О внесении изменения в постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 7 июля 2021 года № А-7/194 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 5 марта 2024 года № А-5/129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 июня 2024 года № 8767-03
Акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аккольского района Акмолинской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 7 июля 2021 года № А-7/194 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23334) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аккольского района Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккольского района Б.Абдрахманов
"СОГЛАСОВАНО"
Аккольская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Аккольского района
от 3 июня 2024 года
№ А-5/129
Приложение к постановлению
акимата Аккольского района
от 7 июля 2021 года
№ А-7/194
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Акколь
улица Талгата Бигельдинова, 8, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 имени Жайыка Бектурова города Акколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
улица Әл-Фараби, 10, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №1 имени Исакова Петра Михайловича, Героя Советского Союза города Акколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".

"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 7 шілдедегі № А-7/194 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 3 маусымдағы № А-5/129 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 маусымда № 8767-03 болып тіркелді
Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2021 жылғы 7 шілдедегі № А-7/194 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23334 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданының әкімі Б.Абдрахманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Аққөл ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 3 маусымдағы
№ А-5/129 қаулысына
қосымша
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 7 шілдедегі
№ А-7/194 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Ақкөл қаласы
Талғат Бигелдинов көшесі, 8, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл қаласының Жайық Бектуров атындағы № 3 Ақкөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
Әл-Фараби көшесі, 10, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл қаласының Кеңес Одағының Батыры Петр Михайлович Исаков атындағы №1 Ақкөл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.

улица Маншук Маметовой, 15, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 города Акколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
улица Сагадата Нурмагамбетова, 71, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
улица Сагадата Нурмагамбетова, 174, перед зданием коммунального государственного учреждения "Аккольская детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.
улица Сагадата Нурмагамбетова, 144, перед зданием "Культурно-досуговый центр в городе Акколь" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.

Мәншүк Мәметова көшесі, 15, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 71, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында.
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 174, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақкөл балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 144, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Ақкөл қаласындағы мәдени-демалыс орталығы" ғимаратының алдында.

улица Абай, 6, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №4 города Акколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
2
Аккол орман шаруашылыгы
улица Мектеп, 22, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Мичурина села Аккольский лесхоз отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
3
село Радовка
улица Орталык, 19, перед зданием бывшей начальной школы.
4
село Азат
улица Алаш, 4, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Азат отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
5
село Кына
улица Болашак, 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кына отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
6
село Карасай
улица имени Магжана Жумабаева, 6/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Карасай отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
7
село Сазды булак
улица имени Ыбырая Алтынсарина, 1/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Сазды булак отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
8
село Домбыралы
улица Азат, 21, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Горького села Домбыралы отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
9
село Кенес
улица Женис, 27, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кенес отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
10
село Малый Барап
улица Шакарим Кудайбердиев, 9, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Барап отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
11
село Наумовка
улица имени Ыбырая Алтынсарина, 19, перед зданием Наумовского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
12
село Кемеркол
улица Мектеп, 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Кемерколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
13
село Орнек
улица имени Даулетбая Ахметжанова, 34, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Орнек отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
14
село Новорыбинка
улица имени Павла Савельевича Стрельцова, 12, перед зданием Новорыбинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
15
село Курылыс
улица Болашақ, 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Курылыс отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
16
село Караозек
улица Ардагерлер, 14, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Айтпая Кусаинова села Кара-Озек отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
17
село Жалгызкарагай
улица Орталык, 19, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Кирдищева села Жалгызкарагай отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
18
село Тастыадыр
улица Алии Молдагуловой, 13, перед зданием бывшего магазина.
19
село Енбек
улица Бейбитшилик, 37, перед зданием Енбекского культурно-спортивного комплекса государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
20
село Рамадан
улица Бейбитшилик, 18, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Рамадан отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
21
село Табигат

Абай көшесі, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл қаласының №4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
2
Ақкөл орман шаруашылығы
Мектеп көшесі, 22, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл лесхоз ауылының "Мичурин атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
3
Радовка ауылы
Орталық көшесі, 19, бұрынғы бастауыш мектеп ғимаратының алдында.
4
Азат ауылы
Алаш көшесі, 4, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Азат ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
5
Қына ауылы
Болашақ көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Қына ауылының жалпы орта білім беретің мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
6
Қарасай ауылы
Мағжан Жұмабаев атындағы көше, 6/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Қарасай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
7
Сазды бұлақ ауылы
Ыбрай Алтынсарин атындағы көше, 1/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Саздыбұлақ ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
8
Домбыралы ауылы
Азат көшесі, 21, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Домбыралы ауылының Горький атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
9
Кеңес ауылы
Жеңіс көшесі, 27, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Кеңес ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
10
Малый Барап ауылы
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі, 9, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Барап ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
11
Наумовка ауылы
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше, 19, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Наумов ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында.
12
Кемеркөл ауылы
Мектеп көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Кемеркөл ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
13
Өрнек ауылы
Дәулетбай Ахметжанов атындағы көше, 34, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Өрнек ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
14
Новорыбинка ауылы
Павел Савельевич Стрельцов атындағы көше, 12, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Новорыбин ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында.
15
Құрылыс ауылы
Болашақ көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Құрылыс ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
16
Қараөзек ауылы
Ардагерлер көшесі, 14, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Қараөзек ауылының Айтпай Құсайынов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
17
Жалғызқарағай ауылы
Орталық көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімінің Жалғызқарағай ауылының Кирдищев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
18
Тастыадыр ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі, 13, бұрынғы дүкен ғимаратының алдында.
19
Еңбек ауылы
Бейбітшілік көшесі, 37, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Еңбек мәдени-спорттық кешені ғимаратының алдында.
20
Рамадан ауылы
Бейбітшілік көшесі, 18, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Рамадан ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
21
Табиғат ауылы

улица Жумабека Ташенова, 7, квартира 2, перед жилым помещением.
22
село Урюпинка
улица имени Кенесары, 66, перед зданием Урюпинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
23
село Мереке
улица имени Мухтара Ауезова, 19, перед зданием бывшей начальной школы.
24
село Малоалександровка
улица имени Абая, 23, перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Мало-Александровка отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
25
село Амангельды
улица имени Ыбырая Алтынсарина, 2, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Амангельды отдел образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
26
село Талкара
улица Болашак, 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Талкара отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".

Жұмабек Тәшенов көшесі, 7, 2 пәтер, тұрғын үй-жайдың алдында.
22
Урюпинка ауылы
Кенесары атындағы көше, 66, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Урюпин ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында.
23
Мереке ауылы
Мұхтар Әуезов атындағы көше, 19, бұрынғы бастауыш мектеп ғимаратының алдында.
24
Малоалександровка ауылы
Абай атындағы көше, 23, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Мало-Александровка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
25
Амангелді ауылы
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Амангелді ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
26
Талқара ауылы
Болашақ көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Талқара ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.