О понижении размера ставки
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 29 марта 2024 года № 111/24-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2024 года № 8728-03
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной абзацем вторым пункта 4 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в городе Косшы с 4 % на 2%.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
И.о председателя маслихата города Косшы Е.Дильдабек

Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 111/24-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 8728-03 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосшы қаласында "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабы 4-тармағының екінші абзацында белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4%-дан 2%-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қосшы қаласы мәслихаты төрағасының м.а Е.Дильдабек