О внесении изменения в решение Актюбинского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 84 "Об определении перечня социально значимых внутриобластных автомобильных сообщений Актюбинской области, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах"
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 мая 2024 года № 139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 мая 2024 года № 8586-04.
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:

"2024-2026 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар облысішілік автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 84 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2024 жылғы 27 мамырдағы № 139 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 мамырда № 8586-04 болып тіркелді.
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Внести в решение Актюбинского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 84 "Об определении перечня социально значимых внутриобластных автомобильных сообщений Актюбинской области, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8467) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1. "2024-2026 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар облысішілік автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 84 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8467 тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.