О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 27 февраля 2024 года № 508-524. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 февраля 2024 года № 1370-01
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановление акимата города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата города Астаны
от 27 февраля 2024 года № 508-524
Перечень утративших силу некоторых постановлении акимата города Астаны
1. Постановление акимата города Астаны от 24 мая 2017 года № 105-1016 "Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере культуры" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1108).
2. Постановление акимата города Нур-Султана от 27 августа 2020 года № 508-1773 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 24 мая 2017 года № 105-1016 "Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере культуры" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1286).
3. Постановление акимата города Нур-Султана от 26 апреля 2022 года № 508-1277 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 24 мая 2017 года № 105-1016 "Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере культуры" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 27885).

Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 27 ақпандағы № 508-524 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 ақпанда № 1370-01 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес, Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік етететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
Астана қаласы әкімінің
2024 жылғы 27 ақпандағы
№ 508-524 Астана қаласы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Мәдениет саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 105-1016 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1108 болып тіркелген).
2. "Мәдениет саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 105-1016 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 27 тамыздағы № 508-1773 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1286 болып тіркелген).
3. "Мәдениет саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 105-1016 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 508-1277 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27885 болып тіркелген).