О внесении изменения и дополнения в приказ исполняющего обязанности Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 7 июня 2024 года № 212 "Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных в области жилищных отношений"
Приказ и.о. Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 27 декабря 2024 года № 446. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2024 года № 35563
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 7 июня 2024 года № 212 "Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных в области жилищных отношений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 34477) следующее изменение и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые формы, предназначенные для сбора административных данных в области жилищных отношений:
1) форму, предназначенную для сбора административных данных в области жилищных отношений "Сводная информация по освоению средств для осуществления выплат отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде", согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму, предназначенную для сбора административных данных в области жилищных отношений "Отчет по принятым обязательствам и прогнозному остатку средств для осуществления выплат", согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму, предназначенную для сбора административных данных в области жилищных отношений "Отчет по обеспечению арендным жильем граждан Республики Казахстан нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда", согласно приложению 3 к настоящему приказу.";
Форму, предназначенную для сбора административных данных в области жилищных отношений, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
Форму, предназначенную для сбора административных данных в области жилищных отношений, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
дополнить приложением 3 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.

"Тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің міндетін атқарушының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 212 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің м.а. 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 446 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 28 желтоқсанда № 35563 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің міндетін атқарушының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 212 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 34477 болып тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғын үй үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдерді жүзеге асыруға арналған қаражаттың игерілуі туралы жиынтық ақпарат" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Қабылданған міндеттемелер және төлемдерді жүзеге асыру бойынша қаражаттың болжамды қалдығы туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан;
3) осы бұйрыққа сәйкес "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын жалға берілетін тұрғын үймен қамтамасыз ету жөніндегі есеп" тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан бекітілсін."
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын:
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющего обязанности
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
Р. Исакулов
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Приложение 1 к приказу
исполняющего обязанности
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 7 июня 2024 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных в области жилищных отношений "Сводная информация по освоению средств для осуществления выплат отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде"
Представляется: в уполномоченный орган в сфере жилищных отношений.
Форма, предназначенная для сбора административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Наименование административной формы: "Сводная информация по освоению средств для осуществления выплат отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде"
Индекс: НОВ – 1
Периодичность: квартальная
Отчетный период: _ квартал 202_ года
Круг лиц, представляющих информацию: Акционерное общество "Отбасы банк"
Срок представления формы административных данных: ежеквартально
до 25 (двадцать пять) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
БИН:
п/п
Банктің атауы /Наименование банка
Барлық көзделген төлемдер, мың теңге/
Всего предусмотрено
выплат, тысяч тенге
оның ішінде:/
в том числе:
Барлық аударылған төлемдер, мың теңге/
Всего перечислено
выплат, тысяч тенге
жыл басынан бастап есепті кезеңнің басына дейінгі кезеңде жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша /
по действующим договорам аренды, заключенным за период с начала года к началу отчетного периода
есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша/
по договорам аренды, заключенных в отчетном квартале
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы /продолжение таблицы
оның ішінде:/в том числе:
Бұрын мерзімі өткен төлемдер бойынша өтелді,
мың теңге /Возмещено по ранее просроченным платежам, тысяч тенге
оның ішінде:/в том числе:
есепті кезеңнің басында жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша /по действующим договорам аренды, заключенным к началу отчетного периода
жеке табыс салығы /индивидуальный подоходный налог
есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша /по договорам аренды, заключенных в отчетном квартале
жеке табыс салығы /индивидуальный подоходный налог
есепті кезеңнің басында жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша /по действующим договорам аренды, заключенным к началу отчетного периода
есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша /по договорам аренды, заключенных в отчетном квартале
7
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы /продолжение таблицы
Төлеуге берілетін төлемдердің қалдығы,
мың теңге
(3-6-11-бағандар)/Остаток выплат к выплате,
тысяч тенге (графы 3-6-11)
оның ішінде:/в том числе:
ескертпе /примечание
есепті кезеңнің басында жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша /
по действующим договорам аренды, заключенным к началу отчетного периода
есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша /по договорам аренды, заключенным в отчетном квартале
14
15
16
17
Атауы /Наименование _____________________________________
Мекен жайы/Адрес ________________________________________
Басшы немесе оның міндеттерін атқарушы/
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности:
_________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Орындаушы/
Исполнитель: ___________________________________ __________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Орындаушының байланыс нөмірі электрондық мекен жайы/
Номер телефона, электронный адрес исполнителя:
____________________________________________________________
Күні/Дата "____" ___________ 20__ жыл/год
Ескертпе: тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражатты игеру жөніндегі жиынтық ақпарат_____________ бойынша_____________жылғы жағдай бойынша " ___" ___________ 20___ (есепті кезеңнен кейінгі тоқсанның 1-ші күні)" осы нысанға қосымшада келтірілген/
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в сфере жилищных отношений "Сводная информация по освоению средств для осуществления выплат отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде за период с _____________ по ____________ года по состоянию на " ___" ___________ 20___ года
(1-ое число квартала, следующего за отчетным периодом)", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области жилищных отношений
"Сводная информация
по освоению средств
для осуществления выплат
отдельным категориям граждан
за жилище, арендуемое
в частном жилищном фонде"
Пояснение по заполнению формы административных данных в области жилищных отношений
"Сводная информация по освоению средств для осуществления выплат отдельным категориям граждан за жилище,
арендуемое в частном жилищном фонде"

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің міндетін атқарушы
Р. Исакулов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттiгiнің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің міндетін
атқарушының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 446 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің міндетін
атқарушысының
2024 жылғы 7 маусымдағы
№ 212 бұйрығына
1-қосымша
"Жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражатты игеру жөніндегі жиынтық ақпарат" тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинау үшін арналған нысан
Тұрғын үй қатынастары саласындағы уәкілетті органға ұсынылады.
Әкімшілік деректер нысаны https://www.gov.kz интернет – ресурста орналастырылған:
"Жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражатты игеру жөніндегі жиынтық ақпарат"
Индексі: ТТЖА - 1
Мерзімділігі:тоқсан сайын
Есепті кезең: __тоқсан 202__жыл
Ақпаратты ұсынатын адамдар тобы: "Отбасы банк" акционерлік қоғамы
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: тоқсан сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 (жиырма бес) күніне дейін
БСН:
п/п
Банктің атауы /Наименование банка
Барлық көзделген төлемдер, мың теңге/
Всего предусмотрено
выплат, тысяч тенге
оның ішінде:/
в том числе:
Барлық аударылған төлемдер, мың теңге/
Всего перечислено
выплат, тысяч тенге
жыл басынан бастап есепті кезеңнің басына дейінгі кезеңде жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша /
по действующим договорам аренды, заключенным за период с начала года к началу отчетного периода
есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша/
по договорам аренды, заключенных в отчетном квартале
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы /продолжение таблицы
оның ішінде:/в том числе:
Бұрын мерзімі өткен төлемдер бойынша өтелді,
мың теңге /Возмещено по ранее просроченным платежам, тысяч тенге
оның ішінде:/в том числе:
есепті кезеңнің басында жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша /по действующим договорам аренды, заключенным к началу отчетного периода
жеке табыс салығы /индивидуальный подоходный налог
есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша /по договорам аренды, заключенных в отчетном квартале
жеке табыс салығы /индивидуальный подоходный налог
есепті кезеңнің басында жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша /по действующим договорам аренды, заключенным к началу отчетного периода
есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша /по договорам аренды, заключенных в отчетном квартале
7
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы /продолжение таблицы
Төлеуге берілетін төлемдердің қалдығы,
мың теңге
(3-6-11-бағандар)/Остаток выплат к выплате,
тысяч тенге (графы 3-6-11)
оның ішінде:/в том числе:
ескертпе /примечание
есепті кезеңнің басында жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша /
по действующим договорам аренды, заключенным к началу отчетного периода
есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша /по договорам аренды, заключенным в отчетном квартале
14
15
16
17
Атауы /Наименование _____________________________________
Мекен жайы/Адрес ____________________________________________
Басшы немесе оның міндеттерін атқарушы /Руководитель или лицо, исполняющее его
обязанности:_____________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Орындаушы/Исполнитель: ________________________________________ __________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Орындаушының байланыс нөмірі электрондық мекен жайы/Номер телефона, электронный адрес исполнителя: _
__________________________________________________________________________
Күні/Дата "____" ___________ 20__ жыл/год
Ескертпе: тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме " жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражатты игеру жөніндегі жиынтық ақпарат_____________ бойынша_____________жылғы жағдай бойынша " ___" ___________ 20___ (есепті кезеңнен кейінгі тоқсанның 1-ші күні)" осы нысанға қосымшада келтірілген/Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в сфере жилищных отношений "Сводная информация по освоению средств для осуществления выплат отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде за период с _____________ по ____________ года по состоянию на " ___" ___________ 20___ года (1-ое число квартала, следующего за отчетным периодом)", приведено в приложении к настоящей Форме.
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған
"Жеке тұрғын үй қорынан жалға
алынған тұрғын үй үшін
азаматтардың жекелеген
санаттарына төлемдерді
жүзеге асыру үшін қаражатты
игеру жөніндегі жиынтық
ақпарат" нысанға
қосымша
Тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражатты игеру жөніндегі жиынтық ақпарат" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области жилищных отношений "Сводная информация по освоению средств для осуществления выплат отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде" (далее - Отчет).
2. Отчет заполняется Акционерным обществом "Отбасы банк" представляется в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Отчет подписывается курирующим заместителем руководителя Акционерного общество "Отбасы банк либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов (при наличии подтверждающего документа об исполнении обязанностей руководителя структурного подразделения).
4. Форма заполняется на государственном и русском языках.
5. Форма заполняется следующим образом:
6. В графе 1 заполняется порядковый номер.
7. В графе 2 заполняется наименование банка.
8. В графе 3 заполняется сумма всех предусмотренных выплат в тысячах тенге.
9. В графе 4 заполняется сумма предусмотренных выплат в том числе по действующим договорам аренды, заключенным за период с начала года к началу отчетного периода.
10. В графе 5 заполняется сумма предусмотренных выплат в том числе по договорам аренды, заключенных в отчетном квартале.
11. В графе 6 заполняется сумма всех перечисленных выплат в тысячах тенге.
12. В графе 7 заполняется сумма перечисленных выплат в том числе по действующим договорам аренды, заключенным к началу отчетного периода.
13. В графе 8 заполняется сумма индивидуального подоходного налога из перечисленных выплат в том числе по действующим договорам аренды, заключенным к началу отчетного периода.
14. В графе 9 заполняется сумма перечисленных выплат в том числе по договорам аренды, заключенных в отчетном квартале.
15. В графе 10 заполняется сумма индивидуального подоходного налога по договорам аренды, заключенных в отчетном квартале.
16. В графе 11 заполняется сумма возмещения по ранее просроченным платежам в тысячах тенге.
17. В графе 12 заполняется сумма возмещения по ранее просроченным платежам в том числе по действующим договорам аренды, заключенным к началу отчетного периода.
18. В графе 13 заполняется сумма возмещения по ранее просроченным платежам в том числе по договорам аренды, заключенных в отчетном квартале.
19. В графе 14 заполняется остаток выплат к выплате в тысячах тенге.
20. В графе 15 заполняется остаток выплат к выплате в том числе по действующим договорам аренды, заключенным к началу отчетного периода.

1. Осы түсіндірме "Жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражатты игеру жөніндегі жиынтық ақпарат" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі - Есеп) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Есепті "Отбасы банк" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне ұсынады.
3. Есепке "Отбасы банк" акционерлік қоғамының жетекшілік ететін орынбасары не оның тегін және аты-жөнін көрсете отырып, оның міндетін атқарушы адам (құрылымдық бөлімше басшысының міндетін атқарғаны туралы растайтын құжат болған кезде) қол қояды.
4. Нысан мемлекеттік тілде және орыс тілінде толтырылады.
5. Нысан мынадай түрде толтырылады:
6. 1 - бағанда реттік нөмір толтырылады.
7. 2 - бағанда банктің атауы толтырылады.
8. 3 - бағанда барлық көзделген төлемдердің сомасы мың теңгемен толтырылады.
9. 4 - бағанда көзделген төлемдер сомасы оның ішінде жыл басынан бастап есепті кезеңнің басына жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша толтырылады.
10. 5 - бағанда көзделген төлемдер сомасы оның ішінде есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша толтырылады.
11. 6 - бағанда аударылған барлық төлемдердің сомасы мың теңгемен толтырылады.
12. 7 - бағанда аударылған төлемдер сомасы, оның ішінде есепті кезеңнің басында жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша толтырылады.
13. 8 - бағанда аударылған төлемдерден, оның ішінде есепті кезеңнің басына жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша жеке табыс салығының сомасы толтырылады.
14. 9 - бағанда аударылған төлемдер сомасы оның ішінде есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша толтырылады.
15. 10 - бағанда есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша жеке табыс салығының сомасы толтырылады.
16. 11 - бағанда бұрын мерзімі өткен төлемдер бойынша өтеу сомасы мың теңгемен толтырылады.
17. 12 - бағанда бұрын мерзімі өткен төлемдер бойынша, оның ішінде есепті кезеңнің басында жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша өтеу сомасы толтырылады.
18. 13 - бағанда бұрын мерзімі өткен төлемдер бойынша оның ішінде есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша өтеу сомасы толтырылады;
19. 14 - бағанда төлеуге төленетін төлемдердің қалдығы мың теңгемен толтырылады.
20. 15 - бағанда төлеуге төленетін төлемдердің қалдығы, оның ішінде есепті кезеңнің басында жасалған қолданыстағы жалдау шарттары бойынша толтырылады.

21. В графе 16 заполняется остаток выплат к выплате в том числе по договорам аренды, заключенным в отчетном квартале.
22. В графе 17 заполняется примечание, при наличии.
Приложение к приказу
исполняющий обязанности
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2024 года № 446
Приложение 2 к приказу
исполняющего обязанности
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 7 июня 2024 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных в области жилищных отношений
"Отчет по принятым обязательствам и прогнозному остатку средств для осуществления выплат"
Представляется: в уполномоченный орган в сфере жилищных отношений.
Форма, предназначенная для сбора административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Наименование административной формы: "Отчет по принятым обязательствам и прогнозному остатку средств для осуществления выплат"
Индекс: ОПО - 1
Периодичность: квартальная
Отчетный период: _ квартал 202_ года
Круг лиц, представляющих информацию: Акционерное общество "Отбасы банк"
Срок представления формы административных данных: ежеквартально
до 25 (двадцать пять) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
БИН:
Кезең басындағы қалдық (мың теңге)/Остаток на начало периода (тысяч тенге)
Ағымдағы жылы түскен қаражат (мың теңге)/Поступило средств на текущий год (тысяч тенге)
Аударылды (мың теңге)/Перечислено (тысяч тенге))
Кезең соңындағы қалдық (мың теңге)/Остаток на конец периода (тысяч тенге)
Жүзеге асырылған төлемдерді есепке алмағанда, барлық кезең үшін төлемдер бойынша қабылданған міндеттемелердің қалдығы (мың теңге)/Остаток принятых обязательств по выплатам за весь период без учета осуществленных выплат (тысяч тенге)
Төлемдерді жүзеге асыруға арналған қаражаттың болжамды қалдығы
(5-6 бағандар) (мың теңге)/Прогнозный остаток средств для осуществления выплат
(графа 5-6) (тысяч тенге)
1
2
3
4
5
6
7
Атауы /Наименование __________________________________________
Мекен жайы/Адрес ____________________________________________
Басшы немесе оның міндеттерін атқарушы/
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности:
_____________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Орындаушы/
Исполнитель: ________________________________________ _________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Орындаушының байланыс нөмірі электрондық мекен жайы/
Номер телефона, электронный адрес исполнителя: __________________
Күні/Дата "____" ___________ 20__ жыл/год
Ескертпе: тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Қабылданған міндеттемелер бойынша есеп және төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражаттың болжамды қалдығы" _____________ бойынша_____________жылғы жағдай бойынша " ___" ___________ 20___ (есепті кезеңнен кейінгі тоқсанның 1-ші күні)" осы нысанға қосымшада келтірілген/
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в сфере жилищных отношений "Отчет по принятым обязательствам и прогнозному остатку средств для осуществления выплат" за период с _____________ по ____________ года по состоянию на " ___" ___________ 20___ года (1-ое число квартала, следующего за отчетным периодом)", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области жилищных отношений
"Отчет по принятым обязательствам
и прогнозному остатку средств
для осуществления выплат"
Пояснение по заполнению формы административных данных в области жилищных отношений
"Отчет по принятым обязательствам и прогнозному остатку средств для осуществления выплат"

21. 16 - бағанда төлеуге төленетін төлемдердің қалдығы, оның ішінде есепті тоқсанда жасалған жалдау шарттары бойынша толтырылады.
22. 17 - бағанда ескертпе бар болса толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің міндетін
атқарушының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 446 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің міндетін
атқарушысының
2024 жылғы 7 маусымдағы
№ 212 бұйрығына
2-қосымша
"Қабылданған міндеттемелер бойынша есеп және төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражаттың болжамды қалдығы" тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинау үшін арналған нысан
Тұрғын үй қатынастары саласындағы уәкілетті органға ұсынылады.
Әкімшілік деректер нысаны https://www.gov.kz интернет – ресурста орналастырылған:
"Қабылданған міндеттемелер бойынша есеп және төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражаттың болжамды қалдығы"
Индексі: БҚБЕ- 1
Мерзімділігі:тоқсан сайын
Есепті кезең: __тоқсан 202__жыл
Ақпаратты ұсынатын адамдар тобы: "Отбасы банк" акционерлік қоғамы
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: тоқсан сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 (жиырма бес) күніне дейін
БСН:
Кезең басындағы қалдық (мың теңге)/Остаток на начало периода (тысяч тенге)
Ағымдағы жылы түскен қаражат (мың теңге)/Поступило средств на текущий год (тысяч тенге)
Аударылды (мың теңге)/Перечислено (тысяч тенге)
Кезең соңындағы қалдық (мың теңге)/Остаток на конец периода (тысяч тенге)
Жүзеге асырылған төлемдерді есепке алмағанда, барлық кезең үшін төлемдер бойынша қабылданған міндеттемелердің қалдығы (мың теңге)/Остаток принятых обязательств по выплатам за весь период без учета осуществленных выплат (тысяч тенге)
Төлемдерді жүзеге асыруға арналған қаражаттың болжамды қалдығы
(5-6 бағандар) (мың теңге)/Прогнозный остаток средств для осуществления выплат
(графа 5-6) (тысяч тенге)
1
2
3
4
5
6
7
Атауы /Наименование _____________________________________
Мекен жайы/Адрес ____________________________________________
Басшы немесе оның міндеттерін атқарушы /Руководитель или лицо, исполняющее его
обязанности:_____________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Орындаушы/Исполнитель: ________________________________________ __________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Орындаушының байланыс нөмірі электрондық мекен жайы/Номер телефона, электронный адрес исполнителя: _
__________________________________________________________________________
Күні/Дата "____" ___________ 20__ жыл/год
Ескертпе: тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Қабылданған міндеттемелер бойынша есеп және төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражаттың болжамды қалдығы"_____________ бойынша_____________жылғы жағдай бойынша " ___" ___________ 20___ (есепті кезеңнен кейінгі тоқсанның 1-ші күні)" осы нысанға қосымшада келтірілген/Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в сфере жилищных отношений "Сводная информация по освоению средств для осуществления выплат отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде за период с _____________ по ____________ года по состоянию на " ___" ___________ 20___ года (1-ое число квартала, следующего за отчетным периодом)", приведено в приложении к настоящей Форме.
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған
"Қабылданған міндеттемелер
бойынша есеп және төлемдерді
жүзеге асыру үшін қаражаттың
болжамды қалдығы" нысанға
қосымша
"Қабылданған міндеттемелер бойынша есеп және төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражаттың болжамды қалдығы" тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области жилищных отношений "Сводная информация по освоению средств для осуществления выплат отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде" (далее - Отчет).
2. Отчет заполняется Акционерным обществом "Отбасы банк" представляется в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Отчет подписывается курирующим заместителем руководителя Акционерного общество "Отбасы банк либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов (при наличии подтверждающего документа об исполнении обязанностей руководителя структурного подразделения).
4. Форма заполняется на государственном и русском языках.
5. Форма заполняется следующим образом:
6. В графе 1 заполняется порядковый номер.
7. В графе 2 заполняется остаток средств на начало периода.
8. В графе 3 заполняются поступившие средства на текущий год.
9. В графе 4 заполняется сумма перечисленных средств.
10. В графе 5 заполняется остаток средств на конец периода.
11. В графе 6 заполняется остаток принятых обязательств по выплатам за весь период без учета осуществленных выплат.
12. В графе 7 заполняется прогнозный остаток средств для осуществления выплат (графа 5-6).
Приложение к приказу
исполняющий обязанности
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2024 года № 446
Приложение 3 к приказу
исполняющего обязанности
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 7 июня 2024 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных в области жилищных отношений
"Отчет по обеспечению арендным жилищем без права выкупа граждан Республики Казахстан
нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда"
Представляется: в уполномоченный орган в сфере жилищных отношений.
Форма, предназначенная для сбора административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Наименование административной формы: "Отчет по обеспечению арендным жилищем без права выкупа граждан Республики Казахстан нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда"
Индекс: ОАЖ - 1
Периодичность: ежемесячно
Отчетный период: ____ 202_ года
Круг лиц, представляющих форму: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы.
Срок представления формы: ежемесячно до 25 (двадцать пять) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
БИН:
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша коды /Код по классификатору административно-территориальных объектов
Аймақтың атауы /Наименование региона
Сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғын үйді беру тетігі бойынша жасалған тұрғын үйді жалдау шарттарының саны /
Количество заключенных договоров найма жилья по механизму предоставления арендного жилища без права выкупа
Барлығы/ всего
1-бөлмелі/
1-комнатная
2-
бөлмелі/
2-комнатная
3-бөлмелі/
3-комнатная
4-бөлмелі/
4-комнатная
1
2
3
4
5
6
7
8
Атауы/Наименование _____________________________________________________
Мекенжайы/Адрес ________________________________________________________
Телефоны/Телефон _______________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы/
Адрес электронной почты _________________________________________________
Орындаушы/Исполнитель _________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)/
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
________________________________________________________________________
қолы,/ подпись, телефоны / телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам/
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)/
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
_______________
қолы/ подпись
Күні/ Дата "____" ___________ 20__ жыл/ год
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области жилищных отношений
"Отчет по обеспечению
арендным жилищем
без права выкупа граждан
Республики Казахстан
нуждающихся в жилище
из государственного
жилищного фонда"
Пояснение по заполнению формы административных данных в области жилищных отношений
"Отчет по обеспечению арендным жилищем без права выкупа граждан Республики Казахстан
нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда"

1. Осы түсіндірме "Қабылданған міндеттемелер бойынша есеп және төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражаттың болжамды қалдығы" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі - Есеп) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Есепті "Отбасы банк" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне ұсынады.
3. Есепке "Отбасы банк" акционерлік қоғамы жетекшілік ететін орынбасары не оның тегін және аты-жөнін көрсете отырып, оның міндетін атқарушы адам (құрылымдық бөлімше басшысының міндетін атқарғаны туралы растайтын құжат болған кезде) қол қояды.
4. Нысан мемлекеттік тілде және орыс тілінде толтырылады.
5. Нысан мынадай түрде толтырылады:
6. 1 - бағанда реттік нөмір толтырылады.
7. 2 - бағанда кезең басындағы қаражат қалдығы толтырылады.
8. 3 - бағанда ағымдағы жылға түскен қаражат толтырылады.
9. 4 - бағанда аударылған қаражат сомасы толтырылады.
10. 5 - бағанда кезең соңындағы қаражат қалдығы толтырылады.
11 . 6 - бағанда жүзеге асырылған төлемдерді есепке алмағанда барлық кезең үшін төлемдер бойынша қабылданған міндеттемелердің қалдығы толтырылады.
12. 7 - бағанда төлемдерді жүзеге асыру үшін қаражаттың болжамды қалдығы толтырылады (5-6-баған).
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің міндетін
атқарушының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 446 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің міндетін
атқарушысының
2024 жылғы 7 маусымдағы
№ 212 бұйрығына
3-қосымша
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғын үймен қамтамасыз ету жөніндегі есеп" тұрғын үй қатынастары саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Тұрғын үй қатынастары саласындағы уәкілетті органға ұсынылады.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан интернет – ресурста орналастырылған: https:// www.gov.kz
Әкімшілік нысанның атауы: "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғын үймен қамтамасыз ету жөніндегі есеп"
Индексі : ЖБТҮҚЕ - 1
Кезеңділік: ай сайын
Есепті кезең: __ 202__жыл
Нысанды ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары.
Нысанды ұсыну мерзімі: ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 (жиырма бес) күніне дейін.
БСН:
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша коды /Код по классификатору административно-территориальных объектов
Аймақтың атауы /Наименование региона
Сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғын үйді беру тетігі бойынша жасалған тұрғын үйді жалдау шарттарының саны /
Количество заключенных договоров найма жилья по механизму предоставления арендного жилища без права выкупа
Барлығы/ всего
1-бөлмелі/1-комнатная
2-
бөлмелі/2-комнатная
3-бөлмелі/3-комнатная
4-бөлмелі/4-комнатная
1
2
3
4
5
6
7
8
Атауы/Наименование_____________________________________________________
Мекенжайы/Адрес________________________________________________________
Телефоны/Телефон_______________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы/Адрес электронной почты _______________________
Орындаушы/Исполнитель__________________________________________________
тегі, аты және әкісінің аты (бар болған жағдайда)/
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
________________________________________________________________________
қолы,/ подпись, телефоны / телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам/
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________________
тегі, аты және әкісінің аты (бар болған жағдайда) /
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
_______________
қолы/ подпись
Күні/ Дата "____" ___________ 20__ жыл/ год
Тұрғын үй қатынастары
саласындағы әкімшілік
деректерді жинауға арналған
"Мемлекеттік тұрғын үй
қорынан тұрғын үйге мұқтаж
Қазақстан Республикасының
азаматтарын сатып алу
құқығынсыз жалға берілетін
тұрғын үймен қамтамасыз
ету жөніндегі есеп" нысанға
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғын үймен қамтамасыз ету жөніндегі есеп" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет по обеспечению арендным жилищем без права выкупа граждан Республики Казахстан нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда" (далее - Отчет).
2. Отчет заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Отчет подписывается курирующим заместителем акима области, города республиканского значения, столицы, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов (при наличии подтверждающего документа об исполнении обязанностей руководителя структурного подразделения).
4. Форма заполняется на государственном и русском языках.
5. Форма заполняется следующим образом:
6. в графе 1 указывается порядковый номер;
7. в графе 2 указывается код по классификатору административно-территориальных объектов;
8. в графе 3 указывается наименование региона;
9. в графе 4 указывается общее количество заключенных договоров найма жилья по механизму предоставления арендного жилища без права выкупа;
10. в графе 5 указывается количество 1- комнатных квартир из заключенных договоров найма жилья по механизму предоставления арендного жилища без права выкупа;
11. в графе 6 указывается количество 2- комнатных квартир из заключенных договоров найма жилья по механизму предоставления арендного жилища без права выкупа;
12. в графе 7 указывается количество 3- комнатных квартир из заключенных договоров найма жилья по механизму предоставления арендного жилища без права выкупа;
13. в графе 8 указывается количество 4- комнатных квартир из заключенных договоров найма жилья по механизму предоставления арендного жилища без права выкупа.

1. Осы түсіндірме "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғын үймен қамтамасыз ету жөніндегі есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі - Есеп) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Есепті облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне ұсынады.
3. Есепке облыс, республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің жетекшілік ететін орынбасары не оның тегін және аты-жөнін көрсете отырып, оның міндетін атқарушы адам (құрылымдық бөлімше басшысының міндетін атқарғаны туралы растайтын құжат болған кезде) қол қояды.
4. Нысан мемлекеттік тілде және орыс тілінде толтырылады.
5. Нысан мынадай түрде толтырылады:
6. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі;
7. 2-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша коды көрсетіледі;
8. 3-бағанда аймақтың атауы көрсетіледі;
9. 4-бағанда сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғын үйді беру тетігіне тұрғын . үйді жалдау бойынша жасалған шарттардың жалпы саны көрсетіледі;
10. 5-бағанда сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғын үйді беру тетігі бойынша жасалған тұрғын үйді жалдау шарттардың ішінен 1-бөлмелі пәтерлер саны көрсетіледі;
11. 6-бағанда сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғын үйді беру тетігі бойынша жасалған тұрғын үйді жалдау шарттардың ішінен 2-бөлмелі пәтерлер саны көрсетіледі;
12. 7-бағанда сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғын үйді беру тетігі бойынша жасалған тұрғын үйді жалдау шарттардың ішінен 3-бөлмелі пәтерлер саны көрсетіледі;
13. 8-бағанда сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғын үйді беру тетігі бойынша жасалған тұрғын үйді жалдау шарттардың ішінен 4-бөлмелі пәтерлер саны көрсетіледі.