О понижении размера ставки
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24 марта 2024 года № 8С-11/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2024 года № 8730-03
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной абзацем вторым пункта 4 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в городе Степногорск с 4 % на 2%.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Степногорского городского маслихата О.Джагпаров

Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 наурыздағы № 8С-11/12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 8730-03 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қаласында "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабы 4-тармағының екінші абзацында белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4%-дан 2%-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Степногорск қалалық мәслихатының төрағасы О.Джагпаров