Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе
Решение акима Талгарского района Алматинской области от 15 марта 2024 года № 03-07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 марта 2024 года № 6099-05.
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", аким Талгарского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Талгарского района от 12 октября 2020 года № 10-01 "Об образовании избирательных участков на территории Талгарского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5709) и решение акима Талгарского района от 30 декабря 2022 года № 12-08 "О внесении изменений в решение акима Талгарского района от 12 октября 2020 года № 10-01 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Талгарскому району"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31476).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Талгарского района.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Т. Айдарбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Талгарской районной
территориальной избирательной комиссии
Приложение к решению акима Талгарского района от 15 марта 2024 года № 03-07
Сноска. Приложение в редакции решения акима Талгарского района Алматинской области от 30.07.2024 № 07-15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов.
Избирательный участок № 819.
Центр: город Талгар, улица Ю. Гагарина № 31, коммунальное государственное учреждение "Специализированная гимназия № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках" Талгарского района государственного учреждения "Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: город Талгар, улицы: Абылай хана с № 1 по 35, Амангельды с № 1 по 33, К. Байжанова с № 29 по 84, Бекбаева-Крутенко с № 1 по 30, Достоевского с № 1 по 12б, Д. Нурпеисовой с № 1 по 25, Киевская, Клеверная с № 1 по 9, М. Макатаева, Пятигорская, Райымбека с № 1 по 32, Тауке хана с № 1 по 30, Токаева с № 26 по 97б, С. Торайгырова, Ыкылас с № 30 по 86, К. Шакарима.
Избирательный участок № 820.

Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 2024 жылғы 15 наурыздағы № 03-07 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 наурызда № 6099-05 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына сәйкес, Талғар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Талғар ауданы әкімінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 10-01 "Талғар ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5709 болып тіркелген) және Талғар ауданы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-08 "Талғар ауданы әкімінің 2020 жылғы 12 қазандағы "Талғар ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 10-01 шешіміне өзгеріс енгізу туралы"" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31476 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Айдарбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Талғар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Талғар ауданы әкімінің 2024 жылғы 15 наурыздағы № 03-07 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 30.07.2024 № 07-15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері.
№ 819 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Ю. Гагарин көшесі № 31, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Талғар ауданындағы "Ю. Гагарин атындағы дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын № 8 арнаулы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Абылай хан № 1-ден 35-ке дейін, Амангелді № 1-ден 33-ге дейін, Қ. Байжанов № 29-дан 84-ге дейін, Бекбаева-Крутенко № 1-ден 30-ға дейін, Достоевский № 1-ден 12б-ға дейін, Д. Нұрпейісова № 1-ден 25-ке дейін, Киевская, Клеверная № 1-ден 9-ға дейін, Левитан, М. Мақатаев, Пятигорская, Райымбек № 1-ден 32-ге дейін, Тәуке хан № 1-ден 30-ға дейін, Тоқаев № 26-дан 97б-ға дейін, С. Торайғыров, Ықылас № 30-дан 86-ға дейін, Қ. Шәкәрім.
№ 820 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Ю. Гагарина № 31, коммунальное государственное учреждение "Специализированная гимназия № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках" Талгарского района государственного учреждения "Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: город Талгар, улицы: К. Байжанова с № 1 по 28, Береговая с № 1 по 53, Ю. Гагарина с № 1 по 44, Глинки с № 60 по 88, Ескельды би, Заречная, Кабанбай батыра с № 2 по 76 (четная сторона), Крылова, Пархоменко, Рыскулова с № 1 по 35, Тимирязева с № 1 по 41, Токаева с № 1 по 25, Ыкылас с № 1 по 29; садоводческое общество "Горный ветерок".
Избирательный участок № 821.
Центр: город Талгар, улица Ю. Гагарина № 31, коммунальное государственное учреждение "Специализированная гимназия № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках" Талгарского района государственного учреждения "Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: город Талгар, улицы: Бульварная, Глинки с № 4 по 57, А. Грибоедова, А. Державина, Дружбы, С. Есенина, О. Бокеева; переулки: О. Бокеева с № 1 по 3, Островского с № 1 по 17, И. Байзакова, Колхозная с № 1 по 12а, Лесная, В. Маяковского, И. Мечникова, Л. Толстого с № 1 по 9, Щусева с № 1 по 17, Айвазовского, Левитана.
Избирательный участок № 822.
Центр: город Талгар, улица Ю. Гагарина № 59, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 9 имени Т. Рыскулова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Д. Кунаева с № 1 по 61 (нечетная сторона), А. Леонова, Райымбека с № 33 по 78, Кабанбай батыра с № 1 по 87 (нечетная сторона), Амангельды с № 34 по 88, Н. Гоголя, Мира, Аль-Фараби, Рыскулова с № 37 по 73 (нечетная сторона), Тимирязева с № 42 по 52, Клеверная с № 10 по 26, Восточная, Одесская с № 1 по 25, Бетховена.
Избирательный участок № 823.
Центр: город Талгар, улица Абылай хана № 55, государственное коммунальное казенное предприятие "Талгарский межшкольный учебно-производственный комбинат" государственного учреждения "Отдела образования Талгарского района" акимата Талгарского района.
В границах: город Талгар, улицы: Д. Нурпеисовой с № 26 по 49, Шишкина, Л. Хамиди, Крымская, Жастар, Кузнецова, Ю. Гагарина с № 45 по 71, Н. Тлендиева, Бекбаева-Крутенко с № 31 по 80, Курмангазы, Береговая с 54 по 82, Абылай хана с № 36 по 80, Тауке хана с № 31 по 62, Достоевского с № 13 по 26.
Избирательный участок № 824.

Орталығы: Талғар қаласы, Ю. Гагарин көшесі № 31, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Талғар ауданындағы "Ю. Гагарин атындағы дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын № 8 арнаулы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Қ. Байжанов № 1-ден 28-ге дейін, Береговая № 1-ден 53-ке дейін, Ю. Гагарин № 1-ден 44-ке дейін, Глинка № 60-тан 88-ге дейін, Ескелді би, Заречная, Қабанбай батыр № 2-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Крылов, Пархоменко, Рысқұлов № 1-ден 35-ке дейін, Тимирязев № 1-ден 41-ге дейін, Тоқаев № 1-ден 25-ке дейін, Ықылас № 1-ден 29-ға дейін; "Горный ветерок" бағбандық қоғамдастығы.
№ 821 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Ю. Гагарин көшесі № 31, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Талғар ауданындағы "Ю. Гагарин атындағы дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын № 8 арнаулы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Бульварная, Глинка № 4-тен 57-ге дейін, А. Грибоедов, А. Державин, Дружба, С. Есенин, О. Бөкеев; тұйық көшелер: О. Бөкеев № 1-ден 3-ке дейін, Островский № 1-ден 17-ге дейін, И. Байзақов, Колхозная № 1-ден 12а-ға дейін, Лесная, В. Маяковский, И. Мечников, Л. Толстой № 1-ден 9-ға дейін, Щусев № 1-ден 17-ге дейін Айвазовский, Левитан.
№ 822 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Ю. Гагарин көшесі № 59, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т. Рысқұлов атындағы № 9 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Д. Қонаев № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), А. Леонова, Райымбек № 33-тен 78-ге дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), Амангелді № 34-тен 88-ге дейін, Н. Гоголь, Мира, Әл-Фараби, Рысқұлов № 37-ден 73-ке дейін (тақ жағы), Тимирязев № 42-ден 52-ге дейін, Клеверная № 10-нан 26-ға дейін, Восточная, Одесская № 1-ден 25-ке дейін, Бетховен.
№ 823 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Абылайхан көшесі № 55, Талғар ауданы әкімдігінің "Талғар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талғар қаласындағы мектеп аралық оқу-өндірістік комбинаты" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Д. Нұрпейісова № 26-дан 49-ға дейін, Шишкин, Л. Хамиди, Крымская, Жастар, Кузнецов, Ю. Гагарин № 45-тен 71-ге дейін, Н. Тілендиев, Бекбаева-Крутенко № 31-ден 80-ге дейін, Құрманғазы, Береговая № 54-тен 82-ге дейін, Абылай хан № 36-дан 80-ге дейін, Тәуке хан № 31-ден 62-ге дейін, Достоевский № 13-тен 26-ға дейін.
№ 824 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Пушкина № 28, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 1 имени И.Ф. Халипова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Одесская с № 26 по 46, Казангапа, Торе Миразулы с № 1 по 20, Мустафа Шокая с № 1 по 20, Чернышевского с № 1 по 16, Амангельды с № 89 по 128, Бекбаева-Крутенко с № 81 по 114, Абылай хана с № 90 по 99, Ю. Гагарина с № 102 по 128, Рыскулова с № 66 по 72 (четная сторона), Д. Кунаева с № 2 по 64 (четная сторона), А. Тажибаева, Пушкина, Богенбай батыра, Айтеке би с № 2 по 68 (четная сторона), Рылеева; переулок Горный с № 1 по 37.
Избирательный участок № 825.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 68, государственное коммунальное казенное предприятие "Талгарский колледж агробизнеса и менеджмента" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Абылай хана с № 100 по 144, Акан сери, Амангельды с № 129 по 152, Бекбаева-Крутенко с № 115 по 140, Береговая с № 83 по 103, Ю. Гагарина с № 129 по 150, Айтеке би с № 1 по 61 (нечетная сторона), Ер Ажибай, Торе Миразулы с № 21 по 60, Касым хана, Райымбека с № 79 по 108а, Рыскулова с № 82 по 117, Т. Туякбаева с № 2 по 84 (четная сторона), Чернышевского с № 17 по 52, Мустафа Шокая с № 21 по 68; переулки: Тюленина, Пионерский.
Избирательный участок № 826.
Центр: город Талгар, улица Севастопольская № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 5 имени М. Ауэзова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Ленинградская, Некрасова с № 2 по 28 (четная сторона), Т. Туякбаева с № 1 по 91а (нечетная сторона), Береговая с № 104 по 191, Ю. Гагарина с № 151 по 182, Абылай хана с № 148 по 219, Бекбаева-Крутенко с № 141 по 188, Кутузова, Карасакал Еримбета, Р. Люксембурга, Биржан сала, Папанина, Б. Шолака, Т. Жарокова, М. Ауэзова, Солнечная, Торе Миразулы с № 61 по 87, Правды, Пирогова, Толе би, Сурикова, Панфилова, Мичурина, Севастопольская; переулки: Балхаш, Цветочный; садоводческое общество "Урожайная"; Новостройка.
Избирательный участок № 827.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 183б, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 49 имени Ыбырая Алтынсарина" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).

Орталығы: Талғар қаласы, Пушкин көшесі № 28, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "И.Ф. Халипов атындағы № 1 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Одесская № 26-дан 46-ға дейін, Қазанғап, Төре Миразұлы № 1-ден 20-ға дейін, Мұстафа Шоқай № 1-ден 20-ға дейін, Чернышевский № 1-ден 16-ға дейін, Амангелді № 89-дан 128-ге дейін, Бекбаева-Крутенко № 81-ден 114-ке дейін, Абылай хан № 90-нан 99-ға дейін, Ю. Гагарин № 102-ден 128-ге дейін, Рысқұлов № 66-дан 72-ге дейін (жұп жағы), Д. Қонаев № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Ә. Тәжібаев, Пушкин, Бөгенбай батыр, Әйтеке би № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Рылеев; тұйық көше: Горный № 1-ден 37-ге дейін.
№ 825 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі № 68, "Алматы облыстық білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Талғар агробизнес және менеджмент колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Абылай хан № 100-ден 144-ке дейін, Ақан сері, Амангелді № 129-дан 152-ге дейін, Бекбаева-Крутенко № 115-тен 140-қа дейін, Береговая № 83-тен 103-ке дейін, Ю. Гагарин № 129-дан 150-ге дейін, Әйтеке би № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Ер Әжібай, Төре Миразұлы № 21-ден 60-қа дейін, Қасым хан, Райымбек № 79-дан 108а-ға дейін, Рысқұлов № 82-ден 117-ге дейін, Т. Тұяқбаев № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Чернышевский № 17-ден 52-ге дейін, Мұстафа Шоқай № 21-ден 68-ге дейін; тұйық көшелер: Тюленин, Пионерский.
№ 826 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Севастопольская көшесі № 2, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Әуезов атындағы № 5 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Ленинградская, Некрасов № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Т. Тұяқбаев № 1-ден 91а-ға дейін (тақ жағы), Береговая № 104-тен 191-ге дейін, Ю. Гагарин № 151-ден 182-ге дейін, Абылай хан № 148-ден 219-ға дейін, Бекбаева-Крутенко № 141-ден 188-ге дейін, Кутузов, Қарасақал Ерімбет, Р. Люксембург, Біржан сал, Папанин, Б. Шолақ, Т. Жароков, М. Әуезов, Солнечная, Төре Миразұлы № 61-ден 87-ге дейін, Правда, Пирогов, Төле би, Суриков, Панфилов, Мичурин, Севастопольская; тұйық көшелер: Балхаш, Цветочный; "Урожайная" бағбандық қоғамдастығы; Жаңақұрылыс.
№ 827 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі № 183б, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы № 49 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).

В границах: город Талгар, улицы: Е. Брусиловского, Чайковского, Таттимбета, Некрасова с № 1 по 27 (нечетная сторона), К. Байсеитовой, Клочкова, Дунаевского, Казыбек би, М. Тынышбаева, С. Ковалевской, Рыскулова № 187, № 189.
Избирательный участок № 828.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 183б, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 49 имени Ыбырая Алтынсарина" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: город Талгар, улицы: Рыскулова с № 118 по 186, № 188, с № 190 по 199, Капчагайская, Б. Майлина, С. Жубанова, К. Сатпаева, Макаренко, Рыскулова с № 200 по 234 (четная сторона), Абылай хана с № 220 по 248, Байкальская с № 1 по 7, Бестужева, Н. Баумана, С. Перовской, Промышленная.
Избирательный участок № 829.
Центр: город Талгар, улица А. Шевцова № 8а, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-лицей №4" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Н. Азизбекова, Байкальская с № 7 по 46, Вавилова, Громовой, Декабристов, Джалиля, М. Егорова, Иссыкская, Е. Комарова, Мате-Залки с № 2 по 18 (четная сторона), С. Муканова, Т. Нариманова, А. Овчарова с № 1 по 24а, Пастера, Т. Аубакирова, И. Полбина, Рыскулова с № 236 по 340 (четная сторона), Т. Токтарова, Н. Абдирова с № 1 по 18, Стрельникова, А. Суворова, И. Тургенева, Ш. Жиенкуловой, В. Чкалова, М. Шевцова, Шолохова; переулки: Фабричный, Армянский, Ашхабадский, Бакинский, К. Бугыбаева, А. Седова, М. Рудаки.
Избирательный участок № 830.
Центр: город Талгар, улица Карасай батыра № 34/1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 6 имени Жамбыла Жабаева с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: город Талгар, улицы: Менделеева, И. Ногайбаева, Ш. Руставели, В. Белинского, Невского, В. Виноградова, Рабочая, Пржевальского, Доспанбет жырау, М. Маметовой, Маршака, Черняховского, Нахимова, Рыскулова с № 201 по 251а (нечетная сторона), Физкультурная, Алпамыс батыра; переулок: Шалкиз жырау, Ы. Алтынсарина, О. Жандосова с № 1 по 78; садоводческие общества: Садовод, Энергетик, Мичуринец, Достык, Жетысу.
Избирательный участок № 831.
Центр: город Талгар, улица Карасай батыра № 34/1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 6 имени Жамбыла Жабаева с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).

Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Е. Брусиловский, Чайковский, Тәттімбет, Некрасов № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), К. Байсеитова, Клочков, Дунаевский, Қазыбек би, М. Тынышбаев, С. Ковалевская, Рысқұлов № 187, № 189.
№ 829 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, А. Шевцов көшесі № 8, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Н. Әзізбеков, Байкальская № 7-ден 46-ға дейін, Вавилов, Громова, Декабристов, Джалил, М. Егоров, Иссыкская, Е. Комаров, Мате-Залка № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), С. Мұқанов, Т. Нариманов, А. Овчаров № 1-ден 24а-ға дейін, Пастер, Т. Әубәкіров, И. Полбин, Рысқұлов № 236-дан 340-қа дейін (жұп жағы), Т. Тоқтаров, Н. Әбдіров № 1-ден 18-ге дейін, Стрельников, А. Суворов, И. Тургенев, Ш. Жиенқұлова, В. Чкалов, М. Шевцов, Шолохов; тұйық көшелер: Фабричный, Армянский, Ашхабадский, Бакинский, Қ. Бұғыбаев, А. Седов, М. Рудаки.
№ 830 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қарасай батыр көшесі № 34/1, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл Жабаев атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Менделеев, Ы. Ноғайбаев, Ш. Руставели, В. Белинский, Невский, В. Виноградов, Рабочая, Пржевальский, Доспанбет жырау, М. Мәметова, Маршак, Черняховский, Нахимов, Рысқұлов № 201-ден 251а-ға дейін (тақ жағы), Физкультурная, Алпамыс батыр; тұйық көшелер: Шалкиіз жырау, Ы. Алтынсарин, О. Жандосов № 1-ден 78-ге дейін; бағбандық қоғамдастықтар: Садовод, Энергетик, Мичуринец, Достық, Жетісу.
№ 831 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қарасай батыр көшесі № 34/1, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл Жабаев атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).

В границах: город Талгар, улицы: Карасай батыра, Светлова, Циолковского, Н. Абдирова с № 19 по 33, Покрышкина, Н. Сыргабекова, Поповича с № 1 по 24, Мате-Залки с № 1 по 39 (нечетная сторона), Б. Саттарханова, Овчарова с № 25 по 40, М. Ахметова.
Избирательный участок № 832.
Центр: город Талгар, улица Дінмұхамед Қонаев дом 97/1, коммунальное государственное учреждение "Центр занятости населения акимата Талгарского района".
В границах: город Талгар, улицы: Асан Кайгы, Дома Московской экспедиции с № 2 по 22 (четная сторона), Абая с № 2а по 52 (четная сторона), Асфендиярова с № 1 по 44, Д. Кунаева с № 91 по 137, Украинская, А. Избакиева с № 1 по 22, Талгарская с № 1 по 19 (нечетная сторона), Минская с № 2 по 23, Сенная с № 2 по 8 (четная сторона), Бухар жырау с № 1 по 31, М. Дулатов, Р. Баглановой, Скворцова, Арычная, Озерная, Илийская с № 1 по 15, А. Столетова, Рижская, Медицинская, А. Карсакбаева, В. Васнецова; переулки: Кажымукан, Г. Мустафина, Яблочкова, Курганный;
Избирательный участок № 833.
Центр: город Талгар, улица Абая, без номера, административное здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа "Алмалы" Талгарского района" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Талгарского района".
В границах: город Талгар, улицы: Центральная, 6 домов без номера, Набережная, Садовая, Новая; микрорайоны: Акку, Мелиоратор; 5 домов бассейна суточного регулирования, 7 домов гидроэлектростанции; садоводческие общества Ардагер, Медик, Радуга; дом контрольно-пропускного пункта Лесного хозяйства.
Избирательный участок № 834.
Центр: город Талгар, улица Д. Кунаева № 201а, административное здание учреждения "Колледж города Талгар Университета имени Д.А. Кунаева".
В границах: город Талгар, улицы: Абая с № 1 по 69 (нечетная сторона), Б. Сыртанова, А. Избакиева с № 23 по 44, Илийская с № 17 по 22, А. Маргулан, Д. Кунаева с № 143 по 209 (нечетная сторона), М. Кашкари, Минская с № 24 по 64, Бухар Жырау с № 33 по 77, Орджаникидзе, Репина, С. Сейфуллина, Талгарская с № 6 по 32 (четная сторона), Ташкентская, Тянь-Шаньская, Р. Кошкарбаева, А. Чехова, М. Суртибаева, Казахская, Щорса.
Избирательный участок № 835.
Центр: город Талгар, улица Д. Кунаева № 209а, государственное коммунальное казенное предприятие "Талгарский политехнический колледж" государственного учреждения "Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Керей хана, Ш. Уалиханова, Билге каган, Д. Кунаева с № 224 по 246, Лобачевского, Ж. Нажметдинова с № 12 по 45а, Н. Шаяхметова с № 79 по 85, Суюнбая, Есим хана, Тулебаева, Челюскина, Шевченко, Шопена; переулок: К. Кожамиярова.
Избирательный участок № 836.
Центр: город Талгар, улица Пугачева № 1, административное здание Талгарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора.
В границах: город Талгар, улицы: Ш. Айманова, К. Аманжолова, Алатауская, А. Байтурсынова, И. Есенберлина, А. Жангельдина, И. Жансугурова, Ш. Калдаякова, С. Майканова, А. Молдагуловой, Б. Момышулы, Хан Танири, Новая.
Избирательный участок № 837.

Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Қарасай батыр, Светлов, Циолковский, Н. Әбдіров № 19-дан 33-ке дейін, Покрышкин, Н. Сырғабеков, Попович № 1-ден 24-ке дейін, Мате-Залка № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), Б. Саттарханов, Овчаров № 25-тен 40-қа дейін, М. Ахметов.
№ 832 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Дінмұхамед Қонаев көшесі үй 97/1, "Талғар ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Асан Қайғы, Дома Московской экспедиции № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Абай № 2а-дан 52-ге дейін (жұп жағы), Асфендияров № 1-ден 44-ке дейін, Д. Қонаев № 91-ден 137-ге дейін, Украинская, А. Избакиев № 1-ден 22-ге дейін, Талгарская № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Минская № 2-ден 23-ке дейін, Сенная № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Бұқар Жырау № 1-ден 31-ге дейін, М. Дулатов, Р. Бағланова, Скворцов, Арычная, Озерная, Илийская № 1-ден 15-ке дейін, А. Столетов, Рижская, Медицинская, А. Қарсақбаев, В. Васнецов; тұйық көшелер: Қажымұқан, Ғ. Мұстафин, Яблочков, Курганный;.
№ 833 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Абай көшесі, нөмірі жоқ, "Талғар ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талғар ауданының "Алмалы" балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Центральная, 6 нөмірі жоқ үйлер, Набережная, Садовая, Новая; ықшам аудандар: Аққу, Мелиоратор; тәуліктік реттеу бассейнінің 5 үйі, гидроэлектростанциясының 7 үйлері; бағбандық қоғамдастықтар: Ардагер, Медик, Радуга; орман шаруашылығының бақылау-өткізу бекетінің үйі.
№ 834 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Д. Қонаев көшесі № 201а, "Д.А. Қонаев атындағы Университетінің Талғар қаласындағы колледжі" мекемесінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Абай № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Б. Сыртанов, А. Избакиев № 23-тен 44-ке дейін, Илийская № 17-ден 22-ге дейін, А. Марғұлан, Д. Қонаев № 143-тен 209-ға дейін (тақ жағы), М. Қашқари, Минская № 24-тен 64-ке дейін, Бұқар Жырау № 33-тен 77-ге дейін, Орджаникидзе, Репин, С. Сейфуллин, Талгарская № 6-дан 32-ге дейін (жұп жағы), Ташкентская, Тянь-Шаньская, Р. Қошқарбаев, А. Чехов, М. Сүртібаев, Казахская, Щорс.
№ 835 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Д. Қонаев көшесі № 209а, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Талғар политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Керей хан, Ш. Уәлиханов, Білге қаған, Д. Қонаев № 224-тен 246-ға дейін, Лобачевский, Ж. Нажметдинов № 12-ден 45а-ға дейін, Н. Шаяхметов № 79-дан № 85-ке дейін, Сүйінбай, Есім хан, Төлебаев, Челюскин, Шевченко, Шопен; тұйық көше: Қ. Қожамияров.
№ 836 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Пугачева көшесі № 1, Талғар ауданының аумақтық инспекция Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Ш. Айманов, Қ. Аманжолов, Алатауская, А. Байтұрсынов, І. Есенберлин, Ә. Жангелдин, І. Жансүгіров, Ш. Қалдаяқов, С. Майқанов, Ә. Молдағұлова, Б. Момышұлы, Хан Тәңірі, Новая.
№ 837 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Абая № 89, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 3 имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Луговая, А. Бокейханова, Н. Шаяхметова с № 43 по 78, Р. Зорге, Д. Нажметдинова с № 1 по 11, Красина, Бедренко, Терешковой, Д. Кунаева с № 150 по 210 (четная сторона), Нуртазина с № 1 по 19а (нечетная сторона), Лермонтова с № 45 по 47; переулок: Зеленый.
Избирательный участок № 838.
Центр: город Талгар, улица Г. Мусрепова № 57, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-лицей № 7 имени Ахмета Байтурсынулы" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Абая с № 64 по 87, Лермонтова с № 52, № 52а, № 54, № 55, Нуртазина № 25, № 25а, Абая № 78а, № 80, № 80а, Павлова, Г. Мусрепова с № 1 по 43, № 56, Суханбердина, Ж. Жамбыла; пятна: с № 2 по 5, № 7, № 11, № 12, Исатай Тайманулы, Г. Муратбаева, Донского, Гайдара, Белорусская, Ломоносова с № 2 по 30, Нуртазина № 21, № 23.
Избирательный участок № 839.
Центр: город Талгар, улица Павлова № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 2 имени Сакена Сейфуллина" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Д. Кунаева с № 138 по 144 (четная сторона), Лермонтова с № 1 по 37 (нечетная сторона), Жаханша Досмухамедова, А. Малькеева с № 3 по 55, Нуртазина с № 8 до 24 (четная сторона), О. Кошевого, Космодемьянской, Брюллова, Н. Шаяхметова с № 5 по 42, Жуковского, Асфендиярова № 52, № 54, № 56, Бокина; переулки: Ер Таргын, Спутник.
Избирательный участок № 840.
Центр: город Талгар, улица Павлова № 24а, административное здание государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талгарский медицинский колледж" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Матросова с № 24 по 98, Ломоносова с № 32 по 197, Лермонтова с № 2 по 32 (четная сторона), Павлова с № 7 по 28а, А. Кастеева, Кенесары хана, Атибеева, Алтайская, Салкам Жангира, Лахути, Курчатова, Хиуаз Доспановой, Трудовая, Авангардная; переулки: Брянского, Заслонова, Матросова.
Избирательный участок № 841.
Центр: город Талгар, улица Павлова № 5а, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талгарская центральная районная больница" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области".
В границах: город Талгар, Талгарская центральная районная больница.
Избирательный участок № 842.

Орталығы: Талғар қаласы, Абай көшесі № 89, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы № 3 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Луговая, Ә. Бөкейханов, Н. Шаяхметов № 43-тен 78-ге дейін, Р. Зорге, Д. Нажметдинов № 1-ден 11-ге дейін, Красин, Бедренко, Терешкова, Д. Қонаев № 150-ден 210-ға дейін (тақ жағы), Нұртазин № 1-ден 19а-ға дейін (тақ жағы), Лермонтов № 45-тен 47-ге дейін; тұйық көше: Зеленый.
№ 838 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Ғ. Мүсірепов көшесі № 57, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 7 жалпы білім беретін лицей орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Абай № 64-тен 87-ге дейін, Лермонтов № 52, № 52а, № 54, № 55, Нұртазин № 25, № 25а, Абай № 78а, № 80, № 80а, Павлов, Ғ. Мүсірепов № 1-ден 43-дейін, № 56, Суханбердин, Ж. Жамбыл; нүктелер: № 2-ден 5-ке дейін, № 7, № 11, № 12, Исатай Тайманұлы, Ғ. Мұратбаев, Донской, Гайдар, Белорусская, Ломоносов № 2-ден 30-ға дейін, Нұртазин № 21, № 23.
№ 839 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Павлов көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәкен Сейфуллин атындағы № 2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Д. Қонаев № 138-ден 144-ке дейін (жұп жағы), Лермонтов № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Жаханша Досмұхамедов, А. Малькеев № 3-тен 55-ке дейін, Нұртазин № 8-ден 24-ке дейін (жұп жағы), О. Кошевой, Космодемьянская, Брюллов, Н. Шаяхметов № 5-тен 42-ге дейін, Жуковский, Асфендияров № 52, № 54, № 56, Бокин; тұйық көшелер: Ер Тарғын, Спутник.
№ 840 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Павлов көшесі № 24а, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талғар Медициналық колледжі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Матросов № 24-тен 98-ге дейін, Ломоносов № 32-ден 197-ге дейін, Лермонтов № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Павлов № 7-ден 28а-ға дейін, А. Қастеев, Кенесары хан, Әтибеев, Алтайская, Салқам Жәңгір, Лахути, Курчатов, Хиуаз Доспанова, Трудовая, Авангардная; тұйық көшелер: Брянский, Заслонов, Матросов.
№ 841 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Павлова көшесі № 5а, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талғар аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекаралары: Талғар қаласы, Талғар аудандық орталық ауруханасы.
№ 842 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Тулебаева № 23, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр фтизиопульмонологии Алматинской области" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области", корпус № 2.
В границах: город Талгар, Алматинский региональный туберкулезный диспансер.
Избирательный участок № 981.
Центр: город Талгар, улица Конаева № 97, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области", коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинский областной центр медико - социальной реабилитации и психотерапии" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области".
В границах: город Талгар, областной наркологический диспансер.
Избирательный участок № 982.
Центр: город Талгар, улица Абылай хана № 120, государственное учреждение "Департамент полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
В границах: город Талгар, изолятор временного содержания.
Избирательный участок № 843.
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица М. Маметовой № 101, коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная школа-гимназия № 19 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: Ж. Муналбаева, М. Тулебаева, А. Турдиева, М. Маметовой, Б. Момышулы, С. Кокымбаева, У. Газиева, Н. Кельменбетовой, Н. Тлендиева, Жамбыла, А. Хамитова, М. Ниязова, Райымбек батыра, Айтеке би, И. Жансугурова, Каныша Сатбаева, Ж. Хасанова с № 1 по 85, А. Байтурсынова; садоводческое товарищество "Кайрат".
Избирательный участок № 844.
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица М. Маметовой № 101, коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная школа-гимназия № 19 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: А. Малькеева, К. Тазабекова, М. Жаханова, М. Ауэзова, Д. Кунаева М. Макатаева, Ш. Калдаякова, А. Молдагуловой, Т. Тохтарова, К. Байсеитовой, Н. Кожабековой, 60 лет Победы, Алихан Бокейханова № 1 по 62.
Избирательный участок № 845.
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица А. Малькеева № 37/1, здание Дома культуры села Кызыл-Кайрат государственного коммунального предприятия "Дом культуры Талгарского района".

Орталығы: Талғар қаласы, Төлебаев көшесі № 23, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы облысының фтизиопульмонология орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, № 2-ші корпус.
Шекаралары: Талғар қаласы, Алматы аймақтық туберкулез диспансері.
№ 981 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Қонаев көшесі № 97, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны.
Шекаралары: Талғар қаласы, облыстық наркология динспансері.
№ 982 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Абылай хан көшесі № 120, "Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрілігі Алматы облысының полиция департаменті" мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, уақытша ұстау изоляторы.
№ 843 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, М. Мәметова көшесі № 101, Талғар ауданы әкімдігінің "Талғар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 19 көпсалалы мектеп-гимназиясы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі (фойе).
Шекаралары: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: Ж. Мұналбаев, М. Төлебаев, А. Тұрдиев, М. Мәметова, Б. Момышұлы, С. Қоқымбаев, У. Ғазиев, Н. Келменбетова, Н. Тілендиев, Жамбыл, А. Хамитов, М. Ниязов, Райымбек батыр, Әйтеке би, І.Жансүгіров, Қаныш Сәтбаев, Ж.Хасанов 1-ден 85-ке дейін, А.Байтұрсынов; "Қайрат" бау-бақша серіктестігі.
№ 844 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, М. Мәметова көшесі № 101, Талғар ауданы әкімдігінің "Талғар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 19 көпсалалы мектеп-гимназиясы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: А. Мәлкеев, К. Тазабеков, М. Жаханов, М. Әуезов, Д. Қонаев, М. Мақатаев, Ш. Қалдаяқов, Ә. Молдағұлова, Т. Тоқтаров, К. Байсейітова, Н. Қожабекова, Жеңістің 60 жылдығы, Әлихан Бөкейханов № 1-ден 62-ге дейін.
№ 845 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, А. Мәлкеев көшесі № 37/1, "Талғар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық мекемесіне қарасты Қызыл-Қайрат ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: Талғат Бигелдинов, Абая, Темирова, Ж. Хасанова № 86 по 150, С. Адамбаева, С. Сейфуллина, О. Жандосова, К. Аманжолова, Алатау, Карасай батыра, Астана, Казыбек би, А. Розыбакиева, Аль-Фараби, Алихан Бокейханова № 63 по 89, Алматы.
Избирательный участок № 846.
Центр: село Алмалык, улица Абая № 6, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 18 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: села: Алмалык, Амангельды, Байбулак.
Избирательный участок № 847.
Центр: село Алмалык, улица Абая № 6, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 18 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: села: Шымбулак, Алтын Дан; санатории: Ак Булак, Березка; Алматинский региональный противотуберкулезный диспансер; садоводческие товарищества: Горький, Юбилейный, Алмагуль, Ключи, Ивушка, Агропром, Ивушка-2.
Избирательный участок № 848.
Центр: село Рыскулова, улица Тоқаш Бокина № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 имени Т. Рыскулова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Рыскулова.
Избирательный участок № 849.
Центр: село Рыскулова, улица Тоқаш Бокина № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 имени Т. Рыскулова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: села: Орман, Береке; 33 дома без номера молочно-товарной фермы № 1; 4 дома без номера молочно-товарной фермы № 2; шестой кордон Государственного Национального парка; садоводческие товарищества: Элерон, Урожай, Горный ветерок, Талгар.
Избирательный участок № 850.
Центр: село Белбулак, улица Ы. Алтынсарина № 16, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 10" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Белбулак, улицы: Ақкент, Ақжібек, Ақжар, Достық, Бақдәулет, Мерей, Грушовая, Яблочная, Курмангазы, Ш. Уалиханова, Абылай хана, С. Сейфуллина, Чайковского, Г. Муратбаева, Райымбек батыра, Алатау, Н. Тлендиева, А. Жубанова, Ш. Айманова, А. Бейсеуова, К. Рыскулбекова, Даулеткерей, Бухар жырау, Жибек жолы с № 1 по 15, № 17, пятна: с № 44 по 58, Манько с № 2 по 44, К. Азербаева с № 1 по 12, с № 14 по 34 (четная сторона), Тораманова с № 1 по 46, № 48, Ы. Алтынсарина с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четные номера), пятна: с № 1 по 12, Алматы с № 1 по 6, № 16б, № 17, № 28а, № 49, № 50, № 53, № 54, № 77, № 81, № 83, № 88, с № 152 по 154б, с № 172 по 174, № 192, № 193а, Астана, пятна: № 2, № 2а, с № 60 по 212, Байконур № 1, № 2, с № 115 по 117, пятна: с № 227 по 232, Орал № 40а, № 53, с № 57 по 60, № 94, № 96, с № 101 по 104.
Избирательный участок № 851.

Шекаралары: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: Талғат Бигелдинов, Абай, Теміров, Ж.Хасанов 86-ден 150-ге дейін, С. Адамбаев, С. Сейфуллин, О. Жандосов, Қ. Аманжолов, Алатау, Қарасай батыр, Астана, Қазыбек би, А. Розыбакиев, Әл-Фараби, Әлихан Бөкейханов № 63-тен 89-ға дейін, Алматы.
№ 846 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалық ауылы, Абай көшесі № 6, Талғар ауданы әкімдігінің "Талғар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 18 жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі (акт залы).
Шекаралары: ауылдар: Алмалық, Амангелді, Байбұлақ.
№ 847 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалық ауылы, Абай көшесі № 6, Талғар ауданы әкімдігінің "Талғар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 18 жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі (фойе).
Шекаралары: ауылдар: Шымбұлақ, Алтын Дән; шипажайлар: Ақ Бұлақ, Березка; Алматы аймақтық туберкулезге қарсы диспансері; бағбандық серіктестіктер: Горький, Юбилейный, Алмагүл, Ключи, Ивушка, Агропром, Ивушка-2.
№ 848 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рысқұлов ауылы, Бокин көшесі № 2, Талғар ауданы әкімдігінің "Талғар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т. Рысқұлов атындағы № 16 жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Рысқұлов ауылы.
№ 849 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рысқұлов ауылы, Бокин көшесі № 2, Талғар ауданы әкімдігінің "Талғар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т. Рысқұлов атындағы № 16 жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі (акт залы).
Шекаралары: ауылдар: Орман, Береке; № 1 сүт-тауарлы ферманың нөмірі жоқ 33 үйі, № 2 сүт-тауарлы ферманың нөмірі жоқ 4 үйі, Мемлекеттік Ұлттық паркінің алтыншы кордоны; бау-бақша серіктестіктер: Элерон, Урожай, Горный ветерок, Талғар.
№ 850 сайлау учаскесі.
Орталығы: Белбұлақ ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 16, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 10 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекаралары: Белбұлақ ауылы, көшелер: Ақкент, Ақжібек, Ақжар, Достық, Бақдәулет, Мерей, Грушовая, Яблочная, Құрманғазы, Ш. Уәлиханов, Абылай хан, С. Сейфуллин, Чайковский, Ғ. Мұратбаев, Райымбек батыр, Алатау, Н. Тілендиев, А. Жұбанов, Ш. Айманов, Ә. Бейсеуов, Қ. Рысқұлбеков, Дәулеткерей, Бұхар Жырау, Жібек Жолы № 1-ден 15-ке дейін, № 17; нүктелер: № 44 -тен 58-ге дейін, Манько № 2-ден 44-ке дейін, К. Әзірбаев № 1-ден 12-ге дейін, № 14-тен 34-ке дейін (жұп жағы), Тораманов № 1-ден 46-ға дейін, № 48, Ы. Алтынсарин № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), нүктелер: № 1-ден 12-ге дейін, Алматы № 1-ден 6-ға дейін, № 16б, № 17, № 28а, № 49, № 50, № 53, № 54, № 77, № 81, № 83, № 88, № 152-ден № 154б-ға дейін, № 172-ден 174-ке дейін, № 192, № 193а, Астана, нүктелер: № 2, № 2а, № 60-тан 212-ге дейін, Байқоңыр № 1, № 2, № 115-тен 117-ге дейін, нүктелер: № 227-ден 232-ге дейін, Орал № 40а, № 53, № 57-ден 60-қа дейін, № 94, № 96, № 101-ден 104-ке дейін.
№ 851 сайлау учаскесі.

Центр: село Белбулак, улица Ы. Алтынсарина № 16, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 10" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (кабинет № 4).
В границах: село Белбулак, улицы: Жігер, Жерүйық, Рауан, Жас дәурен, К. Абдыгулова, Рябича, Туркистан, Арифова, С. Алиева, Ы. Алтынсарина с № 32 по 66 (четная сторона), К. Азирбаев № 13, № 15, № 17, № 36, № 38, № 46, Астана № 1, № 2, № 4, № 7, № 8, № 10, Жибек жолы № 16, № 18, № 19, № 20, № 22, № 26, 28, № 32, № 34, Манько с № 45 по 57, Иле Алатау № 1, № 3, № 5, Орал с № 1 по 8, Тораманова № 47, с № 49 по 69, № 71, № 71а, № 72, № 74, Алматы № 7, № 8, № 10, Байконур № 3, № 5, № 5а, № 8, Бригада, 2 дома подстанции.
Избирательный участок № 852.
Центр: село Белбулак, улица С. Алиева № 54, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 32 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Белбулак, улицы: Ақтерек, Ақсарай, Алтынкөл, Аякөз, Арман, Асқартау, Кемер, Көксай, Аманжол, Байқоныс, Балауса, Жаркент, Кокжар, Абая, Акан сери, А. Байтурсынова, Биржан сала, М. Горького, Пушкина, Шакарима, Керей хана, Комарова, А. Молдабекова, Шевченко, Байконур с № 9 по 13, К. Азербаева с № 23 по 29 (нечетная сторона), с № 46 по 56 (четная сторона), Ы. Алтынсарина с № 47 по 55 (нечетная сторона), с № 66 по 88 (четная сторона), Байконур № 12, № 18, № 56, № 56а, № 182а, № 315, Жибек жолы с № 36 по 52 (четная сторона), Манько с № 61 по 70, Тораманова № 73, № 73а, с № 75 по 90.
Избирательный участок № 853.
Центр: село Бирлик, улица М. Маметовой № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 34 имени К. Абдыгулова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Талдыбулак, улицы: Ақмешіт, Ұлытау, Күншуақ, Жетісу, Бурабай, Қайнар, Мұхит, Құлагер, Қарқаралы, Мұзарт, Сабыр, Таргабатай, Шынғыстау, Хантау, Жайық, Ертіс, Оқжетпес, Сайрам, Көктем, Маралды, Қағанат, Дәстүр, Тәуелсіздік, Сауран, Жас Қыран, Жиделі, Жолашар, Мыңбұлақ, Т. Теберикова, О. Байгазиева, О. Нуржумаулы, С. Муканова, Г. Мусирепова, Л. Хамиди, Д. Нурпейсова; производственный кооператив имени "К. Абдыгулова".
Избирательный участок № 854.
Центр: село Бирлик, улица М. Маметовой № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 34 имени К. Абдыгулова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: село Талдыбулак, улицы: Самал, Самұрық, Қарақат, Сұнқарлы, Сәйгүлік, Таң самалы, Тайқазан, Сырғалы, М. Макатаева, В. Ладушкина, Т. Рыскулова, М. Ауезова, К. Аманжолова, Наурызбай батыра, Б. Момышулы, Богенбай батыра, Р. Кошкарбаева, Жибек Жолы, Ж. Жабаева, Улытау, Толе би; садоводческое товарищество "Водник".
Избирательный участок № 855.

Орталығы: Белбұлақ ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 16, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 10 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (№ 4 кабинет).
Шекаралары: Белбұлақ ауылы, көшелер: Жігер, Жерүйық, Рауан, Жас дәурен, Қ. Әбдіғұлов, Рябич, Түркістан, Арифов, С. Әлиев, Ы. Алтынсарин № 32-ден 66-ға дейін (жұп жағы), К. Әзірбаев № 13, № 15, № 17, № 36, № 38, № 46, Астана № 1, № 2, № 4, № 7, № 8, № 10, Жібек Жолы № 16, № 18, № 19, № 20, № 22, № 26, № 28, № 32, № 34, Манько № 45-тен 57-ге дейін, Іле Алатау № 1, № 3, № 5, Орал № 1-ден 8-ге дейін, Тораманова № 47, № 49-дан 69-ға дейін, № 71, № 71а, № 72, № 74, Алматы № 7, № 8, № 10, Байқоңыр № 3, № 5, № 5а, № 8; Бригада, Подстанцияның 2 үйі.
№ 852 сайлау учаскесі.
Орталығы: Белбұлақ ауылы, С. Әлиев көшесі № 54, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 32 жалпы білім беретін мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Белбұлақ ауылы, көшелер: Ақтерек, Ақсарай, Алтынкөл, Аякөз, Арман, Асқартау, Кемер, Көксай, Аманжол, Байқоныс, Балауса, Жаркент, Көкжар, Абай, Ақан сері, А. Байтұрсынов, Біржан сал, М. Горький, Пушкин, Шәкәрім, Керей хан, Комаров, Ә. Молдабеков, Шевченко, Байқоңыр № 9-дан 3-ке дейін, К. Әзірбаев № 23-тен 29-ға дейін, (тақ жағы), № 46-дан 56-ға дейін (жұп жағы), Ы. Алтынсарин № 47-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 66-дан 88-ге дейін (жұп жағы), Байқоңыр № 12, № 18, № 56, № 56а, № 182а, № 315, Жібек Жолы № 36-дан 52-ге дейін (жұп жағы), Манько № 61-ден 70-ке дейін, Тораманов № 73, № 73а, № 75-тен 90-ға дейін.
№ 853 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, М. Мәметова көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қ. Әбдіғұлов атындағы № 34 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Талдыбұлақ ауылы, көшелер: Ақмешіт, Ұлытау, Күншуақ, Жетісу, Бурабай, Қайнар, Мұхит, Құлагер, Қарқаралы, Мұзарт, Сабыр, Таргабатай, Шынғыстау, Хантау, Жайық, Ертіс, Оқжетпес, Сайрам, Көктем, Маралды, Қағанат, Дәстүр, Тәуелсіздік, Сауран, Жас Қыран, Жиделі, Жолашар, Мыңбұлақ, Т. Теберіков, О. Байғазиев, О. Нұржұмаұлы, С. Мұқанов, Ғ. Мүсірепов, Л. Хамиди, Д. Нұрпейісова; "Қ. Әбдіғұлов атындағы" өндірістік кооперативі.
№ 854 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, М. Мәметова көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қ. Әбдіғұлов атындағы № 34 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: Талдыбұлақ ауылы, көшелер: Самал, Самұрық, Қарақат, Сұнқарлы, Сәйгүлік, Таң самалы, Тайқазан, Сырғалы, М. Мақатаев, В. Ладушкин, Т. Рысқұлов, М. Әуезов, Қ. Аманжолов, Наурызбай батыр, Б. Момышұлы, Бөгенбай батыр, Р. Қошқарбаев, Жібек жолы, Ж. Жабаев, Ұлытау, Төле би; "Водник" бау-бақша серіктестігі.
№ 855 сайлау учаскесі.

Центр: село Бирлик, улица М. Маметовой № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 35 имени Б. Момышулы" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Бирлик.
Избирательный участок № 856.
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбая № 153, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 31 имени Аль-Фараби" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Алатау, Б. Момышулы, Жибек жолы, Б. Майлина, Туздыбастау, Райымбек батыра, Жайлау, Н. Канай, А. Саркеева, К. Елибаева, К. Сатпаева, М. Макатаева, Т. Бокина, Альмерек баба, Котырбулак, Жылкыбая с № 1 по 70, Д. Базарбаева, Амангельди с № 1 по 50, Розыбакиева с № 1 по 58, Ш. Жаксылыкова, Б. Жумабекова, Мария Абайдулдаева, Вишневая, квартал 065; микрорайоны: Жайлау, Чигиров, Гаухар.
Избирательный участок № 857.
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбая № 153, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 31 имени Аль-Фараби" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Алдабергенова, Бердигулова, М. Ауезова, Жамбыла, Жылкыбая с № 70 по 220, Мектеп, М. Байкушик, Розыбакиева с № 58 по 104, Улан; садоводческое товарищество: Жанелия, Самал-1, Алмалы.
Избирательный участок № 858.
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбая № 153, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 31 имени Аль-Фараби" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Амангельды с № 51 по 129, Абая, Абдулмажит Искакова, Сары-арка, Казыбек би, Толе би, Жақып; садоводческое товарищество: Самал-2.
Избирательный участок № 859.
Центр: село Туздыбастау, улица Казыбек би № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 13" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Акын Сара, С. Нурмагамбетова, Биржан сала, Ш. Айманова, М. Маметова, Ертаргына, И. Есенберлина, Отау, Жетысу, Абылайхана, С. Бейбарыс, К. Ахмадиева, Суйнбая, Ш. Калдаякова, Аль-Фараби, Наурыз, Тауке хана, Алпамыс батыра, Сейдахмет Максутова, Д. Конаева, Айтеке би, Байтерек, Әдемі, Асем, Орбұлақ, Отырар, Махамбет Өтемісұлы, Сарыөзек, Әлкей Маргұлан, Коркыт ата, М. Габдуллин, Асфендияров, Белагаш, Жеруйык, Наурызбай, О.Нургожаев, А. Аскарова, Есим хана, Х. Доспановой, Бекет ата, Когал, Туркистан; микрорайоны: Шыгыс-2 с № 1 до № 250.
Избирательный участок № 860.
Центр: село Туздыбастау, улица Казыбек би № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 13" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).

Орталығы: Бірлік ауылы, М. Мәметова көшесі № 2, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Момышұлы атындағы № 35 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бірлік ауылы.
№ 856 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 153, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әл-Фараби атындағы № 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Алатау, Б. Момышұлы, Жібек жолы, Б. Майлин, Тұздыбастау, Райымбек батыр, Жайлау, Н. Қанай, А. Саркеев, К. Елібаев, К. Сәтпаев, М. Мақатаев, Т. Бокин, Әлмерек баба, Қотырбұлак, Жылқыбай № 1 ден 70-ке дейін, Д. Базарбаев, Амангелді № 1-ден 50-ге дейін, Розыбакиев № 1-ден 58-ге дейін, Б. Жұмабеков, Мәрия Абайдулдаева, Вишневая, квартал 065; ықшам ауданы: Жайлау, Гаухар, Чигиров.
№ 857 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 153, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әл-Фараби атындағы № 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Алдабергенов, Бердығұлова, М. Әуезов, Жамбыл, Жылқыбай № 70-тен 220-ға дейін, Мектеп, М. Байкүшік, Розыбакиев № 58 ден 104-ке дейін, Ұлан; бау-бақша серіктестігі: Жанелия, Самал-1, Алмалы.
№ 858 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 153, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әл-Фараби атындағы № 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Амангелді № 51 ден 129-ға дейін, Абай, Абдулмажит Исқаков, Сары-арқа, Қазыбек би, Төле би, Жақып; бау-бақша серіктестігі: Самал-2.
№ 859 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Қазыбек би көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Ақын Сара, С. Нұрмағамбетов, Біржан сал, Ш. Айманов, М. Мәметова, Ертарғын, І. Есенберлин, Отау, Жетісу, Абылайхан, С. Бейбарыс, Қ. Ахмадиев, Сүйінбай, Ш. Қалдаяқов, Әль-Фараби, Наурыз, Тауке хан, Алпамыс батыр, Сейдахмет Мақсұтов, Д. Қонаева, Әйтеке би, Бәйтерек, Әдемі, Әсем, Орбұлақ, Отырар, Махамбет Өтемісұлы, Сарыөзек, Әлкей Марғұлан, Қорқыт ата, М.Ғабдуллин, Асфендияров, Белағаш, Жерұйык, Наурызбай, О.Нұрғожаев, А. Аскаров, Есім хан, Х.Доспанова, Бекет ата, Көгал, Түркістан; ықшам ауданы: Шығыс-2 № 1 ден № 250.
№ 860 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Қазыбек би көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).

В границах: село Туздыбастау, улицы: Абзал, Ата мұра, Береке, Дәстүр, Жастар, Іле, Көкпар, Қаркаралы, Қапшагай, Қайнар, Қойкелді батыр, Көктем, Кыз Жібек, Қырмызы, Құлагер, Мерей, Сабыр Рахимов, Сарыайшық, Сығанақ, Семей, Ыбырай Алтынсарин, Шамшырақ, Р. Кошкарбаева, Т. Бигельдинова, К. Нарумова, И. Монтаева, Б. Чукибасова, А. Мермухамедова, К. Рыскулбекова, Улы Дала, Талхиз, Достык, Узбекали Жанибекова, Е. Бекмаханова, Тауелсиздик, А. Макатова, А. Байгарашева, Байдибек баба, К. Кайсенова, Темирлан, Д. Баржыкбаева, А. Тегенбаева, А. Бектасова, С. Кушикбаева, Казтуган, Б. Сокпакбаева, Балуан Шолака, Ж. Аймауытова, Р. Сыргабековой, Асанкайгы, А. Орымбаева, Н. Имангалиева, Н. Абдирова, Жанибек хана, С. Муканова, М. Нурбаева, Айжарык, Жигер, Ш. Муртаза, Домалак ана, Исатай батыр, Кабанбай батыра, Каракул батыра, Т. Токтарова, Тайбурыл, Атамура, Т.Молдагалиева, Ш.Уалиханова, Ш. Жандарбекова, Тарбагатай; микрорайоны: Шыгыс-2 № 250 до № 508, Арман.
Избирательный участок № 861.
Центр: село Туздыбастау, улица Казыбек би № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 13" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Аманат, Ақсай, Алаш, Ақмола, Дарабоз, Жас қыран, Шалқар, Шапағат, Кенесары хана, Курмангазы, А. Молдагуловой, Кожа Ахмет Яссауи, Т. Рыскулова, Астана, С. Сейфуллина, Карасай батыра, К. Азирбаева, Шакарима, Богенбай батыра, З. Казиева, М. Шокай, Д. Нурпеисовой, С. Ашимбаева, О. Бокеева, Актамберды жырау, Алматы, А. Байтурсынова, Г. Мусирепова, Нурлы Жол, Мангилик Ел, М. Копейулы, Култегин, М. Дулатова, Женис, Касым хана, Желтоксан, Н. Тлендиева, О. Жандосова, А. Молдабекова, Долинка, Айсулу, Самал, Балауса, Жігер, Тумар, Казахстан, Құнанбай, Алаш, Г. Мустафина, Ак жол, Айжарык-2, К. Аманжолова, Л. Асанова, Улыкбек, Жайык, Қанағат, Малайсары Батыр, Кобыланды батыр, Самұрық, Қ. Аманжолов, А. Куралбаева, Керей хана, Алтай, Алдияр, Аныракай, Азаттык, Г. Муратбаева, Ш. Каримова, М. Озтурика, Арай, Балдырған, Бөлтірік Шешен, Даулеткерей, Жас даурен, Канагат, Новостройка, Ш. Ниязбекова, Лашын; потребительский кооператив: Жемис, Балауса; микрорайон: Бесагаш; садоводческое товарищество: Янтарь.
Избирательный участок № 862.
Центр: село Бескайнар, улица Мичурина № 36, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 20 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: села: Бескайнар, Котырбулак.
Избирательный участок № 863.
Центр: село Бесагаш, улица Ломоносова № 7б, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 29 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Бесагаш, улицы: А. Байтурсынова, Терешковой, М. Дулатова, Ж. Жамбасбаева, К. Сатпаева, Карасай батыра, М. Макатаева, Бурабай, Баянаул, Алатау, Алтай, Улытау, Тараз, М. Жумабаева; село Акбулак; дома Алматинского комбината нерудных материалов; садоводческое общество "Монтажник"; садоводческие товарищества: Банхковец, Кокбиик, Природа, Фемида.
Избирательный участок № 864.
Центр: село Бесагаш, улица Ломоносова № 7б, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 29 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Бесагаш, улицы: А. Молдагуловой, Пушкина, Чехова, Абая, Бельбулак, Курмангазы, Ломоносова, М. Ауэзова, Спатай батыра, Т. Аубакирова, С. Сейфуллина, Толе би, Ю. Гагарина, Мира, Лермонтова, Д. Нурпеисовой; дома Алматинского ремонтного завода.
Избирательный участок № 865.
Центр: село Бесагаш, улица Кудайбердиева № 149, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 28 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Бесагаш, садоводческие товарищества: Самал, Луч, Восход-2030, Тюльпан, Асем, Тау-булак, Тау-Думан, Алматау, Аман-Боктер, Н. Даркембаева, Сайрам, Майкы би, Данеш Ракышева.
Избирательный участок № 866.
Центр: село Бесагаш, улица Кудайбердиева № 149, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 28 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Бесагаш, улицы: Райымбек батыра, Алмалы, Суюнбая, Алматы, Сарыарка, Астана, Агыбая, Туран, Каркаралы, Торгай, Күйші Даулеткерея, Жусипбек Аймаутова, Султанмахмут Торайгырова, Беймбет Майлина, Сабыр Рахимова, Талгата Бигельдинова, Касым Кайсенова, Сагадат Нурмаганбетова, Ракымжан Кошкарбаева, Б. Момышулы; коттеджные городки: Алма-Тау, Бесагаш-2, Бригада, К. Рыскулбекова, Ш. Калдаякова, Новая.
Избирательный участок № 867.
Центр: село Бесагаш, улица А. Хамраева № 30, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 45 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Бесагаш, улицы: А. Кашаубаева, Ш. Айманова, Ш. Кудайбердиева, А. Хамраева, Улы дала, Мангилик Ел, Орбулак, Алаш, Тарбагатай, Жеруйык, Медеу, Аныракай, Культегин, Бейбарыс Султан, Укили Ыбырай, Абильхан Кастеева, Акан Сери, Кожа Ахмет Яссауи.
Избирательный участок № 868.
Центр: село Бесагаш, улица А. Хамраева № 30, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 45 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).

Шекаралары: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Абзал, Ата мұра, Береке, Дәстүр, Жастар, Іле, Көкпар, Қарқаралы, Қапшағай, Қайнар, Қойкелді батыр, Көктем, Қыз Жібек, Қырмызы, Құлагер, Мерей, Сабыр Рахимов, Сарайшық, Сығанак, Семей, Ыбырай Алтынсарин, Шамшырақ, Р. Қошқарбаев, Т. Бигельдинов, К. Нарумов, И. Монтаев, Б. Чүкібасов, Ә. Мермухамедов, Қ. Рысқұлбеков, Ұлы Дала, Талхиз, Достық, Өзбекәлі Жәнібеков, Е. Бекмаханов, Тәуелсіздік, А. Мақатов, Ә. Байғарашев, Бәйдібек баба, Қ. Кайсенов, Темірлан, Д. Баржықбаев, Ә. Тегенбаев, Ә. Бектасов, С. Күшікбаев, Қазтуған, Б. Соқпақбаев, Балуан Шолақ, Ж. Аймауытов, Р. Сырғабекова, Асанқайғы, А. Орымбаев, Н. Иманғалиев, Н. Абдирова, Жәнібек хан, С. Мұқанов, М. Нұрбаев, Айжарық, Арман, Жігер, Ш. Мұртаза, Домалақ ана, Исатай батыр, Қабанбай батыр, Қарақұл батыр, Т.Тоқтаров, Тайбұрыл, Атамұра, Т.Молдағалиев, Ш. Уәлиханов, Ш. Жандарбекова, Тарбағатай; ықшам ауданы: Шығыс-2 № 250 ден № 508, Арман.
№ 861 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Қазыбек би көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Аманат, Ақсай, Алаш, Ақмола, Дарабоз, Жас қыран, Шалқар, Шапағат, Кенесары хан, Құрманғазы, Ә. Молдағұлова, Қожа Ахмет Яссауи, Т. Рысқұлов, Астана, С. Сейфуллин, Қарасай батыр, К. Әзірбаев, Шәкәрім, Бөгенбай батыр, З. Қазиев, М. Шоқай, Д. Нүрпеисова, С. Әшімбаев, О. Бөкеев, Ақтамберді жырау, Алматы, А. Байтұрсынов, Г. Мүсірепов, Нұрлы Жол, Мәңгілік Ел, М. Көпейұлы, Күлтегін, М. Дулатов, Жеңіс, Қасым хан, Желтоқсан, Н. Тлендиев, О. Жандосов, Ә. Молдабекова, Долинка, Айсұлу, Самал, Жігер, Тұмар, Қазақстан, Құнанбай, Алаш, Ғ. Мұстафин, Ақ жол, Айжарық-2, К. Аманжолов, Л.Асанова, Ұлықбек, Жайық, Канағат, Малайсары Батыр, Қобыланды батыр, Самұрық, Қ.Аманжолов, А. Құралбаев, Керей хан, Алтай, Алдияр, Аңырақай, Азаттық, Ғ. Мұратбаев, Ш.Кәрімов, М. Өзтүрік, Арай, Балдырған, Бөлтірік Шешен, Дәулеткерей, Жас дәурен, Қанағат, Жаңа құрылыс, Ш. Ниязбеков, Лашын; өндірістік кооператив: Жеміс, Балауса; ықшам ауданы: Бесағаш, бау-бақша серіктестігі: Янтарь.
№ 862 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесқайнар ауылы, Мичурин көшесі № 36, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 20 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: ауылдар: Бесқайнар, Қотырбұлақ.
№ 863 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Ломоносов көшесі № 7б, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 29 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекаралары: Бесағаш ауылы, көшелер: А. Байтұрсынов, Терешкова, М. Дулатов, Ж. Жамбасбаев, Қ. Сатпаев, Қарасай батыр, М. Мақатаев, Бурабай, Баянауыл, Алатау, Алтай, Ұлытау, Тараз, М. Жұмабаев; Ақбұлақ ауылы; Алматы метал емес материалдар комбинатының үйлері; "Монтажник" бағбандық қоғамдастығы; бау-бақша серіктестіктері: Банковец, Көкбиік, Природа, Фемида.
№ 864 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Ломоносов көшесі № 7б, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 29 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Бесағаш ауылы, көшелер: Ә. Молдағулова, Пушкин, Чехов, Абай, Белбұлак, Құрманғазы, Ломоносов, М. Әуезов, Спатай батыр, Т. Әубәкіров, С. Сейфуллин, Төле би, Ю. Гагарин, Мира, Лермонтова, Д. Нұрпеисов; Алматы жөндеу зауытының үйлері.
№ 865 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Құдайбердиев көшесі № 149, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 28 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Бесағаш ауылы, бау-бақша серіктестіктері: Самал, Луч, Восход-2030, Тюльпан, Асем, Тау-булак, Тау-Думан, Алматау, Аман-бөктер, Н. Дәркембаев, Сайрам, Майқы би, Дәнеш Рақышев .
№ 866 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Құдайбердиев көшесі № 149, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 28 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Бесағаш ауылы, көшелер: Райымбек батыр, Алмалы, Сүйінбай, Алматы, Сарыарқа, Астана, Ағыбай, Тұран, Қарқаралы, Торғай, Күйші Дәулеткерей, Жүсіпбек Аймауытұлы, Сұлтанмахмұт Торайғыров, Бейімбет Майлин, Сабыр Рахимов, Талғат Бигелдинов, Қасым Қайсенов, Сағадат Нұрмағанбетов, Б. Момышұлы, Қ. Рысқұлбеков, Ш. Қалдаяков, Новая.
№ 867 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, А. Хамраев көшесі № 30, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 45 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Бесағаш ауылы, көшелер: Ә. Қашаубаев, Ш. Айманов, Ш. Құдайбердиев, А. Хамраев, Ұлы Дала, Мәңгілік Ел, Орбұлақ, Алаш, Тарбағатай, Жерұйық, Медеу, Аңырақай, Күлтегін, Бейбарыс Сұлтан, Үкілі Ыбырай, Әбілхан Қастеев, Ақан сері, Қожа Ахмет Яссауи.
№ 868 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, А. Хамраев көшесі № 30, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 45 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).

В границах: село Бесагаш, улицы: Айтеке би, Амангельды, К. Байсеитовой, Бейбитшилик, Ж. Жабаева, Желтоксан, Казахстан, Казбек би, Л. Хамиди, Наурызбай батыра, Н. Тлендиева, С. Ашимбаева, Богенбай батыра, Д. Кунаева, Мира, Лермонтова, Д. Нурпеисовой, Т. Рыскулова, Аэропортная, Ш. Уалиханова, Бердыкулова, Р. Кошкарбаева, Бухар-Жырау, К. Аманжолова, Новостройка, Сырым батыра, Исатай батыра, Алпамыс батыра, Халифа Алтай, Мустафа Шокайя, Естай, Аль-Фараби; производственный кооператив "Луч Востока"; учетные кварталы: 057, 271, 321.
Избирательный участок № 869.
Центр: село Кендала, улица Кабанбай батыра № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 42" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Кендала, улицы: Талгарская, М. Макатаева, К. Аманжолова, Карасай батыра, Наурызбай батыра, Кабанбай батыра, Абая, Ш. Уалиханова, С. Сейфуллина, Д. Нурпеисовой, Б. Майлина, Тауке хана, Шымбулак, Береке, Ж. Жабаева, Курмангазы, Новостройка; отгонный участок "Кербулак"; потребительский кооператив садоводческого товарищества "Тегістік".
Избирательный участок № 870.
Центр: село Кендала, улица А.И. Смыкова № 11, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 38" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Кендала, улицы: А. Смыкова, Сарыарка, Ыкылас, Коркыт ата, Туран, Акан Сери, Биржан сала, А. Жангельдина, Кулан, Достык, Ертис, Отырар, Райымбека, Талхиз, Жибек жолы, Абылай хана, Алматинская, Сайрам, Аубакир Мейрманова.
Избирательный участок № 871.
Центр: село Акдала, улица Хантанири № 3, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 44 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Акдала.
Избирательный участок № 872.
Центр: село Актас, улица Новостройка № 70, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 36 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: село Актас, государственное учреждение "Республиканская психиатрическая больница специализированного типа с интенсивным наблюдением Министерства здравоохранения Республики Казахстан"; садоводческие объединения: Вишневый сад, Буркит, Аро-2, Ветеран-6, Вирг, Восход, Гвоздика, Гр.Авиация, Колос, Медик, Медик-2, Медик-4, Мехкомбинат, Огонек, Пенсионер-3.
Избирательный участок № 873.
Центр: село Актас, улица Новостройка № 70, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 36 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).

Шекаралары: Бесағаш ауылы, көшелер: Әйтеке би, Амангелді, К. Байсейітова, Бейбітшілік, Ж. Жабаев, Желтоқсан, Қазақстан, Қазбек би, Л. Хамиди, Наурызбай батыр, Н. Тілендиев, С. Әшімбаев, Бөгенбай батыр, Д. Қонаев, Д. Нұрпейісова, Т. Рысқұлов, Аэропортная, Ш. Уәлиханов, Бердіқұлов, Р. Қошқарбаев, Бұхар-Жырау, Қ. Аманжолов, Жаңақұрылыс, Сырым батыр, Исатай батыр, Алпамыс батыр, Халифа Алтай, Мұстафа Шоқай, Естай, Әл-Фараби; "Луч-Востока" өндірістік кооперативі; есеп кварталдары: 057, 271, 321.
№ 869 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңдала ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 2, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 42 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Кеңдала ауылы, көшелер: Талгарская, Әубәкір Мейірманов, М. Мақатаев, Қ. Аманжолов, Қарасай батыр, Қабанбай батыр, Абай, Ш. Уәлиханов, С. Сейфуллин, Д. Нұрпейісова, Б. Майлин, Тәуке хан, Шымбұлақ, Береке, Ж. Жабаев, Құрмағазы, Жаңақұрылыс; "Кербұлақ" жайлымы; "Тегістік" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі.
№ 870 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңдала ауылы, Смыков көшесі № 11, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 38 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Кеңдала ауылы, көшелер: А. Смыков, Сарыарқа, Ықылас, Қорқыт ата, Тұран, Ақан Сері, Біржан сал, Ә. Жангелдин, Құлан, Достық, Ертіс, Отырар, Райымбек, Талхиз, Жібек Жолы, Абылай хан, Алматинская, Сайрам, Әубәкір Мейірманов.
№ 871 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақдала ауылы, Хантәңірі көшесі № 3, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 44 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақдала ауылы.
№ 872 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтас ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 70, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 36 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: Ақтас ауылы; "Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау министрлігінің жіті бақыланатын мамандандырылған үлгідегі республикалық психиатриялық аурухана" мемлекеттік мекемесі; бағбандық бірлестіктері: Вишневый сад, Бүркіт, Аро-2, Ветеран-6, Вирг, Восход, Гвоздика, Гр.Авиация, Колос, Медик, Медик-2, Медик-4, Мехкомбинат, Огонек, Пенсионер-3.
№ 873 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтас ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 70, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 44 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).

В границах: садоводческие товарищества: Энтузиаст-Талгар, Сэс, Рассвет, Солнечный, Тимирязовец, Геофизик, Средняя школа № 52, Талгар-Кок дала, Труженник, Заповедник, Куншыгыс, 40 лет Победы, Больница, Авиатор, Аэрофлот, Картограф, Пенсионер-5, Геолог, Горняк, Ю. Гагарин, Даяна, Химик-Талгар, Зефир, Природа.
Избирательный участок № 874.
Центр: село Актас, улица Новостройка № 70, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 36 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: садоводческие товарищества: Береке, Транспортник-Кендала, Лесоустроитель, Лоза-Талгар, Казахский педагогический институт имени Абая, Мичуринец-2030, Талгар, Транспортник, Южная, Наука, Эл-Мо, Связист, Пищевик, Кондитер, Заря-Алатау, Дружба, Талгарские дачи, Берекелы су, Детский сад 208, Ромашка-Алатау; потребительские кооперативы: Сахарник-Талгар, Талгар-2012.
Избирательный участок № 875.
Центр: село Енбекши, улица Болашак № 62, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 39" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Енбекши.
Избирательный участок № 876.
Центр: село Панфилово, улица Томаровского № 9, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 17 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Панфилово, улицы: Томаровского, Микояна, А. Суюнбая, Г. Мусрепова, Пушкина, Шакарима, Д. Конаева, Лермонтова, Ыкылас, Рыскулова, Таттимбета, Толе би, С. Муканова, Панфилова, Подстанция, С. Кобеева, Талгарская, Курманова, Курмангазы, Новостройка.
Избирательный участок № 877.
Центр: село Панфилово, улица Томаровского № 9, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 17 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Панфилово, улицы: Ы. Алтынсарина, Ш. Айманова, Беспаева, Т. Бокина, Жетысу, Докучаева, Дружбы, Ш. Калдаякова, Даулеткерея, Ю. Гагарина, Кульджинская с № 81 по 132, Б. Майлина, Ж. Аймауытова, М. Жумабаева, И. Жансугурова, А. Байтурсынова, Жамбыла, Амангельды, К. Аманжолов, С. Донентаева, М. Ауэзова, И. Байзакова.
Избирательный участок № 878.
Центр: село Панфилово, улица Ш. Уалиханова № 8, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 33" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: село Панфилово, улицы: К. Сатпаева, Коктальская, Аль-Фараби, А. Кашаубаева, С. Сейфуллина, Б. Момышұлы, Мичурина, М. Горького, 8-Марта, Алатау; село Аркабай; садоводческое товарищество "Янтарь".
Избирательный участок № 879.
Центр: село Панфилово, улица Ш. Уалиханова № 8, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 33" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).

Шекаралары: бау-бақша серіктестіктері: Энтузиаст-Талгар, Сэс, Рассвет, Солнечный, Тимирязовец, Геофизик, Средняя школа № 52, Талгар-Көк дала, Труженник, Заповедник, Күншығыс, 40 лет Победы, Больница, Авиатор, Аэрофлот, Картограф, Пенсионер-5, Геолог, Горняк, Ю. Гагарин, Даяна, Химик-Талгар, Зефир, Природа.
№ 874 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтас ауылы, Жаңақұрылыс № 70, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 44 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: бау-бақша серіктестіктері: Береке, Транспортник-Кеңдала, Лесоустроитель, Лоза-Талгар, Абай атындағы Казақ педагогикалық институты, Мичуринец-2030, Талгар, Транспортник, Южная, Наука, Эл-Мо, Связист, Пищевик, Кондитер, Заря-Алатау, Дружба, Талгарские дачи, Берекелі су, Детский сад 208, Ромашка-Алатау; тұтыну кооперативтері: Сахарник-Талгар, Талгар-2012.
№ 875 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, Болашақ көшесі № 62, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 39 жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Еңбекші ауылы.
№ 876 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Томаровский көшесі № 9, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 17 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Панфилов ауылы, көшелер: Томаровский, Микоян, А. Сүйінбай, Ғ. Мүсірепов, Пушкин, Шәкәрім, Д. Қонаев, Лермонтов, Ықылас, Рысқұлов, Тәттімбет, Төле би, С. Мұқанов, Панфилов, Подстанция, С. Көбеев, Талғар, Құрманов, Құрманғазы, Жаңақұрылыс.
№ 877 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Томаровский көшесі № 9, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 17 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Панфилов ауылы, көшелер: Ы. Алтынсарин, Ш. Айманов, Беспаев, Т. Бокин, Жетісу, Докучаев, Дружба, Ш. Қалдаяқов, Дәулеткерей, Ю. Гагарин, Кульджинская № 81-ден 132-ге дейін, Б. Майлин, Ж. Аймауытов, М. Жұмабаев, І. Жансүгіров, А. Байтұрсынов, Жамбыл, Амангелді, Қ. Аманжолов, С. Дөнентаев, М. Әуезов, И. Байзақов.
№ 878 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі № 8, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 33 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: Панфилов ауылы, көшелер: Қ. Сәтпаев, Көктал, Әл-Фараби, Ә. Қашаубаев, С. Сейфуллин, Б. Момышұлы, Мичурин, М. Горький, 8-Март, Алатау; Арқабай ауылы; "Янтарь" бау-бақша серіктестігі.
№ 879 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі № 8, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 33 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).

В границах: село Панфилово, улицы: Абая, Абылай хана, Айтеке би, Бейбитшилик, Ш. Уалиханова, Жастар, Кенесары хана, Кульджинская с № 1 по 80, Казыбек би, Л. Хамиди, М. Макатаева, Д. Нурпеисовой, Садовая, М. Сералина, Тауке хана, Н. Тлендиева, Новостройка; село Тузусай.
Избирательный участок № 880.
Центр: село Карабулак, улица Н. Тлендиева № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 22" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Карабулак, улицы: 8–Марта, Р. Кошкарбаева, Балуан Шолак, Ж. Жабаева, М. Кашкари, Абу Али ибн Сина, Н. Тлендиева, Новостройка;
Избирательный участок № 881.
Центр: село Карабулак, улица Н. Тлендиева № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 22" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: село Карабулак, улицы: Бейбарыс султана, Аз–Жанибек хана, Чехова, Кажымукана, Балпык би; дома передвижной механизированной колон 710.
Избирательный участок № 882.
Центр: село Тонкерис, улица М. Макатаева № 30, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 23 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: села: Тонкерис, Каменское плато.
Избирательный участок № 883.
Центр: село Кызылту, улица К. Тарпанова № 21, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 24" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Кызылту, улицы: Р. Басибекова, М. Жангазакова, Жастар, Жибек жолы, Куата, М. Сапарова, К. Тарпанова, Бирлик, Береке, Д. Нурпеисовой, Новая-2, Наурызбай батыра, Райымбека, Новостройка; военная часть № 97617.
Избирательный участок № 884.
Центр: село Кызылту, улица К. Тарпанова № 21, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 24" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Кызылту, улицы: У. Хамитова, А. Кырбасова, Таттимбета, Суюнбая, С. Сейфуллина, Кенесары хана, Северная, Жамбыла, М. Ауэзова, Ынтымак, Бостандык.
Избирательный участок № 885.
Центр: село Киши-Байсерке, улица Абая № 170а, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 40 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Киши-Байсерке.
Избирательный участок № 886.
Центр: село Гулдала, улица Кичикова № 88, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).

Шекаралары: Панфилов ауылы, көшелер: Абай, Абылай хан, Әйтеке би, Бейбітшілік, Ш. Уәлиханов, Жастар, Кенесары хан, Кульджинская № 1-ден 80-ге дейін, Қазыбек би, Л. Хамиди, М. Мақатаев, Д. Нұрпейісова, Садовая, М. Сералин, Тәуке хан, Н. Тілендиев, Жаңақұрылыс; Түзусай ауылы.
№ 880 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Н. Тілендиев көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 22 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Қарабұлақ ауылы, көшелер: 8–Март, Р. Қошқарбаев, Балуан Шолақ, Ж. Жабаев, М. Қашқари, Әбу Әли ибн Сина, Н. Тілендиев, Жаңақұрылыс.
№ 881 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Н. Тілендиев көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 22 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: Қарабұлақ ауылы, көшелер: Бейбарыс Сұлтан, Әз–Жәнібек хан, Чехов, Қажымұқан, Балпық би; 710 жылжымалы механикаландырылған колонналардың үйлері.
№ 882 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төңкеріс ауылы, М. Мақатаев көшесі № 30, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 23 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: ауылдар: Төңкеріс, Каменское плато.
№ 883 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылту ауылы, К. Тарпанов көшесі № 21, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 24 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Қызылту ауылы, көшелер: Р. Басібеков, М. Жанғазақов, Жастар, Жібек жолы, Қуат, М. Сапаров, К. Тарпанов, Бірлік, Береке, Д. Нұрпейісова, Новая-2, Наурызбай батыр, Райымбек, Жаңақұрылыс; № 97617 әскери бөлім.
№ 884 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылту ауылы, К. Тарпанов көшесі № 21, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 24 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Қызылту ауылы, көшелер: У. Хамитов, А. Қырбасов, Тәттімбет, Сүйінбай, С. Сейфуллин, Кенесары хан, Северная, Жамбыл, М. Әуезов, Ынтымақ, Бостандық.
№ 885 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші-Байсерке ауылы, Абай көшесі № 170а, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 40 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Кіші-Байсерке ауылы.
№ 886 сайлау учаскесі.
Орталығы: Гүлдала ауылы, Кичиков көшесі № 58, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 21 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).

В границах: село Гулдала, улицы: І. Жансугурова, С. Сейфуллина, Б. Майлина, М. Ауезова, Қожа Ахмет Яссауи, Бейбітшілік, Жібек Жолы с № 20, по 36, М. Макатаева, Конаева, Курмангазы, Ы. Алтынсарина, Казыбек би, Кичикова с № 51 по 129 (нечетная сторона ), с № 70 по 130 (четная сторона), Аль-Фараби с № 63 по 129 (нечетная сторона), с № 54 по 130 (четная сторона).
Избирательный участок № 887.
Центр: село Гулдала, улица Кичикова № 88, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Гулдала, улицы: Шыңғыстау, Ұлытау, Қаратау, Қызғалдақ, Ақбұлақ, Балдырған, Бірлік, Шапағат, Ақсай, Жусан, Қанағат, Ақсу, Береке, Самал, Көктем, Байтақ, Кемер, Арна, Қарақат, Ақбидай, Бөген, Қасым хана, Ақын Сара, Жарокова, Сұлтан Бейбарыс, Байзакова, Ықылас, Уалиханова, Байтұрсынова, Наурызбай батыра, Жамбыла, Төле би, Н. Тілендиева, Астана.
Избирательный участок № 888.
Центр: село Гулдала, улицы Жибек Жолы № 1, административное здание филиала "Краснопольская межобластная специализированная передвижная механизированная колонна" акционерного общества "Элеватормельстрой".
В границах: село Гулдала, улицы: Кичикова с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 68 (четная сторона), Аль-Фараби с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Жибек Жолы с № 2 по 19, Дитковского, М. Маметовой, Абылай хана, Алатауская, Карасай батыра, Панфилова, Суюнбая, Абая, Айтеке би, Кобыланды батыра, Райымбек батыра, А. Молдагуловой, Менделеева, Б. Момышұлы, Жігер, Мәртөбе.
Избирательный участок № 983.
Центр: село Жана Куат 291/292, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Частная образовательная школа "ДАНА"".
В границах: село Жана Куат.
Избирательный участок № 889.
Центр: село Еркин, улица Кирова № 24, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 26" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Еркин, Достык; садоводческое товарищество "Бетбурыс".
Избирательный участок № 890.
Центр: село Еркин, улица Кирова № 24, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 26" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: села: Кайнар, Коктал.
Избирательный участок № 891.

Шекаралары: Гүлдала ауылы, көшелер: І. Жансүгіров, С. Сейфуллин, Б. Майлин, М. Әуезов, Қожа Ахмет Яссауи, Бейбітшілік, Жібек Жолы № 20-дан, 36-ға дейін, М.Мақатаев, Қонаев, Құрманғазы, Ы. Алтынсарин, Қазыбек би, Кичиков № 51-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 70-тен 130-ға дейін (жұп жағы), Әл-Фараби № 63-тен 129-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 130-ға дейін (жұп жағы).
№ 887 сайлау учаскесі.
Орталығы: Гүлдала ауылы, Кичиков көшесі № 58, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 21 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Гүлдала ауылы, көшелер: Шыңғыстау, Ұлытау, Қаратау, Қызғалдақ, Ақбұлақ, Балдырған, Бірлік, Шапағат, Ақсай, Жусан, Қанағат, Ақсу, Береке, Самал, Көктем, Байтақ, Кемер, Арна, Қарақат, Ақбидай, Бөген, Қасым хан, Ақын Сара, Жароков, Сұлтан Бейбарыс, Байзаков, Ықылас, Уалиханов, Байтұрсынов, Наурызбай батыр, Жамбыл, Төле би, Н. Тілендиев, Астана.
№ 888 сайлау учаскесі.
Орталығы: Гүлдала ауылы, Жібек Жолы көшесі № 1, "Элеватормельстрой" акционерлік қоғамының "Краснопольская межобластная специализированная передвижная механизированная колонна" филиалының әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Гүлдала ауылы, көшелер: Кичиков № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Әл-Фараби № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Жібек Жолы № 2-ден 19-ға дейін, Дитковский, М. Мәметова, Абылай хан, Алатауская, Қарасай батыр, Панфилов, Сүйінбай, Абай, Әйтеке би, Қобыланды батыр, Райымбек батыр, Ә. Молдағұлова, Менделеев, Б. Момышұлы, Жігер, Мәртөбе.
№ 983 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа Куат 291/292, "Жеке-меншік білім беру мектебі "ДАНА"" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Жаңа Куат ауылы.
№ 889 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еркін ауылы, Киров көшесі № 24, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 26 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Еркін ауылы, Достық; "Бетбұрыс" бау-бақша серіктестігі.
№ 890 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еркін ауылы, Киров көшесі № 24, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 26 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: ауылдар: Қайнар, Көктал.
№ 891 сайлау учаскесі.

Центр: село Жаналык, улица Х. Омарова № 13, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 37 имени Ильяса Жансугурова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Жаналык, улицы: Жандосова, Розыбакиева, Рахимова, Х. Омарова, Сейфуллина; микрорайон: Айсулу; село Жана-Арна; садоводческие товарищества: Али-1, Али-2, Наурыз, Нур.
Избирательный участок № 984.
Центр: село Жаналык, улица Х. Омарова № 13, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 37 имени Ильяса Жансугурова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Жаналык, микрорайоны: Батыс, Онтустик, Шыгыс, Нурай.
Избирательный участок № 893.
Центр: село Жалгамыс, улица Школьная № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 15" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Жалгамыс, улицы: Каракул батыра, Аксенова, Балкаш, К. Рыскулбеков, Лабасы; село Сактан; садоводческое товарищество: "Кок Дала".
Избирательный участок № 894.
Центр: село Жалгамыс, улица Школьная № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 15" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Жалгамыс, улицы: Наурызбай батыра, Салкам Жангира, Сырым Датулы, Сыпатай батыра, С. Сейфуллина, Султан Бейбарыс, Умбетай жырау, К. Жандарбекова, И. Есенберлина, Алпамыс батыра, Орбулак, Азат, А. Жубанова, Г. Мусирепова, Самен батыра, Коккайнар, Казыгурт, Тауелсиздик, Аксай, Желтоксан, Х. Ергалиев, К. Кенжетаева, Колсай, Туркистан, Н. Нурмакова, С. Мухамеджанова, Алмалык, Р. Сулейменова, Байгозы батыр, Биржан сала, Ер косай, И. Байзакова, Ескельди би, Саурык батыра, Буланты, Е. Сыпатаева, Шалкииз жырау, Е. Наурызбекова, С. Донентаева, А. Алимжанова, К. Мунайтпасова, Балуан Шолака, Есет батыра, Акбулак, А. Аскарова, Толеген Тохтарова, А. Молдагуловой, А. Алпысбаева, Т. Кунафина.
Избирательный участок № 1050.
Центр: село Еламан, улица Зеленая № 12, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 41 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: села: Теренкара, Еламан.
Избирательный участок № 1051.

Орталығы: Жаңалық ауылы, Х. Омаров көшесі № 13, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ілияс Жансүгіров атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 37 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Жаңалық ауылы, көшелер: Жандосов, Розыбакиев, Рахимов, Х. Омаров, Сейфуллин; ықшам аудандар: Айсұлу; Жаңа-Арна ауылы; бау-бақша серіктестіктері: Али-1, Али-2, Наурыз, Нұр.
№ 984 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңалық ауылы, Х. Омаров көшесі № 13, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ілияс Жансүгіров атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 37 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаңалық ауылы, ықшам аудандары: Батыс, Оңтүстік, Шығыс, Нұрай.
№ 893 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалғамыс ауылы, Школьная көшесі № 2, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 15 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Жалғамыс ауылы, көшелер: Қарақұл батыр, Аксенов, Балқаш, Қ. Рысқұлбеков, Лабасы; Сақтан ауылы; "Көк Дала" бау-бақша серіктестігі.
№ 894 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалғамыс ауылы, Школьная көшесі № 2, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 15 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Жалғамыс ауылы, көшелер: Наурызбай батыр, Салқам Жәңгір, Сырым Датұлы, Сыпатай батыр, С. Сейфуллин, Сұлтан Бейбарыс, Үмбетей жырау, Қ. Жандарбеков, І. Есенберлин, Алпамыс батыр, Орбұлақ, Азат, А. Жұбанов, Ғ. Мүсірепов, Сәмен батыр, Көкқайнар, Қазығурт, Тәуелсіздік, Ақсай, Желтоқсан, Х. Ерғалиев, К. Кенжетаев, Көлсай, Түркістан, Н. Нұрмақов, С. Мұхамеджанов, Алмалық, Р. Сүлейменов, Байғозы батыр, Біржан сал, Ер қосай, И. Байзақов, Ескелді би, Саурық батыр, Бұланты, Е. Сыпатаев, Шалкиіз жырау, Е. Наурызбеков, С. Дөнентаев, Ә. Әлімжанов, Қ. Мұңайтпасов, Балуан Шолақ, Есет батыр, Ақбұлақ, А. Асқаров, Төлеген Тоқтаров, Ә. Молдағұлова, А. Алпысбаев, Т. Кунафин.
№ 1050 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еламан ауылы, Зеленая көшесі № 12, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 41 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: ауылдар: Тереңқара, Еламан.
№ 1051 сайлау учаскесі.

Центр: село Нура, улица Буралкиева Курмангали № 5а, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 12 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Нура, улицы: Гольчевского, Саудабайулы Беккула, А. Бекбосынова, Абдрахима Анарова, Инкарбека, К. Ибраева, Школьная; микрорайоны: Байдыбек, Толе би, Нура-1, Нура-2.
Избирательный участок № 1052.
Центр: село Нура, улица Буралкиева Курмангали № 5а, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 12 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Нура, улицы: Даулеткул Кантарбаева, Байдыбек, Молдахметова Ыбырайыма, Жамбыла, Бейсентай; микрорайон: Дулат; села: Кара-Тоган, Топай.
Избирательный участок № 1053.
Центр: село Туганбай, улица Ш. Шаймерденова № 45, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 30 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: села: Туганбай, Кара-Озек; отгонные участки: Кербулак, Шолак.
Избирательный участок № 1054.
Центр: село Остемир, улица Ленина № 30а коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 14 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Остемир; дома государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" государственного коммунального предприятия водного хозяйства на праве хозяйственного ведения "Талгарирригация".

Орталығы: Нұра ауылы, Бұралқиев Құрманғали көшесі № 5а, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 12 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Нұра ауылы, көшелер: Гольчевский, Саудабайұлы Бекқұл, А. Бекбосынов, Әбдірахым Анаров, Іңкәрбек, К. Ибраев, Школьный; ықшам аудандар: Төле би, Бәйдібек, Нұра-1, Нұра-2.
№ 1052 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұра ауылы, Бұралқиев Құрманғали көшесі № 5а, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 12 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Нұра ауылы, көшелер: Дәулетқұл Қаңтарбаев, Бәйдібек, Молдахметов Ыбырайым, Жамбыл, Бейсентай; ықшам аудан: Дулат; ауылдар: Қара-Тоған, Топай.
№ 1053 сайлау учаскесі.
Орталығы: Туғанбай ауылы, Ш. Шәймерденов көшесі № 45, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 30 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: ауылдар: Туғанбай, Қара-Өзек; жайылым учаскелері: Кербұлақ, Шолақ.
№ 1054 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өстемір ауылы, Ленин көшесі № 30, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 14 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Өстемір ауылы; "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Талгарирригация" шаруашылық жүргізу құқығындағы су шаруашылығы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының үйлері.