О понижении размера ставки
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 29 марта 2024 года № С-12/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2024 года № 8729-03
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной абзацем вторым пункта 4 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в районе Биржан сал с 4 % на 2 %.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата района Биржан сал Н.Куатова

Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № С-12/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 8729-03 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданында "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабы 4-тармағының екінші абзацында белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4 %-дан 2 %-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Біржан сал ауданы мәслихатының төрағасы Н.Куатова