О признании утратившими силу некоторых решений Талгарского районного маслихата
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 28 марта 2024 года № 20-77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 марта 2024 года № 6103-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Талгарского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Талгарском районе" от 4 марта 2022 года № 21-71 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27065) и решение Талгарского районного маслихата "О внесении изменения в решение Талгарского районного маслихата от 4 марта 2022 года № 21-71 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Талгарском районе" от 4 октября 2023 года № 10-43 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6036-05).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талгарского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талгарского районного маслихата М. Алибеков

Талғар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 20-77 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 наурызда № 6103-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2022 жылғы 4 наурыздағы № 21-71 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27065 болып тіркелген) шешімінің және Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданында тұрғын үй көмегiн көрсетудің мөлшерімен тәртібін айқындау туралы" Талғар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 наурыздағы № 21-71 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 4 қазандағы № 10-43 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6036-05 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының төрағасы М. Алибеков