О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № А-11/489 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 18 декабря 2024 года № А-12/629. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 декабря 2024 года № 8868-03
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 27 октября 2017 года № А-11/489 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6173) следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Аккольский район":
дополнить строками, порядковые номера 42, 43, 44 следующего содержания:
"
42
Пруд Белесты
30,1 гектара
43
Плотина Таргынская
50,8 гектара
44
Озеро Айтас
18,2 гектара
";
слово и цифры "Итого: 41" заменить словом и цифрами "Итого: 44";
цифры и слово "12104,5 гектара" заменить цифрами и словом "12203,6 гектара";
в разделе "Атбасарский район":
дополнить строками, порядковые номера 30, 31, 32 следующего содержания:
"
30
Плотина Алтындан
14 гектар
31
Плотина Алтындан 2
2,2 гектара
32
Озеро Барс
22 гектара
";
слово и цифры "Итого: 29" заменить словом и цифрами "Итого: 32";
цифры и слово "6657,7 гектара" заменить цифрами и словом "6695,9 гектара";
в разделе "Бурабайский район":
дополнить строками, порядковые номера 60, 61, 62 следующего содержания:
"
60
Озеро Молдабай
64 гектара
61
Озеро Карагай
4,1 гектара
62
Озеро Карашилик
72 гектара
";
слово и цифры "Итого: 56" заменить словом и цифрами "Итого: 59";
цифры и слова "8153,48 гектар, 73 километра" заменить цифрами и словами "8293,58 гектар, 73 километра";
в разделе "Ерейментауский район":
в строку 53 на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется;
дополнить строкой, порядковый номер 54 следующего содержания:
"
54
Карьер Шаракты
3,7 гектара
";
слово и цифры "Итого: 53" заменить словом и цифрами "Итого: 54";
цифры и слова "11529 гектаров, 25,4 километра" заменить цифрами и словами "11532,7 гектара, 25,4 километра";
в разделе "Коргалжынский район":
дополнить строками, порядковые номера 35, 36 следующего содержания:
"
35
Озеро Науөтек
33 гектара
36
Плотина Жакен
2,7 гектара
";
слово и цифры "Итого: 34" заменить словом и цифрами "Итого: 36";

"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № А-12/629 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 желтоқсанда № 8868-03 болып тіркелді
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6173 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесінде:
"Ақкөл ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 42, 43, 44 - жолдармен толықтырылсын:
"
42
Белесты тоғаны
30,1 гектар
43
Тарғын бөгеті
50,8 гектар
44
Айтас көлі
18,2 гектар
";
"Барлығы: 41" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 44" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"12104,5 гектар" цифрлары мен сөзі "12203,6 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Атбасар ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 30, 31, 32 - жолдармен толықтырылсын:
"
30
Алтындан бөгеті
14 гектар
31
Алтындан бөгеті 2
2,2 гектар
32
Барыс көлі
22 гектар
";
"Барлығы: 29" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 32" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"6657,7 гектар" цифрлары мен сөзі "6695,9 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Бурабай ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 60, 61, 62 жолдармен толықтырылсын:
"
60
Молдабай көлі
64 гектар
61
Қарағай көлі
4,1 гектар
62
Қарашілік көлі
72 гектар
";
"Барлығы: 56" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 59" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"8153,48 гектар, 73 километр" цифрлары мен сөздері "8293,58 гектар, 73 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Ерейментау ауданы" бөлімінде:
реттік нөмірі 53 жолында "1489" цифрлары "1489 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 54 - жолмен толықтырылсын:
"
54
Шарақты карьері
3,7 гектар
";
"Барлығы: 53" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 54" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"11529 гектар, 25,4 километр" цифрлары мен сөздері "11532,7 гектар, 25,4 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Қорғалжын ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 35, 36 - жолдармен толықтырылсын:
"
35
Науөтек көлі
33 гектар
36
Жәкен бөгеті
2,7 гектар
";
"Барлығы: 34" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 36" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;

цифры и слова "31227 гектар" заменить цифрами и словами "31262,7 гектара";
в разделе "Целиноградский район":
дополнить строкой, порядковый номер 70 следующего содержания:
"
70
Бирюзовый Карьер
20 гектар
";
слово и цифры "Итого: 69" заменить словом и цифрами "Итого: 70";
цифры и слова "17007,22 гектара, 30,5 километров" заменить цифрами и словами "17027,22 гектара, 30,5 километров";
в разделе "Шортандинский район":
дополнить строками, порядковые номера 40, 41, 42 следующего содержания:
"
40
Плотина Ошак
3,8 гектара
41
Озеро Шошкалы
112 гектар
42
Участок реки Шейка
8 километров
";
слово и цифры "Итого: 39" заменить словом и цифрами "Итого: 42";
цифры и слова "4512,5 гектара, 43,7 километров" заменить цифрами и словами "4628,3 гектара, 51,7 километров";
в разделе "город Кокшетау":
дополнить строкой, порядковый номер 2 следующего содержания:
"
2
Котлован Дачный
13,07 гектара
";
слово и цифру "Итого: 1" заменить словом и цифрой "Итого: 2";
цифры и слово "1,3 гектара" заменить цифрами и словом "14,37 гектара";
слово и цифры "Всего: 615" заменить словом и цифрами "Всего: 632";
цифры и слова "165714,64 гектара, 707,5 километра" заменить цифрами и словами "166180,31 гектара, 715,5 километров".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Акмолинской области Е.Рамазанов

"31227 гектар" цифрлары мен сөзі "31262,7 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Целиноград ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 70 - жолмен толықтырылсын:
"
70
Көгілдір карьері
20 гектар
";
"Барлығы: 69" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 70" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"17007,22 гектар, 30,5 километр" цифрлары мен сөздері "17027,22 гектар, 30,5 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Шортанды ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 40, 41, 42 - жолдармен толықтырылсын:
"
40
Ошақ бөгеті
3,8 гектар
41
Шошқалы көлі
112 гектар
42
Шейка өзенінің учаскесі
8 километр
";
"Барлығы: 39" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 42" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"4512,5 гектар, 43,7 километр" цифрлары мен сөздері "4628,3 гектар, 51,7 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Көкшетау қаласы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 2 - жолмен толықтырылсын:
"
2
Саяжай шұңқыры
13,07 гектар
";
"Барлығы: 1" сөзі мен цифры "Барлығы: 2" деген сөз бен цифрасына ауыстырылсын;
"1,3 гектар" цифрлары мен сөзі "14,37 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Барлғы: 615" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 632" сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"165714,64 гектар, 707,5 километр" цифрлары мен сөздері "166180,31 гектар, 715,5 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің
міндетін атқарушы Е.Рамазанов