О внесении изменения в решение Актюбинского областного маслихата от 17 мая 2021 года № 33 "Об определении перечня социально значимых сообщений города Актобе"
Решение Актюбинского областного маслихата от 25 сентября 2024 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 сентября 2024 года № 8634-04
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актюбинского областного маслихата от 17 мая 2021 года № 33 "Об определении перечня социально значимых сообщений города Актобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8297) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 33 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 159 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 қыркүйекте № 8634-04 болып тіркелді
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 33 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8297 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілcін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.