О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Талгарскому району
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 28 марта 2024 года № 20-76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 марта 2024 года № 6102-05
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Талгарскому району с 4 процентов на 2 процента.
2. Настоящее решение вводится с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Талгарского районного маслихата М. Алибеков

Талғар ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 20-76 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 наурызда № 6102-05 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4 пайыздан 2 пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Талғар аудандық мәслихатының төрағасы М. Алибеков