Об установлении границ (черты) города Алатау Алматинской области
Совместные решение маслихата Алматинской области от 25 сентября 2024 года № 26-135 и постановление акимата Алматинской области от 25 сентября 2024 года № 299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 сентября 2024 года № 6170-05
В соответствии с пунктом 3 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного предложения маслихата города Алатау и акимата города Алатау, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить границы (черты) города Алатау включив в его черту части земель города Қонаев, Илийского и Талгарского районов общей площадью 88000 гектаров согласно приложению к настоящему совместному решению Алматинского областного маслихата и постановлению акимата Алматинской области.
2. Признать утратившим силу совместное решение Алматинского областного маслихата от 9 августа 2024 года №25-123 и постановление акимата Алматинской области от 9 августа 2024 года №253 "Об установлении границ (черты) города Алатау Алматинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №199727).
3. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Алматинского областного маслихата и постановления акимата Алматинской области возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
4. Настоящее совместное решение Алматинского областного маслихата и постановление акимата Алматинской области вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев
К. Байгоджаев

Алматы облысы Алатау қаласының шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 26-135 бірлескен шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 299 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 6170-05 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес және Алатау қаласы мәслихатының және Алатау қаласы әкімдігінің бірлескен ұсынысы негізінде, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихаты шешімінің және Алматы облысының әкімдігі қаулысының қосымшасына сәйкес Алатау қаласының шекарасы (шегі), оның шегіне жалпы ауданы 88000 гектар Қонаев қаласының, Іле және Талғар аудандарының кейбір жерлерін қоса отырып, белгіленсін.
2. "Алматы облысы Алатау қаласының шекарасын (шегін) белгілеу туралы" бірлескен Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 9 тамыздағы №25-123 шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 9 тамыздағы №253 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №199727 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихаты шешімінің және Алматы облысының әкімдігі қаулысының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі және Алматы облысы әкімдігінің қаулысы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев
К. Байгоджаев

Приложение к совместному решению Алматинского областного маслихата от 25 сентября 2024 года № 26-135 и постановлению Акимат Алматинской области от 25 сентября 2024 года № 299
Экспликация земель, включаемых в границы города Алатау Алматинской области
Наименование районов и городов
Общая площадь земель (гектар)
в том числе:
земли населенных пунктов (городов, поселков и сельских округов)
(гектар)
земли сельско-хозяйственного назначения (гектар)
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельско-хозяйственного назначения
(гектар)
земли особо охраняемых природных территорий, земли оздоровительного, рекреационного и историко-культурного назначения
(гектар)
земли лесного фонда
(гектар)
земли водного фонда
(гектар)
земли запаса
(гектар)
город Қонаев

Бірлескен Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 26-135 шешімі мен Алматы облысының әкімдігі 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 299 қаулысына қосымша
Алматы облысы Алатау қаласының шекарасына енгізілетін жерлердің экспликациясы
Аудандар мен қалалардың атауы
Жалпы жер ауданы (гектар)
оның ішінде:
елді мекендердің (қалалардың, кенттердің және ауылдық округтердің)
жерлері
(гектар)
ауыл шаруашы-лығы мақсатындағы жерлер (гектар)
өнеркәсіп, көлік, байланыс, ғарыш қызметінің, қорғаныстың, ұлттық қауіпсіздіктің мұқтаждары үшін және өзге де ауыл шаруашылық емес мақсаттағы жерлер (гектар)
рекше қорғалатын табиғи
аумақтар, сауықтыру, рекреациялық және
тарихи-мәдени мақсаттағы жерлер
(гектар)
орман қоры-ның жерлері
(гектар)
су қоры-ның жерлері
(гектар)
босалқы жерлер
(гектар)
Қонаев қаласы