Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год
Постановление акимата Акмолинской области от 18 апреля 2024 года № А-4/173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 апреля 2024 года № 8747-03
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Ахметжанов
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 18 апреля 2024 года
№ А-4/173
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, (%)
Норма субсидий, (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Азотные удобрения
1
Агрохимикат Селитра аммиачная марка Б
N-34,8
65000
тонна
Селитра аммиачная
N 34,4
Селитра аммиачная
N-34,6
Селитра аммиачная
N-34,5
Селитра аммиачная гранулированная пористая модифицированная
N-34,7
Селитра аммиачная марки "Б"
N-34,4
Селитра аммиачная марки Б
N-34,5
Селитра аммиачная марки Б
N-34,4
Селитра аммиачная, марки Б
N-34,4
Селитра аммиачная пористая модифицированная
N-34,5
2
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5%
N-32,5-33,5
80357
тонна
3
Нитрат аммония жидкий, марки Б
NH4NO3-52
375000
тонна
4
Сульфат аммония
N-21, S-24
55000
тонна
Сульфат аммония+ВMZ
N-21, S-24, B-0,018,
Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21, S-24
Сульфат аммония – побочный продукт (марка В)
N-21, S-24
Сульфат-нитрат аммония

2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2024 жылғы 18 сәуірдегі № А-4/173 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 сәуірде № 8747-03 болып тіркелді
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов
Ақмола облысы әкімдігінің
2024 жылғы 18 сәуірдегі
№ А-4/173 қаулысына
қосымша
2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары
№ р/р
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың әсер етуші заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Азотты тыңайтқыштар
1
Агрохимикат Б маркасы аммиак селитрасы
N-34,8
65000
тонна
Аммиак селитрасы
N 34,4
Аммиак селитрасы
N-34,6
Аммиак селитрасы
N-34,5
Түйіршіктелген кеуекті модификацияланған аммиак селитрасы
N-34,7
"Б" маркалы аммиак селитрасы
N-34,4
Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,5
Б маркалы аммиак селитрасы
N 34,4
Б маркалы, аммиак селитрасы
N-34,4
Кеуекті модификацияланған аммиак селитрасы
N-34,5
2
Құрамында 33,5% азоты бар аммиак-нитратт ы тыңайтқышы
N-32,5-33,5
80357
тонна
3
Б маркалы, сұйық аммоний нитраты
NH4NO3-52
375000
тонна
4
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
55000
тонна
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018,
Mn-0,030, Zn-0,060
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркасы түйіршіктелген
аммоний
сульфаты
N-21, S-24
В маркасы түйіршіктелген аммоний сульфаты (күкірт қышқылды аммоний)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты - жанама өнім (В маркасы)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты нитраты

N-26, S-13
5
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
100000
тонна
6
Удобрение азотное жидкое (N:S)
N-23-28, S-1-3
100000
тонна
Удобрение азотное серосодержащее марка N:S (26:13)
N-26, S-13
7
Карбамид
N-46,2
89286
тонна
Карбамид
N-46,3
Карбамид + BMZ (aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018,
Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид марки Б
N-46,2
Карбамид марки Б
N-46
8
Жидкое минеральное удобрение "ЕВРО КАС+S"
N-27-29,3
87500
тонна
Жидкое минеральное удобрение "ЕВРО КАС+S"
N-31-33
Жидкое минеральное удобрение "ЕВРО КАС+S"
N-29-31
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
Удобрение азотное жидкое марка КАС-32
N-31,7-32,3
Удобрение азотное жидкое марка КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное марки КАС-30
N-30
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N-32
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-32
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-28
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-31,7-32,3
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N- 29,7-30,3
Удобрения жидкие азотные марок КАС-32
N-32
9
Азотное удобрение Coten
N-42, N-NH2-42
1325000
тонна
Фосфорные удобрения
10
Минеральные удобрения суперфосфат марки "Б"
P2О5-15, К2О-2
42500
тонна
Суперфосфат марки "А" (аммонизированный суперфосфат (ASSP))
P2О5-15, К2О-2
11
Haifa UP, фосфат мочевины (17.5-44-0)
N-17,5, Р2О5-44
424000
тонна
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N-18, P2O5-44
12
Аммофоc марки: 10:33
N-10, P-33
86500
тонна
Аммофоc марки: 10:36
N-10, P-36
Аммофоc марки: 10:39
N-10, P-39
Аммофоc марки: 11:42
N-11, P-42
Аммофоc марки: 12:39
N-12, P-39
Аммофос
N-12, P-52
Аммофос
N-10, P-46
Аммофос 12:52+BMZ (aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+В
N-12, P2O5-52, B-0,03
АММОФОС 12:52+ВMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммофос 12:52, марки Sib (модифицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Аммофос марка 12-52
N-12, P-52
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Аммофос марки: 10:33
N-10, P2О5-33
Аммофос марки: 10:36
N-10, P2О5-36
Аммофос марки 12:52
N-12, P-52
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S -2
Калийные удобрения
13
Калий хлористый
K2O-45
113840
тонна
Калий хлористый
K2O-60
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61
Хлорид калия марки SOLUMOP®
KCl-95,8, K2O-60
Хлористый калий марки А 60%+ BMZ (aa)
K2O-60, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Хлористый калий марки Б 45% + BMZ (aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот - 0,125
14
YaraTera Krista SOP
(сульфат калия)

N-26, S-13
5
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
100000
тонна
6
Сұйық азотты тыңайтқыш (N:S)
N-23-28, S-1-3
100000
тонна
Құрамында күкірті бар азотты тыңайтқыш N:S маркасы (26:13)
N-26, S-13
7
Карбамид
N 46,2
89286
тонна
Карбамид
N-46,3
Карбамид + BMZ (aa)
N-46,2, B-0,015,
Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018,
Mn-0,030, Zn-0,060
Б маркалы карбамид
N-46,2
Б маркалы карбамид
N-46
8
"ЕВРО КАС+S" сұйық минералды тыңайтқышы
N- 27-29,3
87500
тонна
"ЕВРО КАС+S" сұйық минералды тыңайтқышы
N-31-33
"ЕВРО КАС+S" сұйық минералды тыңайтқышы
N-29-31
КАС+ сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
КАС - 32 маркасы сұйық азотты тыңайтқышы
N-31,7-32,3
КАС - 32 маркасы сұйық азотты тыңайтқышы
N-32
КАС - 30 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N-30
КАС - 32 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-28
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-31,7-32,3
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N- 29,7-30,3
КАС - 32
маркалы сұйық
азотты
тыңайтқышы
N-32
9
Coten азотты тыңайтқышы
N-42, N-NH2-42
1325000
тонна
Фосфорлы тыңайтқыштар
10
"Б" маркалы суперфосфат минералды тыңайтқыштар
P2О5-15, К2О-2
42500
тонна
"А" маркалы суперфосфат (аммониттелген суперфосфат (ASSP))
P2О5-15, К2О-2
11
Haifa UP, несепнәр фосфаты (17.5-44-0)
N-17,5, Р2О5-44
424000
тонна
18-44-0 (UP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N - 18, P2O5 -44
12
10:33 маркалы аммофос
N-10, P-33
86500
тонна
10:36 маркалы аммофоc
N-10, P-36
10:39 маркалы аммофоc
N-10, P-39
11:42 маркалы аммофоc
N-11, P-42
12:39 маркалы аммофоc
N-12, P-39
Аммофос
N-12, P-52
Аммофос
N-10, P-46
Аммофос 12:52+BMZ (aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+В
N-12, P2O5-52, B-0,03
АММОФОС 12:52+ВMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Sib маркалы, аммофоc 12:52 (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Аммофос 12-52 маркалы
N-12, P-52
Аммофос 10:33 маркалы
N-10, P-33
Аммофос 10:33 маркалы
N-10, P2О5-33
Аммофос 10:36 маркалы
N-10, P2О5-36
Аммофос 12:52 маркалы
N-12, P-52
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S -2
Калийлі тыңайтқыштар
13
Хлорлы калий
K2O-45
113840
тонна
Хлорлы калий
K2O-60
Growfert кешенді тыңайтқышы маркалы:
0-0-61 (KCl)
K2O-61
SOLUMOP® маркалы калий хлориді
KCl-95,8, K2O-60
А маркалы калий хлориді 60%+ BMZ (aa)
K2O-60, B-0,015,
Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі - 0,125
B маркалы калий хлориді 45% + BMZ (aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі - 0,125
14
YaraTera Krista SOP
(калий сульфаты)

K2O-52, S-18, SO3-45
120000
тонна
Калий сернокислый
(сульфат калия) очищенный
К2О-53,0, S-18,0
Калий сернокислый
(сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3-45
Сульфат калия
K2О-53, SО3-18
Сульфат калия
K2O-51, SO3-47
Сульфат калия
K2O-51, SO3-45
Сульфат калия
K2O-52, SO4-45
Сульфат калия
K2O-53, SO4-18
Сульфат калия
K2O-52
Сульфат калия
(Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия
(калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
Сульфат калия растворимый

K2O-52, S-18, SO3-45
120000
тонна
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
К2О-53,0; S-18,0
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, SO3-45
Калий сульфаты
K2О-53, SО3-18
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-47
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-45
Калий сульфаты
K2O-52, SO4-45
Калий сульфаты
K2O-53, SO4-18
Калий сульфаты
K2O-52
Калий сульфаты
(Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-50, SO4-51
Еритін калий
сульфаты

K2O-51,5, SO4-56
ФЕРТИКА сульфат калия
(калий сернокислый)
K2O-52, SO4-52
15
Nova SOP
Сульфат калия>99
120000
тонна
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51, SO3-47
16
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ
(КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
160000
тонна
Сложные удобрения
17
Карбамид+S
N-33-40, S-4-12
127600
тонна
18
Удобрения фосфорно-калийные
Р-26, К-5
100000
тонна
19
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
100000
тонна
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ),
марки 10-34
N-10, Р-34
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ)
марки 11-37
N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ),
марки 11-37
N-11, P2O5-37
20
Азофоска (нитроаммофоска) марки NPK (МОР) 16:16:16
N-16, P-16, K-16
100000
тонна
Нитроаммофоска
N-14, P2O5-14, K2O-23
Нитроаммофоска
N-23, P2O5-13, K2O-8
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK: 16-16-16
N-16, P2O5-16, K2O-16
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK: 16-16-8
N-16, P2O5-16, K2O-8
Нитроаммофоска марки
NPK 16-16-16
N-16, P2O5-16, K2O-16
Нитроаммофоска марки
NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки: 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска марки: 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска марки: 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки: 17:17:17
N-17, P-17, K-17
Нитроаммофоска марки: 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического
состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического
состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического
состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического
состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического
состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N-10, P2O5-26, К2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марок: NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марок: диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10:26:26
N-10, P2O5-26, K2O-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки: диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
21

K2O-51,5, SO4-56
ФЕРТИКА калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-52, SO4-52
15
Nova SOP
Калий сульфаты>99
120000
тонна
Growfert кешенді тыңайтқышы маркалы:
0-0-51 (SOP)
K2O-51, SO3-47
16
KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ
(КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар
K2O-55, MgO-5
160000
тонна
Күрделі тыңайтқыштар
17
Карбамид+S
N-33-40, S-4-12
127600
тонна
18
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыштар
Р-26, К-5
100000
тонна
19
Сұйық кешенді тыңайтқышы (СКТ)
N-11, Р-37
100000
тонна
10-34 маркалы, сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ)
N-10, Р-34
11-37 маркалы сұйық
кешенді тыңайтқыштар (СКТ)
N-11, Р-37
11-37 маркалы, сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ)
N-11, P2O5-37
20
NPK (МОР) 16:16:16
маркалы
азофоска
(нитроаммофоска)
N-16, P-16, K-16
100000
тонна
Нитроаммофоска
N-14, P2O5-14, K2O-23
Нитроаммофоска
N-23, P2O5-13, K2O-8
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
NPK: 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P2O5-16, K2O-16
NPK: 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P2O5-16, K2O-8
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
17:17:17 маркалы нитроаммофоска
N-17, P-17, K-17
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24
FertiM NPK 10:26:26 маркалы ФЕРТИМ
аралас минералды тыңайтқыштары
N-10, P2O5-26, К2О-26
15-15-15 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
NPK-1 (диаммофоска) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
Диаммофоска 10
-26-26 маркалы
азотты-фосфорл
ы-калийлі
тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы, NPK-1 (диаммофоска) маркалы
N-10, P-26, K-26
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азот-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы, NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
15:15:15 маркалы, азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы, азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
Диаммофоска 10:26:26 маркалы, азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26
Азотты-фосфорлы-калийлі (диаммофоска) тыңайтқышы, 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26
21

Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
100000
тонна
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10,
S-4
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10,
S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10,
S-4, B-0,02, Mn-0,03,
Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10,
S-4, B-0,018, Mn-0,03,
Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6,
S-2,6, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6,
S-2,6, B-0,02, Cu-0,03,
Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6,
S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6,
S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска
16:16:16 + BMZ (aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+Zn
N-16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+В
N-16, P-16, K-16, B-0,03
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16,
B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16,
B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, S-27
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15,
S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15,
S-11
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-8
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
N-15, Р-15, K-15, S-11
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26, S-1,0-2,0, Mg-0,3-1,0
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK (S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)

NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P-6, K-6, S-2,6
100000
тонна
NPK 20:10:10+S маркалы, нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
NPK 20:10:10+S+B маркалы, нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы, нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы, нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы, нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
NPK 27-6-6+S+B маркалы, нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6,
S-2,6, B-0,03
NPK 27-6-6+S+BCMZ маркалы, нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 27-6-6+S+BMZ маркалы, нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 27-6-6+S+Zn маркалы, нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска
16:16:16 + BMZ (aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
16:16:16+Zn маркалы, нитроаммофоска NPK
N-16, P-16, K-16, Zn-0,21
16:16:16+В маркалы, нитроаммофоска NPK
N- 16, P-16, K-16, B-0,03
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+ВCMZ маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+ВMZ маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPKS 21-10-10-2 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-10, K-10, S-2
NPKS 22-7-12-2 маркалы нитроаммофоска
N-22, P-7, K-12, S-2
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
NPK-1 (диаммофоска) маркасы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, S-27
NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11) маркасы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
NPKS-8 маркасы азотты-фосфорл
ы-калийлі
тыңайтқышы
N-8, P2O5-20, K2O-30,
S-2
NPKS-4 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, Р-15, K-15, S-11
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-1,0-2,0, Mg-0,3-1,0
NPK (S) 8-20-30 (2) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы

N-13±1, P-17±1, K-17±1, S-не менее 6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn
N-13±1, P-17±1, K-17±1, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1,
S-не менее 6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S-не менее 10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6,
В-0,15, Zn-0,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10, Mg-0,3-1,0
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S)13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P2O5-26, K2O-26,
S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки
N-10, P2O5-26, K2O-26,
S-2, B-0,02, Mn-0,03,
диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
Zn-0,06, Cu-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P2O5-26, K2O-26,
S-2, B-0,018, Mn-0,03,
Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P2O5-26, K2O-26,
S-2, Zn-0,21
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4,
Zn-0,05
Удобрение марки NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
22
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
87500
тонна
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 + S-14)
N-20, P2О5-20, S-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки: 14:27:10
N-14, P-27, S-10
Сульфоаммофос марки: 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P2О5-20 + S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки: NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки: NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14

N-13±1, P-17±1, K-17±1, S-кемінде 6
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1, S-кемінде 6
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірті
бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S-кемінде 6
NPК(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6
NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
NPК(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15, S-10
NPК(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15, S-10, Mg-0,3-1,0
NPК(S)13-17-17(6) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6
Диаммофоска NPK 10:26:26+B маркалы, азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,03
Диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ маркалы, азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03,
Zn-0,06, Cu-0,03
Диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ маркалы, азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Диаммофоска NPK 10:26:26+Zn маркалы,
азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, Zn-0,21
NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқышы
N-6, P-24, K-12, Ca-2,
S-5, Zn-0,05
NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқышы
N-7, P-21, K-21, S-4,
Zn-0,05
NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S маркалы тыңайтқышы
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
22
Агрохимиялық сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
87500
тонна
Агрохимиялық сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
NPS (N-20, P-20 + S-14) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар
N-20, P2О5-20, S-14
NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар
N-9, P-14, S-10
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
16:20:12 маркалы Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
14:27:10 маркалы Сульфоаммофос
N-14, P-27, S-10
16:20:12 маркалы Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P2О5-20 + S-14
(NP(S)) Сульфоаммофос құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-16, P2O5-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-16, P-20, S-12
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында
күкірт бар азотты-фосфорл
ы
тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы азотты-фосфорлы құрамында күкірт бар тыңайтқышы
N-16, P-20, S-12
NP+S=20:20+14 маркалы азотты-фосфорлы құрамында күкірт бар тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
NP+S=20:20+14 маркалы, құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы

N-20, P2O5-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20, S-14
23
NPS 20:20 + BMZ (aa)
N-20, P2O5-20, S-14,
B-0,015, Mn-0,001,
Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
101475
тонна
Удобрение марки NP 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030,
Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
24
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N-12, P2O5-61
195000
тонна
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N-12
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
Моноаммонийфосфат водорастворимый
N-NH4-12±1, P2O5-61±1
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O-61
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O5-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый
аммоний дигидрофосфат-98,0-99,5
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марка А
N-12, P-61
25
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2O-34
258929
тонна
Монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2O5-52, K20-34,4
26
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
258929
тонна
MKP
Монокалийфосфат>95
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2O5-52, K2O-34
Микроудобрения
27
Haifa кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
156250
тонна
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
Аммоний кальций нитрат
N-15,5, CaO-26,6
Кальциевая селитра
Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4,
CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15, CaO-27
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки А
CaО-27,0, N-14,9,
NO3-14,2, NH3-0,7
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки Б
CaО-26,3, N-14,5,
NO3-13,8, NH3-0,7, В-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки Г
СаО-23,8, N-12,0
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция концентрированный
(Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7,
CaO-33; Ca-23,5
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"

N-20, P2O5-20, S-14
NP+S=20:20+14 маркалы, құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы күрделі тыңайтқышы
N-20, P-20, S-8-14
20:20 маркалы құрамында
күкірт бар азотты-фосфорл
ы
күрделі тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы күрделі тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
23
NPS 20:20 + BMZ (aa)
N-20, P2O5-20, S-14,
B-0,015, Mn-0,001,
Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
101475
тонна
NP 16:20 + 12% S + 0.05% B маркалы тыңайтқышы
N-16, P-20, S-12, B-0,05
20:20+BCMZ маркалы, құрамында күкірті бар азот-фосфор күрделі тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030,
Zn-0,060
20:20+Zn маркалы, құрамында күкірті бар азот-фосфор күрделі тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
20:20+В маркалы, құрамында күкірті бар азот-фосфор күрделі тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14, B-0,03
20:20+ВMZ маркалы, құрамында күкірті бар азот-фосфор күрделі тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
24
Growfert кешенді тыңайтқышы маркалы: 12-61-0 (MAP)
N - 12, P2O5 -61
195000
тонна
Моноаммоний фосфаты
P2О5-61, N-12
Моноаммоний фосфаты
N-12, P2O5 -61
Суда еритін моноаммоний фосфаты
N-NH4-12±1, P2O5-61±1
Тазартылған моноаммоний фосфаты
N-12, P2O-61
Тазартылған моноаммоний фосфаты
N-12, P2O5-61
Суда еритін моноаммоний фосфаты
N-12, P-61
Суда еритін арнайы моноаммоний фосфаты
аммоний дигидрофосфат-98,0-99,5
А маркасы,
суда еритін арнайы моноаммоний фосфаты
N-12, P-61
25
Монокалий фосфаты
P2O5-52, K2O-34
258929
тонна
Монокалий фосфаты
P2O-52, K20-34
Монокалий фосфаты (МКР)
P2O5-52, K20-34,4
26
Haifa калий Монофосфаты
P2O5-52, K20-34
258929
тонна
MKP
Монокалийфосфат>95
Growfert кешенді тыңайтқышы маркалы:
0-52-34 (MKP)
P2O5-52, K2O-34
Микротыңайтқыштар
27
Haifa кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
156250
тонна
YaraLiva CALCINIT (кальций селитрасы)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Аммоний кальций нитраты
N-15,5, CaO-26,6
Abocol CN
кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
Growfert маркалы кешенді тыңайтқышы:
15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15, CaO-27
А маркалы кальций нитраты (кальций селитрасы)
CaО-27,0, N-14,9,
NO3-14,2, NH3-0,7
Б маркалы кальций нитраты (кальций селитрасы)
CaО-26,3, N-14,5,
NO3-13,8, NH3-0,7, В-0,3
Г маркалы кальций нитраты (кальций селитрасы)
СаО-23,8, N-12,0
Кальций нитраты YaraLivaТМ CALCINIT
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Концентрацияланған кальций нитраты
N-17, CaO-32
Концентрацияланған кальций нитраты
(Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7,
CaO-33; Ca-23,5
"Г" маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы

N-15,4, CaO-90
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5, CaO-26,3
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
28
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330357
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18,
K2O-18, MgO-3, SO3-5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
Poly-Feed™ Формула:
Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула:
Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула:
Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
Poly-Feed™ Формула:
Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула:
Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула:
Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
Poly-Feed™ Формула:
Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула:
Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула:
Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1
с нитратом аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8,
K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 + 3MgO + МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12, P-12, K-35, MgO-1,0, S-0,7, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18, P-18, K-18, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-8, K-8, MgO-1,5,
S - 9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

N-15,4, CaO-90
"Е" маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы
N-15,5, CaO-26,3
YaraLiva Calcinit (кальций нитраты) тыңайтқышы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
28
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330357
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Аммоний нитраты бар Poly-Feed 10.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы.
Poly-Feed GG 20-9-20 формуласы
N-20, P2O5-9, K2O-20
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы:
12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8,
K-31+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 18:18:18 + 3MgO + МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-12, P-12, K-35, MgO-1,0, S-0,7, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-18, P-18, K-18, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20, P-8, K-8, MgO-1,5 , S - 9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"

N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19, P-6, K-20, MgO-1,5, S-1,4, Fe (ДТПА)-0,054,
Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА) - 0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054,
Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15, P-5, K-30, MgO-1,7, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054,
Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18, P-18, K-18, MgO-2,0, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054,
Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054,
Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054,
Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14, P-10, K-28, MgO-2,5, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054,
Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-20, K-20, MgO-1,7, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054,
Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip
11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip
15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip
19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip
20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip
26-12-12+2MgO

N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-19, P-6, K-20, MgO-1,5, S-1,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01,
Mn (ЭДТА)-0,042,
Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-15, P-5, K-30, MgO-1,7, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-18, P-18, K-18, MgO-2,0, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-14, P-10, K-28, MgO-2,5, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20, P-20, K-20, MgO-1,7, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқыштары.
Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Poly-Feed 5.1.1. cуда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO

N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar
8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG
15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG
19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2Mg
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула:
Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула:
Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
Водорастворимые NPK удобрения марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20+МЭ

N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1. cуда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Poly-Feed 5.1.1. cуда еритін NPK тыңайтқыштары.
N-23, P2O5-7, K2O-23
Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
Poly-Feed 5.1.1. cуда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Poly-Feed 5.1.1. cуда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed GG
15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
Poly-Feed 5.1.1. cуда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed GG
19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Poly-Feed 6.0.1, cуда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш.
Формула: Poly-Feed Drip
12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1, cуда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip
14-7-21+2Mg
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1, cуда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1, cуда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Poly-Feed 6.0.1, cуда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Poly-Feed 6.0.1, cуда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-
тыңайтқыштары
0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13+МЭ
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-20, P-20, K-20+МЭ

Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025,
Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Растворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с нитратом аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5 + МЭ
29
Agrolution pH Low

6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Yara Tera Kristalon микроэлементте
рі бар кешенді
суда еритін NPK
тыңайтқыштары
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Poly-Feed 9.0.1 еритін NPK тыңайтқыштары. Аммоний нитратымен тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
NPK 13:40:13 маркалы суда еритін қоса (тукоқоспа)
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
NPK 18:18:18 маркалы суда еритін қоса (тукоқоспа)
N-18±2, P-18±2, K-18±2
NPK 20:20:20 маркалы суда еритін қоспа (тукоқоспа)
N-20±2, P-20±2, K-20±2
NPK 5:15:45 маркалы суда еритін қоспа (тукоқоспа)
N-5±2, P-15±2, K-45±2
Старт 13:40:13+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-13±2, P-40±2, K-13±2
Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Универсал 20:20:20+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Финал 2:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5 + МЭ
29
Agrolution pH Low

Folicare 12-46-8
N-12; P-46; K-8; Mg-0,8; MgO-1,4; S-2,1; SO3-5,3; B-0,02; Cu-0,1; Fe-0,2;
Mn-0,1; Mo-0,01; Zn-0,02
1203750
тонна
Folicare 18-18-18
N-18; P-18; K-18; Mg-0,9; MgO-1,5; S-2,9; SO3-0,3; B-0,02; Cu-0,1; Fe-0,2;
Mn-0,1; Mo-0,01; Zn-0,02
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10; P-5; K-40; Mg-0,9; MgO-1,5; S-4; SO3-10,2; B-0,02; Cu-0,1; Fe-0,2;
Mn-0,1; Mo-0,01; Zn-0,02
38
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,002, Zn-0,04
225000
тонна
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2,
Zn-0,007
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Удобрение Yara Mila NPK
9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
Удобрение Yara Mila 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Удобрение Yara Mila NPK
7-20-28

Folicare 12-46-8
N-12; P-46; K-8; Mg-0,8; MgO-1,4; S-2,1; SO3-5,3; B-0,02; Cu-0,1; Fe-0,2; Mn-0,1; Mo-0,01; Zn-0,02
1203750
тонна
Folicare 18-18-18
N-18; P-18; K-18; Mg-0,9; MgO-1,5; S-2,9; SO3-0,3; B-0,02; Cu-0,1; Fe-0,2; Mn-0,1; Mo-0,01; Zn-0,02
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10; P-5; K-40; Mg-0,9; MgO-1,5; S-4; SO3-10,2; B-0,02; Cu-0,1; Fe-0,2; Mn-0,1; Mo-0,01; Zn-0,02
38
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,002, Zn-0,04
225000
тонна
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,007
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
Yara Mila 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Yara Mila NPK 7-20-28 тыңайтқышы

N-11, MgO-15
228
килограмм
66
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 10-52-10
N-10, P2O5-52, K2O–10,
B–0,01, Cu–0,01,
Fe–0,02, Mn–0,01,
Mo–0,005, Zn-0,01
313
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N-13, P2O5-6, K2O–26, CaO-8, B–0,01, Cu–0,01,
Fe–0,02, Mn–0,01,
Mo–0,005, Zn-0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O–15,
B–0,01, Cu–0,01,
Fe–0,02, Mn–0,01,
Mo–0,005, Zn-0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N-15, P2O5-5, K2O–30, MgO-2, B–0,01, Cu–0,01, Fe–0,02, Mn – 0,01,
Mo – 0,005, Zn - 0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N-16, P2O5-8, K2O–24, MgO-2, B–0,01, Cu–0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01,
Mo – 0,005, Zn - 0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N-18, P2O5-18,
K2O–18, MgO-1,
B–0,01, Cu–0,01,
Fe–0,02, Mn–0,01,
Mo–0,005, Zn-0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20
N-20, P2O5-10,
K2O–20, B–0,01,
Cu–0,01, Fe – 0,02,
Mn – 0,01, Mo – 0,005,
Zn - 0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O – 20, B – 0,01, Cu – 0,01,
Fe – 0,02, Mn – 0,01,
Mo – 0,005, Zn - 0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N-3, P2O5-5, K2O–55,
B–0,01, Cu–0,01,
Fe–0,02, Mn–0,01,
Mo–0,005, Zn-0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N-3, P2O5-8, K2O–42,
B–0,01, Cu–0,01,
Fe–0,02, Mn–0,01,
Mo–0,005, Zn-0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки
8-20-30
N-8, P2O5-20, K2O – 30,
B – 0,01, Cu – 0,01,
Fe – 0,02, Mn – 0,01,
Mo – 0,005, Zn - 0,01
67
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36,
MgO-1, SO3-2,5,
B-0,025, Cu-0,01,
Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13, P2O5-40, K2O-13,
B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005,
Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01,
Mo-0,005, Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01,
Mo-0,005, Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01,
Mo-0,005, Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02,
Mn-0,01, Mo-0,005,
Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20, P2O5-20, K2O-20,
B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005,
Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3, P2O5-5, K2O-40,
B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005,
Zn-0,01
68

N-11, MgO-15
228
килограмм
66
Growfert+Micro маркалы 10-52-10 кешенді тыңайтқышы
N - 10, P2O5 -52, K2O – 10, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
313
килограмм
Growfert+Micro маркалы13-6-26+8 CaO кешенді тыңайтқышы
N - 13, P2O5 -6, K2O – 26, CaO- 8, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Growfert+Micro маркалы15-30-15 кешенді тыңайтқышы
N - 15, P2O5 -30, K2O – 15, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Growfert+Micro
маркалы15-5-30+2MgO кешенді тыңайтқышы
N - 15, P2O5 -5, K2O – 30, MgO - 2, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Growfert+Micro маркалы16-8-24+2MgO; кешенді тыңайтқышы
N - 16, P2O5 -8, K2O – 24, MgO - 2, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Growfert+Micro маркалы18-18-18+1MgO; кешенді тыңайтқышы
N - 18, P2O5 -18, K2O – 18, MgO - 1, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Growfert+Micro маркалы20-10-20; кешенді тыңайтқышы
N - 20, P2O5 -10, K2O – 20, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Growfert+Micro маркалы 20-20-20; кешенді тыңайтқышы
N - 20, P2O5 -20, K2O – 20, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
3-5-55 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-5, K2O–55,
B–0,01, Cu–0,01, Fe–0,02, Mn–0,01, Mo–0,005,
Zn-0,01
3-8-42 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-8, K2O–42, B–0,01, Cu–0,01, Fe–0,02, Mn–0,01, Mo–0,005, Zn-0,01
8-20-30 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-8, P2O5-20, K2O–30, B–0,01, Cu–0,01, Fe–0,02, Mn–0,01, Mo–0,005, Zn-0,01
67
NPK Gold 12-12-36+TE кешенді тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
775
килограмм
NPK Gold 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01,
Mo-0,005, Zn-0,01
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
NPK GOLD 3-5-40+TE кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-5, K2O-40, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
68
NPK MIRACLE

Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10, P2O5-40, K2O-10,
B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005,
Zn-0,01
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10, P2O5-50, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19, P2O5-19, K2O-19,
B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
69
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10, P2O5-52, K2O-5,
B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005,

10-40-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-40, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005,
Zn-0,01
775
килограмм
NPK MIRACLE
10-50-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-50, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005,
Zn-0,01
NPK MIRACLE
19-19-19+TE кешенді тыңайтқышы
N-19, P2O5-19, K2O-19, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005,
Zn-0,01
69
NPK PREMIUM
10-52-5+TE кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-5, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005,

1270
килограмм
Удобрение Нутривант Плюс Масличный (0-20-33)
P-20, K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-1,5, Mn-0,5,
Cu-0,0025, Mo-0,001
Удобрение "НУТРИВАНТ Плюс Масличный
0-20-33+1MgO+1.5+ME+FV c фертивантом"
P-20, K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-1,5, Mn-0,5,
Cu-0,0025, Mo-0,001
107
Удобрение
BIOMAXIM SEED
Органическое вещество 35,9 Свободные аминокислоты 13,0 Азот общий (N) 4,55 Водорастворимый комплексированный оксид кальция (СаО) 3,1 Триоксид серы (SO3) водорастворимый 1,75 Водорастворимый комплексированный оксид магния (MgO) 0,22 Водорастворимый бор, В 0,2

1270
килограмм
"Нутривант Плюс Масличный" (0-20-33) тыңайтқышы
P-20, K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-1,5, Mn-0,5, Cu-0,0025, Mo-0,001
"НУТРИВАНТ Плюс Масличный 0-20-33+1MgO+1.5+ME+FV фертивантпен" тыңайтқышы
P-20, K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-1,5, Mn-0,5, Cu-0,0025, Mo-0,001
107
BIOMAXIM SEED тыңайтқышы
Органикалық зат 35,9 Бос аминқышқылдары 13,0 Азот жалпы (N) 4,55 Суда еритін кешенді кальций оксиді (СаО) 3,1 Күкірт триоксиді (SO3) суда еритін 1,75 Суда еритін кешенді магний оксиді (MgO) 0,22 Суда еритін бор, 0,2

Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
118
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N–13,0, P2O5–40,0, K2O–13,0, B–0,02, Cu–0,005
1261
килограмм
(EDTA), Fe–0,07 (EDTA), Mn–0,03 (EDTA), Zn–0,01 (EDTA)
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N–15,0, P2O5–5,0, K2O–30,0, MgO–2,0, B–0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0,
B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3; Р205-11; К2O-38, MgO-4, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
119
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1125
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
120
Удобрение МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К20-20,0, N-1,0, C-20,0, Фитогормоны, Бетаин, Маннитол, Белки, Аминокислоты
8499
килограмм
121
Удобрение Nutrivant 10-50-10
NH4H2PO4-50, KH2PO4-2,5, KNO3-10, пекацид-2,5
1186
килограмм
Удобрение Nutrivant Универсал
KH2PO4-25, KNO3-10, CH4N2O-25, MgSO4-2,5, борная кислота-0,5
122
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N - 10,0, P2O5 - 54,0, K2O - 10,0, B - 0,02, Cu - 0,05 (EDTA), Fe - 0,1 (EDTA), Mn - 0,05 (EDTA), Zn - 0,05 (EDTA)
1900
килограмм
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N - 20,0, P2O5 - 20,0, K2O - 20,0, B - 0,02, Cu - 0,05 (EDTA), Fe - 0,1 (EDTA), Mn - 0,05 (EDTA), Zn - 0,05 (EDTA)
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N - 30,0, P2O5 - 10,0, K2O - 10,0, B - 0,02, Cu - 0,05 (EDTA), Fe - 0,1 (EDTA), Mn - 0,05 (EDTA), Zn - 0,05 (EDTA)
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)

Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
118
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N–13,0, P2O5–40,0, K2O–13,0, B–0,02, Cu–0,005 (EDTA), Fe–0,07 (EDTA), Mn–0,03 (EDTA), Zn–0,01 (EDTA)
1261
килограмм
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N–15,0, P2O5–5,0, K2O–30,0, MgO–2,0, B–0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Мастер 3:11:38+4 (Master
N-3; Р205-11; К2O-38,
3:11:38+4) тыңайтқышы
MgO-4, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
119
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: Жапырақты ФЕРТИКА 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1125
килограмм
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: Жапырақты ФЕРТИКА13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: Жапырақты ФЕРТИКА 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: Жапырақты ФЕРТИКА 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
120
МС ЭКСТРА (MC EXTRA) тыңайтқышы
К20-20,0, N-1,0, C-20,0, Фитогормондар, Бетаин, Маннитол, Белоктар, Амин Қышқылдары
8499
килограмм
121
Nutrivant 10-50-10 тыңайтқышы
NH4H2PO4-50, KH2PO4-2,5, KNO3-10, пекацид-2,5
1186
килограмм
Nutrivant Универсал тыңайтқышы
KH2PO4-25, KNO3-10, CH4N2O-25, MgSO4-2,5, борная кислота-0,5
122
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N - 10,0, P2O5 - 54,0, K2O - 10,0, B - 0,02, Cu - 0,05 (EDTA), Fe - 0,1 (EDTA), Mn - 0,05 (EDTA), Zn - 0,05 (EDTA)
1900
килограмм
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N - 20,0, P2O5 - 20,0, K2O - 20,0, B - 0,02, Cu - 0,05 (EDTA), Fe - 0,1 (EDTA), Mn - 0,05 (EDTA), Zn - 0,05 (EDTA)
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N - 30,0, P2O5 - 10,0, K2O - 10,0, B - 0,02, Cu - 0,05 (EDTA), Fe - 0,1 (EDTA), Mn - 0,05 (EDTA), Zn - 0,05 (EDTA)
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы

N - 5,0, P2O5 - 15,0, K2O - 45,0, B - 0,02, Cu - 0,05 (EDTA), Fe - 0,1 (EDTA), Mn - 0,05 (EDTA), Zn - 0,05 (EDTA)
123
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
1250
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20

N - 5,0, P2O5 - 15,0, K2O - 45,0, B - 0,02, Cu - 0,05 (EDTA), Fe - 0,1 (EDTA), Mn - 0,05 (EDTA), Zn - 0,05 (EDTA)
123
Ростолон марки: 0-20-35 тыңайтқышы
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
1250
килограмм
Ростолон марки: 14-14-14 тыңайтқышы
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Ростолон марки: 14-5-15 тыңайтқышы
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Ростолон марки: 15-5-23 тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Ростолон марки: 17-6-18 тыңайтқышы
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Ростолон марки: 18-18-18 тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
Ростолон марки: 18-18-18 Ме тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Ростолон марки: 20-20-20 тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20

Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
124
Удобрение Феррилен 4,8 (Ferrilеne 4,8)
Fe - 6,0 (EDDHSA орто-орто)
3583
килограмм
Удобрение Феррилен (Ferrilene)
Fe-6,0 (EDDHSA)
Удобрение Феррилен Триум (Ferrilеne Trium)
Fe – 6,0 (EDDHA/EDDHSA), Mn – 1,0 (EDTA), K2O – 6,0

Ростолон марки: 3-11-26 тыңайтқышы
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Ростолон марки: 35 -0-0 тыңайтқышы
N-35, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
124
Феррилен 4,8 (Ferrilеne 4,8) тыңайтқышы
Fe - 6,0 (EDDHSA орто-орто)
3583
килограмм
Феррилен (Ferrilene) тыңайтқышы
Fe-6,0 (EDDHSA)
Феррилен Триум (Ferrilеne Trium) тыңайтқышы
Fe – 6,0 (EDDHA/EDDHSA), Mn – 1,0 (EDTA), K2O – 6,0

1550
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
280
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1600
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01

1550
литр
МЕГАМИКС-Профи кешенді тыңайтқышы
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
280
Тұқымдар маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1600
литр
МЕГАМИКС -тұқымдар минералды тыңайтқышы
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01

N-15, MgO-2,5, SO3-2,5, B-0,4, Cu-0,2, Fe-0,3, Mn-0,6, Mo-0,005, Zn-0,65, Ti-0,03
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для кукурузы"
N-15, MgO-2, SO3-4,2, B-0,4, Cu-0,6, Fe-0,7, Mn-0,7, Mo-0,003, Zn-1,1, Ti-0,02
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для масличных"
N-15, MgO-2,5, SO3-2,5, B-0,5, Cu-0,1, Fe-0,5, Mn-0,5, Mo-0,005, Zn-0,5, Ti-0,03
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для свҰклы"
N-15, MgO-2, SO3-1,8, B-0,5, Cu-0,2, Fe-0,2, Mn-0,65, Mo-0,005, Zn-0,5, Ti-0,02, Na2O-3

N-15, MgO-2,5, SO3-2,5, B-0,4, Cu-0,2, Fe-0,3, Mn-0,6, Mo-0,005, Zn-0,65, Ti-0,03
"Жүгері үшін" маркасы, Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15, MgO-2, SO3-4,2, B-0,4, Cu-0,6, Fe-0,7, Mn-0,7, Mo-0,003, Zn-1,1, Ti-0,02
"Майлы дақылдар үшін" маркасы, Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15, MgO-2,5, SO3-2,5, B-0,5, Cu-0,1, Fe-0,5, Mn-0,5, Mo-0,005, Zn-0,5, Ti-0,03
"Қызылша үшін" маркасы, Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15, MgO-2, SO3-1,8, B-0,5, Cu-0,2, Fe-0,2, Mn-0,65, Mo-0,005, Zn-0,5, Ti-0,02, Na2O-3

456
УЛЬТРАМАГ СУПЕР ЦИНК-700
Zn-40,0, N-1,5
4107
литр
457
Фертигрейн Свекловичный
N-3,5, P-2, Mn-1, B - 0,3, S-2, аминокислоты - 7
2495
литр
458
Фертигрейн Старт
N-3, Zn-1, аминокислоты-9, L-аминокислоты-6,5, экстракт морских водорослей-4, органическое вещество-30
3491
литр
459
Фертигрейн Старт СоМо
N-3, Zn-1, Со - 0,5, Mo-1, аминокислоты - 9, L-аминокислоты - 6,5, экстракт морских водорослей - 4, органическое вещество - 30
3491
литр
460
Фертигрейн Фолиар
Аминокислоты, всего - 10; Органические вещество, всего - 40; N - 5; Zn - 0,75; Mn - 0,5; B - 0,1; S - 4;
Fe - 0,1; Cu - 0,1; Mo - 0,02; Co - 0,01
2340
литр
461
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
соли гуминовых кислот-10, соли фульвовых кислот-2, аминокислоты-6
5649
литр
462
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
В-8, соли фульвовых кислот-10
5649
литр
463
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
Соли гуминовых кислот-16, соли фульвовых кислот-4
5252
литр
464
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
S-1,5, Cu-0,5, Mg-2,1, Mn-0,65, Fe-1,35, Zn-0,3, фульвовые кислоты-20
5948
литр
465
Эколайн Фосфитный (K)-Ecoline Phoshite (K)
P2O5 (фосфит) – 53,0, K2O – 35,0, N – 0,6, В – 1,4
1750
литр
Эколайн Фосфитный (K-Zn)-ecoline Phoshite (K-Zn)
P2O5 (фосфит)–32,0, K2O – 17,0, Zn (хелат ЕДТА) – 3,5 В – 0,8
Эколайн Фосфитный (К-Амино) Ecoline Phosphite (K-Amino)
P2O5 (фосфит) – 25,0, K2O – 17,0, N – 4,0, Аминокислоты L-a - 7,0
466
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
1500
литр
467
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001
1621
литр
468
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,0016
2800
литр

456
УЛЬТРАМАГ СУПЕР МЫРЫШ-700
Zn-40,0, N-1,5
4107
литр
457
Қызылша Фертигрейні
N-3,5, P-2, Mn-1, B - 0,3, S-2, аминқышқылдары - 7
2495
литр
458
Фертигрейн Старт
N-3, Zn-1, аминқышқылдары-9, L-аминқышқылдары-6,5, теңіз балдыры сығындысы-4, органикалық зат-30
3491
литр
459
Фертигрейн Старт СоМо
N-3, Zn-1, Со-0,5, Mo-1, аминқышқылдары-9, L-аминқышқылдары-6,5, теңіз балдыры сығындысы-4, органикалық зат - 30
3491
литр
460
Фертигрейн Фолиар
Аминқышқылдары, барлығы - 10; органикалық зат, барлығы - 40; N - 5; Zn - 0,75; Mn - 0,5; B - 0,1; S - 4; Fe - 0,1; Cu - 0,1; Mo-0,02; Co-0,01
2340
литр
461
Фульвигрейн Антистресс маркалы, "Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқышы
гумин қышқылдарының тұздары-10, фульв қышқылдарының тұздары-2, амин қышқылдары-6
5649
литр
462
Фульвигрейн Бор маркалы,
"Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдары негізделген органо-минералды тыңайтқышы
В-8, фульв қышқылдарының тұздары-10
5649
литр
463
Фулвигрейн Классик маркалы, "Фулвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқышы
Гумин қышқылдарының тұздары-16, фульв қышқылдарының тұздары-4
5252
литр
464
Фулвигрейн Стимул маркалы, "Фулвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқышы
S-1,5, Cu-0,5, Mg-2,1, Mn-0,65, Fe-1,35, Zn-0,3, фульв қышқылдары-20
5948
литр
465
Фосфатты Эколайн (K)-Ecoline Phoshite (K)
P2O5 (фосфит) – 53,0, K2O – 35,0, N – 0,6, В – 1,4
1750
литр
Фосфатты Эколайн (K-Zn) - ecoline Phoshite (K-Zn)
P2O5 (фосфит)–32,0, K2O – 17,0, Zn (хелат ЕДТА) – 3,5 В – 0,8
Фосфатты Эколайн (К-Амино) Ecoline Phosphite (K-Amino)
P2O5 (фосфит) – 25,0, K2O – 17,0, N – 4,0, Аминқышқылдары L-a - 7,0
466
"Страда N" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
1500
литр
467
"Страда К" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001
1621
литр
468
"Страда Р" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,0016
2800
литр