Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаркаинского района
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 27 ноября 2024 года № А-11/388. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2024 года № 8859-03
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаркаинского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.

Жарқайың ауданының елді мекендерінде салық салу объектіcінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 27 қарашадағы № А-11/388 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 қарашада № 8859-03 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарқайың ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаркаинского района" от 18 ноября 2021 года № А-11/494 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25310).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жаркаинского района.

2. Жарқайың ауданы әкімдігінің "Жарқайың ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 18 қарашадағы № А-11/494 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25310 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарқайың ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года.
Аким Жаркаинского района Ж.Хамитов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жаркаинского района
от 27 ноября 2024 года
№ А-11/388
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Державинск Жаркаинского района
Номер зоны
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
город Державинск
1
улица Вокзальная – 26А, 26Б, 26В, 27, 29, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 89, 91;
1,8

4. Осы қаулы 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі Ж.Хамитов
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 27 қарашадағы
№ А-11/388 қаулысына
1-қосымша
Жарқайың ауданының Державин қаласында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффиценттері
Аймақ нөмірі
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
Державин қаласы
1
Вокзальная көшесі – 26А, 26Б, 26В, 27, 29, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 89, 91;
1,8

улица Мира – 78, 82, 85;
1,9
улица Мира – 74, 76, 80, 84, 88, 88А, 89, 90, 92, 93, 93А, 94, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
1,8
улица Захарова – 16;
1,95
улица Захарова – 20, 45, 47, 51, 53, 55;
1,9
улица Захарова – 14, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 37;
1,8
улица Малика Габдуллина – 102, 104, 108;
1,95
улица Малика Габдуллина – 106, 106Б;
1,9
улица Малика Габдуллина – 101, 103, 105, 110;
1,85
улица Малика Габдуллина – 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 107, 108А, 109, 110А, 111, 112, 113, 115, 115А, 116, 117, 118А;
1,8
улица Акпана Укубаева – 92, 97;
1,75
улица Акпана Укубаева – 82, 84, 86, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;
1,8
улица Акпана Укубаева – 84А, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 106А;
1,7
улица Майкутова – 34;
1,9
улица Майкутова – 12, 14, 16, 24, 26, 28, 32, 32А, 36, 38, 44, 46;
1,8
улица Ниязбаева – 17, 19, 21, 23, 30, 37, 44, 45;
1,9
улица Ниязбаева – 15, 18, 25, 27, 33, 33А, 34, 35, 35Б, 36, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45А, 45Б, 47;
1,8
улица Ленина – 17, 19, 21, 23, 40, 42;
1,95
улица Ленина – 11, 11А, 13, 20;
1,9
улица Ленина – 15, 16, 18, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 44, 46;
1,8
улица Комсомольская – 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
1,85
улица Комсомольская – 17, 19, 21, 23, 27, 41, 45, 47, 49;
1,7
2
улица Ниязбаева – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;
1,95
улица Вокзальная – 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1,7
переулок Хасенова – 13;
1,9
переулок Хасенова – 29;
1,85
переулок Хасенова – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54;
1,8
улица Мира – 29;
1,75
улица Мира – 19, 21, 23, 25, 27, 28Д, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45А, 47, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 75А, 77, 79, 81, 83;
1,7
улица Захарова – 15;
1,9
улица Захарова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
1,8
улица Малика Габдуллина – 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58Б, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90;
1,8
улица Акпана Укубаева – 80, 87, 89, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
1,9
улица Акпана Укубаева – 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 79Б, 79В, 79Г, 80А, 83, 85, 91, 91А, 99, 101;
1,8

Мир көшесі – 78, 82, 85;
1,9
Мир көшесі – 74, 76, 80, 84, 88, 88А, 89, 90, 92, 93, 93А, 94, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
1,8
Захаров көшесі – 16;
1,95
Захаров көшесі – 20, 45, 47, 51, 53, 55;
1,9
Захаров көшесі – 14, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 37;
1,8
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 102, 104, 108;
1,95
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 106, 106Б;
1,9
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 101, 103, 105, 110;
1,85
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 107, 108А, 109, 110А, 111, 112, 113, 115, 115А, 116, 117, 118А;
1,8
Ақпан Үкібаев көшесі – 92, 97;
1,75
Ақпан Үкібаев көшесі – 82, 84, 86, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;
1,8
Ақпан Үкібаев көшесі – 84А, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 106А;
1,7
Майкөтов көшесі – 34;
1,9
Майкөтов көшесі – 12, 14, 16, 24, 26, 28, 32, 32А, 36, 38, 44, 46;
1,8
Ниязбаев көшесі – 17, 19, 21, 23, 30, 37, 44, 45;
1,9
Ниязбаев көшесі – 15, 18, 25, 27, 33, 33А, 34, 35, 35Б, 36, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45А, 45Б, 47;
1,8
Ленин көшесі – 17, 19, 21, 23, 40, 42;
1,95
Ленин көшесі – 11, 11А, 13, 20;
1,9
Ленин көшесі – 15, 16, 18, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 44, 46;
1,8
Комсомольская көшесі – 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
1,85
Комсомольская көшесі – 17, 19, 21, 23, 27, 41, 45, 47, 49;
1,7
2
Ниязбаев көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;
1,95
Вокзальная көшесі – 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1,7
Хасенов тұйық көшесі – 13;
1,9
Хасенов тұйық көшесі – 29;
1,85
Хасенов тұйық көшесі – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54;
1,8
Мир көшесі – 29;
1,75
Мир көшесі – 19, 21, 23, 25, 27, 28Д, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45А, 47, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 75А, 77, 79, 81, 83;
1,7
Захаров көшесі – 15;
1,9
Захаров көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
1,8
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58Б, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90;
1,8
Ақпан Үкібаев көшесі – 80, 87, 89, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
1,9
Ақпан Үкібаев көшесі – 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 79Б, 79В, 79Г, 80А, 83, 85, 91, 91А, 99, 101;
1,8

переулок Северный – 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
1,7
улица Целинная – 1А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 76, 78, 84, 86;
1,7
улица Абая – 1, 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 56;
1,7
улица Пушкина – 28, 36А, 45, 47, 49;
1,95
улица Пушкина – 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54;
1,8
улица Комсомольская – 9, 15, 28;
1,9
улица Комсомольская – 38, 40;
1,95
улица Комсомольская – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 42, 44, 46, 48;
1,8
улица Майкутова – 2, 2А, 4, 6, 8, 10;
1,8
улица Ишимская – 87, 89, 92, 94;
1,8
улица Ишимская – 86, 90, 91, 93, 95, 97;
1,85
улица Ишимская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 31, 44, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 88, 98, 99, 99А, 99В, 99Г, 100, 101, 102, 104, 106;
1,7
улица Ленина – 1, 3;
1,9
улица Ленина – 5, 7, 9;
1,95
улица Ленина – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
1,8
улица Набережная – 39, 72;
1,75
улица Набережная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
1,6
улица Ыдриса Смагулова – 9;
1,65
улица Ыдриса Смагулова – 1, 1А, 1Б, 3, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 33, 35;
1,6
улица Трудовая – 18;
1,45
улица Трудовая – 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 22, 24;
1,4
3
улица Майкутова – 23;
1,55
улица Майкутова – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 21, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
1,5
улица Юбилейная – 17;
1,55
улица Юбилейная – 21;
1,5
улица Юбилейная – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 22;
1,4
улица Московская – 1, 1А, 2А, 3, 5, 7, 7А, 9, 16, 22, 24, 26, 28;
1,3
улица Набережная – 82А, 86, 86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 122А;
1,4
улица Малика Габдуллина – 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146;
1,55
улица Ишимская – 101А, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 153А, 154, 155, 156, 162, 162А, 169;
1,4

Северный тұйық көшесі – 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
1,7
Целинная көшесі – 1А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 76, 78, 84, 86;
1,7
Абай көшесі – 1, 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 56;
1,7
Пушкин көшесі – 28, 36А, 45, 47, 49;
1,95
Пушкин көшесі – 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54;
1,8
Комсомольская көшесі – 9, 15, 28;
1,9
Комсомольская көшесі – 38, 40;
1,95
Комсомольская көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 42, 44, 46, 48;
1,8
Майкөтов көшесі – 2, 2А, 4, 6, 8, 10;
1,8
Ишимская көшесі – 87, 89, 92, 94;
1,8
Ишимская көшесі – 86, 90, 91, 93, 95, 97;
1,85
Ишимская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 31, 44, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 88, 98, 99, 99А, 99В, 99Г, 100, 101, 102, 104, 106;
1,7
Ленин көшесі – 1, 3;
1,9
Ленин көшесі – 5, 7, 9;
1,95
Ленин көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
1,8
Набережная көшесі – 39, 72;
1,75
Набережная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
1,6
Ыдырыс Смағұлов көшесі – 9;
1,65
Ыдырыс Смағұлов көшесі – 1, 1А, 1Б, 3, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 33, 35;
1,6
Трудовая көшесі – 18;
1,45
Трудовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 22, 24;
1,4
3
Майкөтов көшесі – 23;
1,55
Майкөтов көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 21, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
1,5
Юбилейная көшесі – 17;
1,55
Юбилейная көшесі – 21;
1,5
Юбилейная көшесі – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 22;
1,4
Московская көшесі – 1, 1А, 2А, 3, 5, 7, 7А, 9, 16, 22, 24, 26, 28;
1,3
Набережная көшесі – 82А, 86, 86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 122А;
1,4
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146;
1,55
Ишимская көшесі – 101А, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 153А, 154, 155, 156, 162, 162А, 169;
1,4

улица Акпана Укубаева – 118, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 147, 149, 151, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 159А, 160, 161, 163, 165, 167, 169, 171;
1,5
переулок Южный – 21;
1,5
переулок Южный – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 61, 63, 65, 67, 69, 111;
1,4
улица Захарова – 65;
1,6
улица Захарова – 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 83;
1,5
переулок Школьный – 16;
1,55
переулок Школьный – 24;
1,6
переулок Школьный – 20, 22, 26;
1,65
переулок Школьный – 2А, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
1,5
улица Мира – 131, 131А, 135;
1,65
улица Мира – 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161;
1,5
4
улица Ыдриса Смагулова – 2А;
1,5
улица Ыдриса Смагулова – 2, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 6, 8, 10, 15, 16, 18, 32;
1,45
микрорайон поселок Швейная фабрика – 1, 3, 4, 5, 6, 8;
1,15
микрорайон поселок Заводской – 1, 2, 3, 3А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
1,15
улица Акпана Укубаева – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 9, 9А, 9Б, 11, 13, 14, 15, 15А;
1,35
улица Малика Габдуллина – 4;
1,4
улица Малика Габдуллина – 2, 2А, 12, 14, 16, 18;
1,35
переулок Северный – 14;
1,3
переулок Северный – 1, 3, 10, 10А, 11, 12, 13, 16, 16А;
1,25
улица Целинная – 7, 8;
1,3
улица Целинная – 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
1,35
улица Мира – 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
1,35
5
микрорайон поселок Степной – 5;
1,45
микрорайон поселок Степной – 17;
1,3
микрорайон Молодежный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
1,45
микрорайон Молодежный – 1А, 7А, 8, 9, 16, 18;
1,3
улица Социалистическая – 1В, 4;
1,15
микрорайон ОП-6 – 1, 2;
1,05
6
микрорайон поселок ОблСпецКонтора – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
0,85
9
улица Мира – 142;
1,45
улица Мира – 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 30Д, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152;
1,4
улица Вокзальная – 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30;
1,5
улица Вокзальная – 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 32, 32А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67А, 69, 71, 73, 75, 77;
1,4
улица Станционная – 1Б, 25;
1,1
улица Станционная – 1, 1А, 1В, 2А, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45;
1,2
переулок Элеваторный – 3, 7, 12А;
1,0
переулок Элеваторный – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3А, 4, 4А, 5, 8, 9, 10, 11;
1,1

Ақпан Үкібаев көшесі – 118, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 147, 149, 151, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 159А, 160, 161, 163, 165, 167, 169, 171;
1,5
Южный тұйық көшесі – 21;
1,5
Южный тұйық көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 61, 63, 65, 67, 69, 111;
1,4
Захаров көшесі – 65;
1,6
Захаров көшесі – 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 83;
1,5
Школьный тұйық көшесі – 16;
1,55
Школьный тұйық көшесі – 24;
1,6
Школьный тұйық көшесі – 20, 22, 26;
1,65
Школьный тұйық көшесі – 2А, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
1,5
Мир көшесі – 131, 131А, 135;
1,65
Мир көшесі – 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161;
1,5
4
Ыдырыс Смағұлов көшесі – 2А;
1,5
Ыдырыс Смағұлов көшесі – 2, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 6, 8, 10, 15, 16, 18, 32;
1,45
Швейная фабрика кенті шағын ауданы – 1, 3, 4, 5, 6, 8;
1,15
Заводской кенті шағын ауданы – 1, 2, 3, 3А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
1,15
Ақпан Үкібаев көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 9, 9А, 9Б, 11, 13, 14, 15, 15А;
1,35
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 4;
1,4
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 2, 2А, 12, 14, 16, 18;
1,35
Северный тұйық көшесі – 14;
1,3
Северный тұйық көшесі – 1, 3, 10, 10А, 11, 12, 13, 16, 16А;
1,25
Целинная көшесі – 7, 8;
1,3
Целинная көшесі – 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
1,35
Мир көшесі – 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
1,35
5
Степной кенті шағын ауданы – 5;
1,45
Степной кенті шағын ауданы – 17;
1,3
Молодежный шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
1,45
Молодежный шағын ауданы – 1А, 7А, 8, 9, 16, 18;
1,3
Социалистическая көшесі – 1В, 4;
1,15
ОП-6 шағын ауданы – 1, 2;
1,05
6
ОблСпецКонтора кенті шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
0,85
9
Мир көшесі – 142;
1,45
Мир көшесі – 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 30Д, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152;
1,4
Вокзальная көшесі – 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30;
1,5
Вокзальная көшесі – 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 32, 32А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67А, 69, 71, 73, 75, 77;
1,4
Станционная көшесі – 1Б, 25;
1,1
Станционная көшесі – 1, 1А, 1В, 2А, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45;
1,2
Элеваторный тұйық көшесі – 3, 7, 12А;
1,0
Элеваторный тұйық көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3А, 4, 4А, 5, 8, 9, 10, 11;
1,1