О признании утратившими силу некоторых решений Алматинского областного маслихата
Решение маслихата Алматинской области от 1 октября 2024 года № 26-133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 октября 2024 года № 6173-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу нижеследующие решения Алматинского областного маслихата:
1.1. Решение Алматинского областного маслихата "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Алматинской области" от 26 октября 2017 года № 24-124 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4386).
1.2. Решение Алматинского областного маслихата "О внесении изменений и дополнения в решение Алматинского областного маслихата от 26 октября 2017 года № 24-124 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Алматинской области" от 25 июля 2018 года № 34-177 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4777).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
К. Байгоджаев

Алматы облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 1 қазандағы № 26-133 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 1 қазанда № 6173-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәсихатының төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1.1. "Алматы облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 26 қазандағы № 24-124 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4386 тіркелген).
1.2. ""Алматы облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 26 қазандағы № 24-124 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 шілдедегі № 34-177 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4777 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
К. Байгоджаев