О внесении изменения в решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 22 мая 2024 года № 12/7 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Сандыктауском районе"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 7 августа 2024 года № 13/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 августа 2024 года № 8808-03
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Сандыктауском районе" от 22 мая 2024 года № 12/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8756-03) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
в абзац третий пункта 4 на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сандыктауского районного маслихата Г.Мустафина

Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 мамырдағы № 12/7 "Сандықтау ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 тамыздағы № 13/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 тамызда № 8808-03 болып тіркелді
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 22 мамырдағы № 12/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8756-03 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
4 – тармақтың үшінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Электр энергиясын тұтыну нормасы айына бір адамға 80 (сексен) киловатт мөлшерінде белгіленді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау аудандық мәслихатының төрағасы Г.Мустафина