Об установлении лимитов долга местных исполнительных органов на 2025 год
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 декабря 2024 года № 108. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2024 года № 35465
В соответствии с пунктом 2 статьи 210 Бюджетного кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить лимиты долга местных исполнительных органов на 2025 год согласно приложению к настоящему приказу.

Жергілікті атқарушы органдар борышының 2025 жылға арналған лимиттерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 108 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 10 желтоқсанда № 35465 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 210-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Жергілікті атқарушы органдар борышының 2025 жылға арналған лимиттері белгіленсін.

2. Департаменту политики управления обязательствами государства и развития финансового сектора Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.

2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекет міндеттемелерін басқару және қаржы секторын дамыту саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсiн.