Об установлении границ (черты) города Алатау Алматинской области
Совместные решение маслихата Алматинской области от 9 августа 2024 года № 25-123 и постановление акимата Алматинской области от 9 августа 2024 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 августа 2024 года № 6148-05. Утратило силу совместным решением маслихата Алматинской области от 25 сентября 2024 года № 26-135 и постановлением акимата Алматинской области от 25 сентября 2024 года № 299
Сноска. Утратило силу совместным решением маслихата Алматинской области от 25.09.2024 № 26-135 и постановлением акимата Алматинской области от 25.09.2024 № 299 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного предложения маслихата города Алатау и акимата города Алатау, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить границы (черты) города Алатау включив в его черту части земель города Қонаев, Илийского и Талгарского районов общей площадью 88267,0086 гектаров согласно приложению к настоящему совместному решению Алматинского областного маслихата и постановлению акимата Алматинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Алматинского областного маслихата и постановления акимата Алматинской области возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
3. Настоящее совместное решение Алматинского областного маслихата и постановление акимата Алматинской области вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Абдрахим
К. Байгоджаев

Алматы облысы Алатау қаласының шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 9 тамыздағы № 25-123 бірлескен шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 9 тамыздағы № 253 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 тамызда № 6148-05 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 26-135 бірлескен шешімімен және Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 299 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 25.09.2024 № 26-135 бірлескен шешімімен және Алматы облысы әкімдігінің 25.09.2024 № 299 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес және Алатау қаласы мәслихатының және Алатау қаласы әкімдігінің бірлескен ұсынысы негізінде, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихаты шешімінің және Алматы облысының әкімдігі қаулысының қосымшасына сәйкес Алатау қаласының шекарасы (шегі), оның шегіне жалпы ауданы 88267,0086 гектар Қонаев қаласының, Іле және Талғар аудандарының кейбір жерлерін қоса отырып, белгіленсін.
2. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихаты шешімінің және Алматы облысының әкімдігі қаулысының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі және Алматы облысы әкімдігінің қаулысы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н. Абдрахим
К. Байгоджаев

Приложение к совместному решению Акимат Алматинской области от 9 августа 2024 года № 253 и Алматинского областного маслихата от 9 августа 2024 года № 25-123
Экспликация земель, включаемых в границы города Алатау Алматинской области
Наиме-нование районов и городов
Общая площадь земель (гектар)
в том числе:
земли населен-ных пунктов (городов, поселков и сельских округов)
(гектар)
земли сельско-хозяйственного назначения (гектар)
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельско-хозяйственного назначения
(гектар)
земли особо охраняемых природных территорий, земли оздоровительного, рекреационного и историко-культурного назначения
(гектар)
земли лесного фонда
(гектар)
земли водного фонда
(гектар)
земли запаса
(гектар)
город Қонаев

Алматы облысының әкімдігі 2024 жылғы 9 тамыздағы № 253 мен Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 9 тамыздағы № 25-123 қаулысына қосымша
Алматы облысы Алатау қаласының шекарасына енгізілетін жерлердің экспликациясы
Аудандар мен қалалардың атауы
Жалпы жер ауданы (гектар)
оның ішінде:
елді мекендердің (қалалардың, кенттердің және ауылдық округтердің)
жерлері
(гектар)
ауыл шаруашы-лығы мақсатындағы жерлер (гектар)
өнеркәсіп, көлік, байланыс, ғарыш қызметінің, қорғаныстың, ұлттық қауіпсіздіктің мұқтаждары үшін және өзге де ауыл шаруашылық емес мақсаттағы жерлер
(гектар)
рекше қорғалатын табиғи
аумақтар, сауықтыру, рекреациялық және
тарихи-мәдени мақсаттағы жерлер
(гектар)
орман қоры-ның жерлері
(гектар)
су қоры-ның жерлері
(гектар)
босалқы жерлер
(гектар)
Қонаев қаласы