О внесении изменении в решение Жамбылского районного маслихата от 8 апреля 2024 года № 16-82"Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жамбылском районе"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 11 сентября 2024 года № 22-115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 сентября 2024 года № 6162-05
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 8 апреля 2024 года № 16-82 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жамбылском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6107-05) следующие изменения:
в приложении к указанному решению первый абзац пункта 9 изложить в следующей редакции:
"9. Для назначения жилищной помощи услугополучатель (либо его представитель по нотариально заверенной доверенности) обращается в Государственную корпорацию "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) или посредством веб-портала "электронного правительства" с предоставлением документов, предусмотренных в пункте 8, приложения 2 Правил предоставления жилищной помощи.";
в приложении к указанному решению пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. При представлении неполного пакета документов, предусмотренного пунктом 8 Перечня основных требований к оказанию государственной услуги, работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 3 к Правилам.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Амиргалиев

Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 16-82 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 22-115 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 қыркүйекте № 6162-05 болып тіркелді
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 16-82 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6107-05 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 9-тармағының бірінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін көрсетілетін қызметті алушы (немесе нотариалды куәландырған сенімхат бойынша оның өкілі) Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінің 2-қосымшасының 8-тармағында көзделген құжаттарды ұсына отырып "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы жүгінеді.";
көрсетілген шешімнің қосымшасында 11-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"11. Мемлекеттік қызметін көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесінің 8-тармағында көзделген құжаттар топтамасы толық ұсынылмаған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысанда құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың төрағасы М. Амиргалиев