымшасы осы бұйрықтың 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
бұйрықтың 2 қосымшасы осы бұйрықтың 2 қосымшасымен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Валюта–қаржы департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Аппарат басшысына жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
М. Нұртілеу
"Согласован"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"Согласован"
Национальный Банк
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
от 31 октября 2024 года
№ 11-1-4/613
Приложение 1
к Правилам использования
средств, предусмотренных
в республиканском бюджете
по программе "Заграничные
командировки", и специфике
162 программ "Услуги
по Координации
Внешнеполитической деятельности",
"Обеспечение специальной,
инженерно- технической
и физической защиты
дипломатических
представительств за границей",
в целях командирования
уполномоченных лиц
за пределы территории
Республики Казахстан
Форма
"Утверждаю"
Директор Валютно-финансового
департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
________________________
подпись
"_____" ___________20___г.
АВАНСОВЫЙ ОТЧЕТ № _______ от "____" __________20___ г.
В соответствии с приказом МИД РК №_____ от "___" _________20___г.
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица:
______________________________________________________________
Срок командировки: с "__" _________ 20__ г. по "__" _________ 20___г.
Программа: ____________________________________________________
ЭКР: __________________________________________________________
Наименование страны: __________________________________________
______________________________________________________________
Наименование операции
Валюта
Сумма в люте
Курс Нацбанка
Тенговый эквивалет
______________________________________________________________
Получено по мемориальному ордеру: № ____ от "__" _________ 20__ г.
Итого получено:
USD _____________
EUR_____________
Расходы:
USD_____________
EUR _____________
Остаток по смете №________ от "____" ___________20____г.:
USD_____________
EUR_____________
В том числе за авиабилеты:
Корреспондирующие счета
Сумма
Дебет
Кредит
1
2
3
Итого
_______________________________________
Подпись подотчетного лица
Дата "_____" ______________20___г.
Авансовый отчет принял
______________________________________
Авансовый отчет проведен
______________________________________
Руководитель управления _______________________________
Авансовый отчет представляется не позднее трех дней после завершения командировки
Оборотная сторона
Командированный
Вид расхода
Примечание
Сумма USD
Сумма EUR
Итого
______________________________________________
Подпись подотчетного лица
ко всем расчетам прилагаются оправдательные документы
ПРИМЕЧАНИЕ
Дополнительно оплачено:
Командированный
Вид расхода
Номер авиабилета
Сумма
Скидка
Сумма
Итого
Приложение 2 к приказу
Приложение 2
к Правилам использования
средств, предусмотренных
в республиканском бюджете
по программе "Заграничные
командировки", и специфике
162 программ "Услуги
по Координации
Внешнеполитической
деятельности", "Обеспечение
специальной, инженерно-
технической и физической
защиты дипломатических
представительств за границей",
в целях командирования
уполномоченных лиц
за пределы территории
Республики Казахстан
Форма
"Утверждаю"
Председатель Комитета
по инвестициям
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
____________________________
(подпись)
дата "___" _______20___год
Название мероприятия _____________________________________________
Дата и место проведения ___________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) командированного
_________________________________________________________________
Сроки командировки ______________________________________________
Цель командировки _______________________________________________
Описание встреч и переговоров _____________________________________
Документация мероприятий ________________________________________
Конкретные достижения ___________________________________________
Качественные и количественные показатели
_________________________________________________________________
Выявленные возможности и риски ___________________________________
Итоговый вывод __________________________________________________

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер Министрі
М. Нұртілеу
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық банкі
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер Министрі
2024 жылғы 31 қазандағы
№ 11-1-4/613 Бұйрыққа
1 қосымша
Уәкілетті адамдарды
Қазақстан Республикасының
аумағынан тыс жерлерге
іссапарға жіберу мақсатында
республикалық бюджетте
"Шетелдік іссапарлар"
бағдарламасы және "Сыртқы
саяси қызметтерді үйлестіру
жөніндегі қызметтер",
"Шетелдегі дипломатиялық
өкілдіктердің арнайы,
инженерлік-техникалық және
нақты қорғалуын қамтамасыз
ету" бағдарламаларының 162
ерекшелігі бойынша көзделген
қаражатты пайдалану
қағидаларына
1 қосымша
___________ сомасына (АҚШ
доллары немесе еуро) Аванстық
есеп
"Бекітемін"
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
Валюта-қаржы департаментінің
директоры
____________________________
(қолы)
күні "___" _______20___жыл
АВАНСТЫҚ ЕСЕП № _____________ "___"20____ жыл
№ ___ "___"20____ жыл ҚР СІМ бұйрығына сәйкес
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
_____________________________________________________________________
Іссапар мерзімі: "___"20____ жыл бастап "___"20____ жыл дейін
Бағдарлама: _______________________________
Ерекшелік: _________________________________
Елдің атауы _________________________________
Валютаның атауы ___________________________________________
Валютадағы операцияның атауы 1еуро/АҚШ доллары үшін теңгенің Қазақстан
Республикасының Ұлттық Банктегі бағамы теңгедегі баламасы
__________________________________________
20____жыл_________________ қарызы
№ ________ "___" ________20 ж
шығыс кассалық ордері бойынша _______________
USD EUR алынды.
№ ________ "___" ________20 ж
смета бойынша _______________
USD EUR қалдық.
Барлығы ________________________________ алынды
Оның ішінде авиабилеттер:
Корреспонденттік субшот
Сома
Дебет
Кредит
1
2
3
Барлығы
іссапарға жіберілген адамның/есеп берушінің қолы
Күні "___" ______________20 __ ж.
Аванстық есепті қабылдаған ____________________
Аванстық есепті өткізген _ ______________________
Басқарма басшысы ____________________________
Аванстық есеп іссапар аяқталғаннан кейін үш күннен
кешіктірілмей ұсынылады
Парақтың сыртқы беті
Шығындарды толық таратып көрсету (шетел валютасында)
Іссапарға жіберілген адам
Шығыс түрі
ескертпе
Сома USD
Сома EUR
Барлығы
_____________________________________________
Іссапарға жіберілген адамның/есеп берушінің қолы
барлық есептерге растаушы құжаттар қоса беріледі
ЕСКЕРТПЕ
Іссапарға жіберілген адам
Шығыс түрі
Авиабилет нөмірі
Сома
Жеңілдік
Сома
Бұйрыққа
2 қосымша
Уәкілетті адамдарды
Қазақстан Республикасының
аумағынан тыс жерлерге
іссапарға жіберу мақсатында
республикалық бюджетте
"Шетелдік іссапарлар"
бағдарламасы және "Сыртқы
саяси қызметтерді үйлестіру
жөніндегі қызметтер",
"Шетелдегі дипломатиялық
өкілдіктердің арнайы,
инженерлік-техникалық және
нақты қорғалуын қамтамасыз
ету" бағдарламаларының 162
ерекшелігі бойынша көзделген
қаражатты пайдалану
қағидаларына
2 қосымша
"Бекітемін"
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
Инвестиция комитетінің
төрағасы
____________________
(қолы)
күні "___" ____20___жыл
Іс-шара атауы _____________________________________________________________
Өткізілетін күні мен орны ___________________________________________________
Іссапарға жіберілушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
________________________________________________________________________
Іссапар мерзімі ____________________________________________________________
Іссапардың мақсаты ________________________________________________________
Кездесулер мен келіссөздердің сипаттамасы ___________________________________
Іс-шаралар құжаттамасы ____________________________________________________
Нақты жетістіктер __________________________________________________________
Сапалық және сандық көрсеткіштер __________________________________________
Анықталған мүмкіндіктер мен тәуекелдер ____________________________________
Жалпы қортынды _________________________________________________________