Об утверждении субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства по городу Шымкент на 2024 год
Постановление акимата города Шымкент от 27 марта 2024 года № 1225. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 16 апреля 2024 года № 207-17. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, по городу Шымкент на 2024 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент
от "27" марта 2024 года
№ 1225
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, по городу Шымкент на 2024 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Аммиачная, кальциевая, магниевая, калиевая селитра
1
Селитра аммиачная
N-34,4
65 000,0
тонна
Селитра аммиачная марка Б
N-34,4
Селитра аммиачная
N-34,5
2
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-15,4, CaO-90
156 250,0
тонна
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5, CaO-26,3
Abocol CN кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
Haifa кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)

Шымкент қаласы бойынша 2024 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялауды бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 27 наурыздағы № 1225 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 сәуірде № 207-17 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелді) 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2024 жылға арналған Шымкент қаласы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шымкент қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
2024 жылғы "27" наурыздағы
№ 1225 қаулысына
қосымша
2024 жылға арналған Шымкент қаласы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерiнің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы(теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Аммиак, кальций, магний, калий селитрасы
1
Аммиак селитрасы
N-34,4
65 000,0
тонна
Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,4
Аммиак селитрасы
N-34,5
2
"Г" маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы
N-15,4, CaO-90
156 250,0
тонна
"Е" маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы
N-15,5, CaO-26,3
Abocol CN кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
Haifa кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
YaraLiva CALCINIT (кальций селитрасы)

N-15,5, NO3-14,4, NH4-1,1, Ca-19, CaO-26,5
Удобрение YaraLiva CALCINIT (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Нитрат кальция YaraLivaTM Calcinit
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки А
CaО-27,0, N-14,9, NO3-14,2, NH3-0,7
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки Б
CaО-26,3, N-14,5, NO3-13,8, NH3-0,7, В-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки Г
СаО-23,8, N-12,0
Аммоний кальций нитрат
N-15,5, CaO-26,6
Комплексное удобрение Growfert марок: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15, CaO-27
3
Удобрение Yara Tera Krista K Plus
N-13,7, NO3-13,7, K2O-46,3
357 000,0
тонна
Комплексное удобрение Growfert марок: 13-0-46 (NOP)
N-13, K2O-46
Карбамид
4
Карбамид марка Б
N-46
89 286,0
тонна
Карбамид марка Б
N-46,2
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид + BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2, Bacillus subtilis Ч-13, 2*10^5 КОЕ/г.
5
Карбамид+S
N-33-40, S-4-12
127 600,0
тонна
Карбамидно-аммиачные смеси
6
Удобрение жидкое азотное марки КАС-28
N-28
87 500,0
тонна
Удобрение жидкое азотное марки КАС-30
N-30
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N-32
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
Азотно-серные удобрения
7
Сульфат аммония
N-21, S-24
55 000,0
тонна
Сульфат аммония
N.не менее 21,сера не менее 24, вода не более 0,2
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В
N-21, S-24
Сульфат аммония+ВMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24, Bacillus subtilis Ч-13-2,5*10^5 КОЕ/г.
8
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
100 000,0
тонна
Удобрение азотное серосодержащее марка N:S (26:13)
N-26, S-13
Азотно-фосфорные удобрения
9
Аммофоc марки: 10:33
N-10, P-33
86 500,0
тонна
Аммофоc марки: 10:36
N-10, P-36
Аммофоc марки: 10:39
N-10, P-39
Аммофос плюс
N-10, Р-48, MgO-2, S-2
Аммофоc марки: 11:42
N-11, P-42
Аммофоc марки: 12:39
N-12, P-39
Аммофос
N-12, P-52
Аммофос марки 12-52
N-12, P-52
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Аммофос 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4 КОЕ/г
10
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
195 000,0
тонна
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O5-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марка А
N-12, P-61
Комплексное удобрение Growfert марок: 12-61-0 (MAP)

N-15,5, NO3-14,4, NH4-1,1, Ca-19, CaO-26,5
YaraLiva CALCINIT тыңайтқышы (кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
YaraLivaTM Calcinit кальций нитраты
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
А маркалы кальций нитраты (кальций селитрасы)
CaО-27,0, N-14,9, NO3-14,2, NH3-0,7
Б маркалы кальций нитраты (кальций селитрасы)
CaО-26,3, N-14,5, NO3-13,8, NH3-0,7, В-0,3
Г маркалы кальций нитраты (кальций селитрасы)
СаО-23,8, N-12,0
Аммоний кальций нитраты
N-15,5, CaO-26,6
15-0-0 + 27 CaO (CN) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-15, CaO-27
3
Yara Tera Krista K Plus тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O-46,3
357 000,0
тонна
13-0-46 (NOP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-13, K2O-46
Карбамид
4
Б маркалы карбамид
N-46
89 286,0
тонна
Б маркалы карбамид
N-46,2
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид + BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
SiB маркалы карбамид (модификацияланған минералды тыңайтқышы)
N-46,2, Bacillus subtilis Ч-13, 2*10^5 КҚБ/г.
5
Карбамид+S
N-33-40, S-4-12
127 600,0
тонна
Карбамид-аммиак қоспалары
6
КАС-28 маркалы сұйық азотты тыңайтқыштары (КАС)
N-28
87 500,0
тонна
КАС-30 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N-30
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N-32
КАС+ сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
Азот-күкірт тыңайтқыштары
7
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
55 000,0
тонна
Аммоний сульфаты
N. 21-ден кем емес, күкірт 24-тен кем емес, су 0,2-ден көп емес
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Аммоний сульфаты+ВMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
SiB маркалы аммоний сульфаты (өзгертілген минералды тыңайтқышы)
N-21, S-24, Bacillus subtilis Ч-13-2,5*10^5 КҚБ/г.
8
NS 30:7 сульфонитраты
N-30, S-7
100 000,0
тонна
N:S (26:13) маркалы құрамында күкірті бар азотты тыңайтқышы
N-26, S-13
Азот-фосфор тыңайтқыштары
9
10:33 маркалы аммофос
N-10, P-33
86 500,0
тонна
10:36 маркалы аммофос
N-10, P-36
10:39 маркалы аммофос
N-10, P-39
Аммофос плюс
N-10, Р-46, MgO-2, S-2
11:42 маркалы аммофос
N-11, P-42
12:39 маркалы аммофос
N-12, P-39
Аммофос
N-12, P-52
12-52 маркалы аммофос
N-12, P-52
12:52+BMZ(aa) аммофос
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
SiB маркалы 12:52 аммофос (өзгертілген минералды тыңайтқышы)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4 КҚБ/г
10
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
195 000,0
тонна
Тазартылған моноаммоний фосфаты
N-12, P2O5-61
А маркалы суда еритін арнайы моноаммонийфосфаты
N-12, P-61
12-61-0 (MAP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы

N-12, P2O5-61
Удобрения жидкое комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, P-37
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ), марки 10-34
N-10, Р-34
11
Комплексное удобрение Growfert марок: 18-44-0 (UP)
N-18, P2O5-44
424 000,0
тонна
Азотно-фосфорные серосодержащие удобрения
12
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P2О5-14+S-10
87 500,0
тонна
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, Р-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 + S-14)
N-20, P2О5-20, S-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14, Bacillus subtilis Ч-13-1,7*10^5 КОЕ/г
Калийные удобрения (хлористый и сернокислый калий)
13
Калий хлористый
К2О-45
113 840,0
тонна
Калий хлористый
K2O-60
Калий хлористый (для экспорта)
К2О-60
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
К2О-43, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4 КОЕ/г
Хлористый калий марки А 60%+ BMZ(aa)
K2O-60, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Хлористый калий марки Б 45% + BMZ(aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-0-61 (KCl)
K2O-61
14
Сульфат калия
К2О-50
120 000,0
тонна
Сульфат калия
K2O-51, SO3-47
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-0-51 (SOP)
K2O-51, SO3-47
Сульфат калия
K2O-52, SO4-45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
YaraTera Krista SOP (сульфат калия)
K2O-52, S-18, SO3-45
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52, SO4-53
Сульфат калия
K2O-53, SO3-18
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
К2О-53, S-18
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3-45
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
К2О-50, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4 КОЕ/г
Фосфорно-калийные удобрения
15
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2О-34
258 929,0
тонна
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-52-34 (MKP)
P2O5-52, K2O-34
16
Суперфосфат марки "А" (аммонизированный суперфосфат (ASSP))
P2O5-15, K2O-2
42 500,0
тонна
Минеральные удобрения суперфосфат марки "Б"
P2O5-15, K2O-2
17
Удобрения фосфорно-калийные
Р-26, К-5
100 000,0
тонна
Азотно-фосфорно-калийные (NPK) удобрения
18
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24
100 000,0
тонна
Нитроаммофоска марки: 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10:26:26
N-10, P2O5-26, K2O-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N-10, P2O5-26, K2O-26
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки: 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (15:15:15), марки SiB (модифицированные минеральные удобрения)

N-12, P2O5-61
11-37 маркалы сұйық кешенді тыңайтқыштары (СКТ)
N-11, P-37
Сұйық кешенді тыңайтқышы (СКТ)
N-11, Р-37
10-34 маркалы сұйық кешенді тыңайтқыштары (СКТ)
N-10, Р-34
11
18-44-0 (UP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-44
424 000,0
тонна
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыштар
12
NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
N-9, P2О5-14, S-10
87 500,0
тонна
16:20:12 маркалы сульфоаммофос
N-16, Р-20, S-12
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқышы
N-16, P-20, S-12
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқышы
N-20, P-20, S-8-14
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
NPS (N-20, P-20 + S-14) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
N-20, P2О5-20, S-14
SiB маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқышы (өзгертілген минералды тыңайтқышы)
N-20, P-20, S-14, Bacillus subtilis Ч-13-1,7*10^5 КҚБ/г
Калий тыңайтқыштары (хлорлы және күкіртқышқылды калий)
13
Хлорлы калий
К2О-45
113 840,0
тонна
Хлорлы калий
K2O-60
Хлорлы калий (экспорт үшін)
К2О-60
SiB маркалы хлорлы калий (өзгертілген минералды тыңайтқышы)
К2О-43, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4 КҚБ/г
60%+ BMZ(aa) А маркалы хлорлы калий
K2O-60, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
45% + BMZ(aa) Б маркалы хлорлы калий
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
0-0-61 (KCl) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
K2O-61
14
Калий сульфаты
К2О-50
120 000,0
тонна
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-47
0-0-51 (SOP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
K2O-51, SO3-47
Калий сульфаты
K2O-52, SO4-45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
YaraTera Krista SOP (калий сульфаты)
K2O-52, S-18, SO3-45
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-52, SO4-53
Калий сульфаты
K2O-53, SO3-18
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
К2О-53, S-18
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, SO3-45
SiB маркалы күкіртқышқылды калий (өзгертілген минералды тыңайтқышы)
К2О-50, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4 КҚБ/г
Фосфор-калий тыңайтқыштары
15
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2О-34
258 929,0
тонна
0-52-34 (MKP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
P2O5-52, K2O-34
16
"А" маркалы суперфосфат (аммонизацияланған суперфосфат (ASSP))
P2O5-15, K2O-2
42 500,0
тонна
"Б" маркалы суперфосфат минералды тыңайтқыштары
P2O5-15, K2O-2
17
Фосфор-калий тыңайтқыштары
Р-26, К-5
100 000,0
тонна
Азот-фосфор-калий (NPK) тыңайтқыштары
18
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24
100 000,0
тонна
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26
10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
Диаммофоска 10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26
NPK-1 (диаммофоска) маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
FertiM NPK 10:26:26 маркалы ФЕРТИМ аралас минералды тыңайтқыштары
N-10, P2O5-26, K2O-26
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
SiB маркалы нитроаммофоска (15:15:15) (өзгертілген минералды тыңайтқыштары)

N-15, P-15, K-15, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4 КОЕ/г
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Азофоска (нитроаммофоска) марки NPK (MOP) 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (16:16:16), марки SiB (модифицированные минеральные удобрения)
N-16, P-16, K-16, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4 КОЕ/г.
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска марки: 17:17:17
N-17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска марки: 23:13:8
N-23, P-13, K-8
19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK (S) 8-20-30 (2)
N-8, P-20, K-30, S-2
100 000,0
тонна
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, Р2О2-24, К2О-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15 (S-10-11)
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S≥10
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+В
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ(aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn

N-15, P-15, K-15, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4 КҚБ/г
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
NPK (MOP) 16:16:16 маркалы азофоска (нитроаммофоска)
N-16, P-16, K-16
SiB маркалы нитроаммофоска (16:16:16) (өзгертілген минералды тыңайтқыштары)
N-16, P-16, K-16, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4 КҚБ/г.
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28
17:17:17 маркалы нитроаммофоска
N-17, P-17, K-17
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
19
NPK (S) 8-20-30 (2) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
100 000,0
тонна
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-8, Р2О2-24, К2О-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
NPK-1 (диаммофоска) маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2
Диаммофоска NPK 10:26:26+B маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,03
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
15-15-15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15 (S-10-11)
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S≥10
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
16:16:16+В маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
16:16:16+ Zn маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
16:16:16+ВMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
16:16:16+ВCMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
16:16:16 + BMZ(aa) нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
NPK 20:10:10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
NPK 20:10:10+S+B маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)

N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P2О5-6, K2О-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Водорастворимые удобрения NPK
20
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
330 357,0
тонна
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4,SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025,Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12, P-12, K-35, MgO-1,0, S-0,7, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02

N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
NPKS 21-10-10-2 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-10, K-10, S-2
NPKS 22-7-12-2 маркалы нитроаммофоска
N-22, P-7, K-12, S-2
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2О5-6, K2О-6, S-2,6
NPK 27-6-6+S+B маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
NPK 27-6-6+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
NPK 27-6-6+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 27-6-6+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Суда еритін NPK-тыңайтқыштары
20
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
330 357,0
тонна
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4,SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (қоңыр Кристалон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025,Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P-12, K-35, MgO-1,0, S-0,7, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02

Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
Минеральные удобрения Kristalon: Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5,K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14, P-10, K-28, MgO-2,5, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,02
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15, P-5, K-30, MgO-1,7, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
Минеральные удобрения Kristalon: Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,04
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13 + МЭ
Kristalon: Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқыштары
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5,K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыштары
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-14, P-10, K-28, MgO-2,5, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыштары
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,02
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-15, P-5, K-30, MgO-1,7, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
Kristalon: Special 18-18-18 минералды тыңайтқыштары
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,04
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыштары
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы

N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-20, K-20, MgO-1,7, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
Гуминовые удобрения
21
Удобрение жидкое органоминеральное Гумат калия
N-0,04, P-0,013, K-0,33, гумин қышқылдары-4,0, рН-7,1, Na-0,23, Zn-0,0005, Cu-0,001, Mn-0,0001, Fe-0,032, CaO-0,0001, S-0,0001

N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, MgO-1,7, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
Гуминді тыңайтқыштары
21
Калий гуматы сұйық органминералды тыңайтқышы
N-0,04, P-0,013, K-0,33, гумин қышқылдары-4,0, рН-7,1, Na-0,23, Zn-0,0005, Cu-0,001, Mn-0,0001, Fe-0,032, CaO-0,0001, S-0,0001

N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13, P2O5-40, K2O-13, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE

N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
NPK GOLD 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
NPK MIRACLE 10-40-10+TE кешенді тыңайтқышы

825,0
килограмм
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17, P2O5-7, K2O-27, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21, P2O5-21, K2O-21, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
40
Удобрение Брексил Кальций (Brexil Ca)
CaO-20,0 (LSA), B-0,5
3 285,0
килограмм
41
Удобрение Брексил Комби (Brexil Combi)
B-0,9, Cu-0,3 (LSA), Fe-6,8 (LSA), Mn-2,6 (LSA), Mo-0,2 (LSA), Zn-1,1 (LSA)

825,0
килограмм
NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-17, P2O5-7, K2O-27, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
NPK PREMIUM 21-21-21+TE кешенді тыңайтқышы
N-21, P2O5-21, K2O-21, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
40
Брексил Кальций (Brexil Ca) тыңайтқышы
CaO-20,0 (LSA), B-0,5
3 285,0
килограмм
41
Брексил Комби (Brexil Combi) тыңайтқышы
B-0,9, Cu-0,3 (LSA), Fe-6,8 (LSA), Mn-2,6 (LSA), Mo-0,2 (LSA), Zn-1,1 (LSA)

3 276,0
килограмм
46
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-10-5-30+ME"
N-10, P2O5-5, К2O-30, SO3-20, B-0,03, Fe-0,01, Mn-0,05, Ca-0,05, Zn-0,01, Mo-0,01
2 450,0
килограмм
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-20-20-20+ME"
N-20, P2O5-20, К2O-20, Fe-0,03, Mn-0,02, Zn-0,01, Cu-0,02, B-0,03, Mo-0,02
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-10-30-10+ME"
N-10, P2O5-30, К2O-10, Fe-0,01, Mn-0,025, Zn-0,01, Cu-0,03, B-0,027, Mo-0,03
47
Компексное удобрение "Nutrimic Plus"

3 276,0
килограмм
46
"ECONATUR AGRI-GEL-10-5-30+ME" минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, К2O-30, SO3-20, B-0,03, Fe-0,01, Mn-0,05, Ca-0,05, Zn-0,01, Mo-0,01
2 450,0
килограмм
"ECONATUR AGRI-GEL-20-20-20+ME" минералды тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, К2O-20, Fe-0,03, Mn-0,02, Zn-0,01, Cu-0,02, B-0,03, Mo-0,02
"ECONATUR AGRI-GEL-10-30-10+ME" минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-30, К2O-10, Fe-0,01, Mn-0,025, Zn-0,01, Cu-0,03, B-0,027, Mo-0,03
47
"Nutrimic Plus" кешенді тыңайтқышы

N-10, P2O5-5, K2O-5, MgO-3,5, B-0,1, Fe-3, Mn-4, Zn-6
2 679,0
килограмм
48
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-8-42
N-3, P2O5-8 , K2O-42, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
313,0
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-5-55
N-3, P2O5-5, K2O-55, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 8-20-30
N-8, P2O5-20, K2O-30, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 10-52-10
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 13-6-26+8CaO
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-5-30+2MgO
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 16-8-24+2MgO
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO

N-10, P2O5-5, K2O-5, MgO-3,5, B-0,1, Fe-3, Mn-4, Zn-6
2 679,0
килограмм
48
3-8-42 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-8 , K2O-42, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
313,0
килограмм
3-5-55 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-5, K2O-55, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
8-20-30 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-8, P2O5-20, K2O-30, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
10-52-10 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
13-6-26+8CaO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
15-5-30+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
15-30-15 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
16-8-24+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
18-18-18+1MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы

Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1 261,0
килограмм
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
56
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
N-10, NH4-10, P2O5-52, К2О-10, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
1 278,0
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
N-20, NO3-2, NH2-14, NH4-4, P2O5-20, К2О-20, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
N-25, NH2-12, NH4-13, P2O5-5, К2О-5, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
N-10, NO3-4, NH2-4, NH4-2, P2O5-10, К2О-40, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
57
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1 900,0
килограмм
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
58
Удобрение YaraRega 9-0-36
N-9, K2О-36
527 625,0
тонна
Удобрение YaraRega 9-5-26
N-9, P2О5-5, K2О-26
59
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487 500,0
тонна
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
60
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,07

Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1 261,0
килограмм
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
56
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
N-10, NH4-10, P2O5-52, К2О-10, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
1 278,0
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
N-20, NO3-2, NH2-14, NH4-4, P2O5-20, К2О-20, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
N-25, NH2-12, NH4-13, P2O5-5, К2О-5, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
N-10, NO3-4, NH2-4, NH4-2, P2O5-10, К2О-40, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
57
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1 900,0
килограмм
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
58
YaraRega 9-0-36 тыңайтқышы
N-9, K2О-36
527 625,0
тонна
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9, P2О5-5, K2О-26
59
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487 500,0
тонна
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
60
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,07

225 000,0
тонна
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Удобрение YaraMila 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,02, Zn-0,04
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
61
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25
680 625,0
тонна
62
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,02
1 125,0
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,04, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,03
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13

225 000,0
тонна
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
YaraMila 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,02, Zn-0,04
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
YaraMila NPK 7-20-28 тыңайтқышы
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
61
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25
680 625,0
тонна
62
ФЕРТИКА Листовое 4-13-36 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,02
1 125,0
килограмм
ФЕРТИКА Листовое 10-5-40 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,04, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,03
ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы

N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,03, Zn-0,03, Mo-0,03
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,03
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами ФЕРТИКА Плюс
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31

N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,03, Zn-0,03, Mo-0,03
ФЕРТИКА Листовое 18-18-18 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,03
ФЕРТИКА Плюс микроэлементтері бар кешенді минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы

N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 12-11-26
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
63
Минеральное удобрение Agrumax
N-16, P2O5-5, MgO-5, B-0,2, Fe-2, Mn-4, Zn-4
2 009,0
килограмм
64
Комплексное удобрение "Vittaspray"
N-5, P2O5-10, K2O-20, CaO-1,5, MgO-1,5, B-1,5, Cu-0,5, Fe-0,1, Mn-0,5, Mo-0,2, Zn-4

N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
ФЕРТИКА Плюс 12-11-26 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
63
Agrumax минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-5, MgO-5, B-0,2, Fe-2, Mn-4, Zn-4
2 009,0
килограмм
64
"Vittaspray" кешенді тыңайтқышы
N-5, P2O5-10, K2O-20, CaO-1,5, MgO-1,5, B-1,5, Cu-0,5, Fe-0,1, Mn-0,5, Mo-0,2, Zn-4

аминокислоты-4, N-4, P2O5-10, MgO-2, SO3-1, Fe-0,4, Mn-0,2, Zn-0,2, Cu-0,1
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Зерновой"
аминокислоты-7, N-5,5, P2O5-4,5, K2O-4, MgO-2, SO3-2, Fe-0,3, Mn-0,7, Zn-0,6, Cu-0,4, B-0,2, Mo-0,02, Co-0,02
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6, N-1,2, MgO-3, SO3-8, Fe-0,2, Mn-1, Zn-0,2, Cu-0,1, B-0,7, Mo-0,04, Co-0,02
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6, N-6, MgO-2, SO3-6, Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Co-0,02
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6, N-3,5, MgO-2,5, SO3-2, Fe-0,03, Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
201
Минеральное удобрение Ультрамаг Бор (N-4,7%,В-11,0%)
N-4,7, В-11
2 010,0
литр
202
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для кукурузы"
N-15, MgO-2, SO3-4,2, B-0,4, Cu-0,6, Fe-0,7, Mn-0,7, Mo-0,03, Zn-1,1, Ti-0,02
3 150,0
литр
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для масличных"
N-15, MgO-2,5, SO3-2,5, B-0,5, Cu-0,1, Fe-0,5, Mn-0,5, Mo-0,05, Zn-0,5, Ti-0,03
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для зерновых"
N-15, MgO-2, SO3-4,5, Cu-0,9, Fe-0,8, Mn-1,1, Mo-0,05, Zn-1, Ti-0,02
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для бобовых"
N-15, MgO-2, SO3-1, B-0,5, Cu-0,2, Fe-0,3, Co-0,02, Mn-0,4, Mo-0,036, Zn-0,3, Ti-0,02
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для картофеля"
N-15, MgO-2,5, SO3-2,5, B-0,4, Cu-0,2, Fe-0,3, Mn-0,6, Mo-0,05, Zn-0,65, Ti-0,03
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для свҰклы"
N-15, MgO-2, SO3-1,8, B-0,5, Cu-0,2, Fe-0,2, Mn-0,65, Mo-0,05, Zn-0,5, Ti-0,02, Na2O-3
203
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминокислоты-7,5
4 658,0
литр
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминокислоты-10,5
204
Удобрение Multoleo
GA142-8,8, B-9,9
5 060,0
литр
Удобрение ВМ86
MgSO4-30,10, Na2MoO4-0,06, GA142-20, B-37,11
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10, Na2MoO4-0,06, GA142-20, B-37,11
205
Удобрение COLORADO
MgCl2-11,41, CaCl2-7,24, MnCl2-4,83, ZnCl2-4,13, NaOH-0,55, GA142-22,81
5 175,0
литр
Удобрение COLORSTAR
MgCl2-11,41, CaCl2-7,24, MnCl2-4,83, ZnCl2-4,13, NaOH-0,55, GA142-22,81
206
Удобрение Goteo
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
6 098,0
литр
Удобрение Vitalroot
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
Удобрение Tonivit
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
Удобрение Rooter
P2O5-13, K2O-5, GA142-25

аминқышқылдары-4, N-4, P2O5-10, MgO-2, SO3-1, Fe-0,4, Mn-0,2, Zn-0,2, Cu-0,1
"Зерновой" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары-7, N-5,5, P2O5-4,5, K2O-4, MgO-2, SO3-2, Fe-0,3, Mn-0,7, Zn-0,6, Cu-0,4, B-0,2, Mo-0,02, Co-0,02
"Масличный" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары-6, N-1,2, MgO-3, SO3-8, Fe-0,2, Mn-1, Zn-0,2, Cu-0,1, B-0,7, Mo-0,04, Co-0,02
"Кукуруза" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары-6, N-6, MgO-2, SO3-6, Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Co-0,02
"Свекла" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары-6, N-3,5, MgO-2,5, SO3-2, Fe-0,03, Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
201
Ультрамаг Бор (N-4,7%,В-11,0%) минералды тыңайтқышы
N-4,7, В-11
2 010,0
литр
202
"Для кукурузы" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15, MgO-2, SO3-4,2, B-0,4, Cu-0,6, Fe-0,7, Mn-0,7, Mo-0,03, Zn-1,1, Ti-0,02
3 150,0
литр
"Для масличных" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15, MgO-2,5, SO3-2,5, B-0,5, Cu-0,1, Fe-0,5, Mn-0,5, Mo-0,05, Zn-0,5, Ti-0,03
"Для зерновых" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15, MgO-2, SO3-4,5, Cu-0,9, Fe-0,8, Mn-1,1, Mo-0,05, Zn-1, Ti-0,02
"Для бобовых" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15, MgO-2, SO3-1, B-0,5, Cu-0,2, Fe-0,3, Co-0,02, Mn-0,4, Mo-0,036, Zn-0,3, Ti-0,02
"Для картофеля" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15, MgO-2,5, SO3-2,5, B-0,4, Cu-0,2, Fe-0,3, Mn-0,6, Mo-0,05, Zn-0,65, Ti-0,03
"Для свҰклы" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15, MgO-2, SO3-1,8, B-0,5, Cu-0,2, Fe-0,2, Mn-0,65, Mo-0,05, Zn-0,5, Ti-0,02, Na2O-3
203
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминқышқылдары-7,5
4 658,0
литр
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминқышқылдары-10,5
204
Multoleo тыңайтқышы
GA142-8,8, B-9,9
5 060,0
литр
ВМ86 тыңайтқышы
MgSO4-30,10, Na2MoO4-0,06, GA142-20, B-37,11
Starflor тыңайтқышы
MgSO4-30,10, Na2MoO4-0,06, GA142-20, B-37,11
205
COLORADO тыңайтқышы
MgCl2-11,41, CaCl2-7,24, MnCl2-4,83, ZnCl2-4,13, NaOH-0,55, GA142-22,81
5 175,0
литр
COLORSTAR тыңайтқышы
MgCl2-11,41, CaCl2-7,24, MnCl2-4,83, ZnCl2-4,13, NaOH-0,55, GA142-22,81
206
Goteo тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
6 098,0
литр
Vitalroot тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
Tonivit тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
Rooter тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25