О признании утратвишим силу решение маслихата города Қонаев от 26 февраля 2014 года № 29-129 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в городе Капшагай"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 2 февраля 2024 года № 18-66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 февраля 2024 года № 6085-05
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Қонаев от 26 февраля 2014 года № 29-129 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в городе Капшагай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2644).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы К. Ахметтаев

Қонаев қаласы мәслихатының 2014 жылғы 26 ақпандағы "Қапшағай қаласында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көп пәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" № 29-129 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 2 ақпандағы № 18-66 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 ақпанда № 6085-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының 2014 жылғы 26 ақпандағы "Қапшағай қаласында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көп пәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" № 29-129 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2644 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы К. Ахметтаев