О внесении изменения и дополнения в решение акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент"
Решение акима города Шымкент от 13 августа 2024 года № 2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 13 августа 2024 года № 220-17
Аким города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1) следующие изменение и дополнение:
в приложении 1 к указанному решению:
изменить месторасположения и границы избирательных участков № 68, № 172, № 213, № 214, № 221, № 235, № 236, № 262, № 284, № 294, № 308 и № 324 согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить район Абай вновь образованными избирательными участками № 342, № 343, № 344 и № 345 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Абайского района города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Шымкент.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
города Шымкент К. Кунанбаев
"06" августа 2024 года
Приложение 1
к решению акима города
Шымкент № 2
от 13 августа 2024 года
Приложение 1
к решению акима города
Шымкент № 9
от 14 ноября 2018 года
Изменяемые месторасположения и границы избирательных участков № 68, № 172, № 213, № 214, № 221, № 235, № 236, № 262, № 284, № 294, № 308 и № 324;
Избирательный участок № 68
Месторасположение: микрорайон Қазығұрт, улица Қ.Мәмешова, 58/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 49" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Бекболатова, четная сторона 2-106, улица Сарыбел, 1-48, улица К.Мәмешова, 1-86, улица Ақөзек, 1-72, улица Ұзынағаш, 1-76, улица Алтынасар 1-62, улица Қайнарлы, 1-70, улица Зайсан, 1-76, улица Таңбалы тас, 1-74, улица Қосарал, 1-68, улица Шеңбертал, 1-62, улица Жезді, 1-24.;
"Избирательный участок № 172
Месторасположение: Общая средняя школа № 30, улица А.Пшеничных, № 32.
Граница: улица М.Толебаева, нечетная сторона 1-25, улица Н.Турекулова, четная сторона 294-376, улица Д.Карбышева, нечетная сторона 17-77, четная сторона 28-48, улица М.Калмырзаева, четная сторона 2-30, нечетная сторона 65а-85 и дома без номеров, улица Тастак, четная сторона 44-138, нечетная сторона 35-133, улица Тастак-2 полностью, улица М.Мельникайте, 1-26, улица Г.Петровского, нечетная сторона 45-59, четная сторона 34-52, улица Д.Писарева, 30-58, улица В.Курнатовского начиная от дома 26 и до конца, улица Г.Федосеева, 1-40, улица М.Кутузова, нечетная сторона 1-47, четная сторона 2-38, улица Л.Толстого, нечетная сторона 259а-333, четная сторона 280-316, улица Д.Менделеева, нечетная сторона 167-193, четная сторона 178-202, улица К.Айтжанова, четная сторона 182а-204, нечетная сторона 179а-201, улица Желтоксан, нечетная сторона 313-343, улица Арыкты-1, 1-35, улица Арықты-2, 1-28.";
"Избирательный участок № 213

"Шымкент қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімінің 2024 жылғы 13 тамыздағы № 2 шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 тамызда № 220-17 болып тіркелді
Шымкент қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шымкент қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1 болып тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1-қосымшада:
№ 68, № 172, № 213, № 214, № 221, № 235, № 236, № 262, № 284, № 294, № 308 және № 324 сайлау учаскелерінің орналасқан жерлері мен шекаралары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
Абай ауданы осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес жаңадан ашылған № 342, № 343, № 344 және № 345 сайлау учаскелерімен толықтырылсын.
2. "Шымкент қаласының Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімі аппараты басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Қ. Құнанбаев
"06" тамыз 2024 жыл
Шымкент қаласы әкімінің
2024 жылғы 13 тамыздағы
№ 2 шешіміне
1-қосымша
Шымкент қаласы әкімінің
2018 жылғы 14 қарашадағы
№ 9 шешіміне
1-қосымша
Орналасқан жерлері мен шекаралары өзгертілетін № 68, № 172, № 213, № 214, № 221, № 235, № 236, № 262, № 284, № 294, № 308 және № 324 сайлау учаскелері
№ 68 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Қ.Мәмешов көшесі, 58/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 49 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ә.Бекболатов көшесі, жұп жағы 2-106, Сарыбел көшесі, 1-48, Қ.Мәмешов көшесі, 1-86, Ақөзек көшесі, 1-72, Ұзынағаш көшесі, 1-76, Алтынасар көшесі, 1-62, Қайнарлы көшесі, 1-70, Зайсан көшесі, 1-76, Таңбалы тас көшесі, 1-74, Қосарал көшесі, 1-68, Шеңбертал көшесі, 1-62, Жезді көшесі, 1-24 үйлері.;
"№ 172 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: № 30 жалпы орта мектебі, А.Пшеничных көшесі, № 32.
Шекарасы: М.Төлебаев көшесі, тақ жағы 1-25, Н.Төреқұлов көшесі, жұп жағы 294-376, Д.Карбышев көшесі, тақ жағы 17-77, жұп жағы 28-48, М.Қалмырзаев көшесі, жұп жағы 2-30, тақ жағы 65а-85 және нөмірсіз үйлер, Тастақ көшесі, жұп жағы 44-138, тақ жағы 35-133, 2-Тастақ көшесі толығымен, М.Мельникайте көшесі, 1-26, Г.Петровский көшесі, тақ жағы 45-59, жұп жағы 34-52, Д.Писарев көшесі, 30-58, В.Курнатовский көшесі, 26 үйден бастап соңына дейін, Г.Федосеев көшесі, 1-40, М.Кутузов көшесі, тақ жағы 1-47, жұп жағы 2-38, Л.Толстой көшесі, тақ жағы 259а-333, жұп жағы 280-316, Д.Менделеев көшесі, тақ жағы 167-193, жұп жағы 178-202, Қ.Айтжанов көшесі, жұп жағы 182а-204, тақ жағы 179а-201, Желтоқсан көшесі, тақ жағы 313-343, 1-Арықты көшесі, 1-35, 2-Арықты көшесі, 1-28.";
"№ 213 сайлау учаскесі

Месторасположение: жилой массив Қайнарбұлақ, 859, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 125" Управления образования города Шымкент.
Граница: ПК "Казхиммонтаж-42" 125 домов, "Шымкентмелиорация" 171 домов, "Цементник" 289 домов, Новостройка 200 домов дачи Кайнарбулак.
Избирательный участок № 214
Месторасположение: дача Кайнарбулак без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 83" Управления образования города Шымкент.
Граница: ПК "Дзержинец" 143 дома, "ХБК" (Текстильщик) 190 домов, "Енбек" 107 домов, "ЧАРЗ" 89 домов дачи Кайнарбулак.";
"Избирательный участок № 221
Месторасположение: микрорайон Бозарык без номера, "А" корпус КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 57" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Улагат, 1-69, улица М.Ерметова, 1-69, улица Манкент, 1-48, улица Шадиобад, 1-64, улица Енбекши, 1-70, улица Уста-Мухаммед, 1-60, улица Ыкылас, 1-156, улица Жомарт, 1-90, улица Атажурт, 1-33, 1-тупик Атажурт, 1-8, 2-тупик Атажурт, 1-10, улица Акжолтай, 1-8, улица Кентобе, 1-20, 1-тупик Кентобе, 1-10, 2-тупик Кентобе, 1-7, улица Сиректас, 1-55, улица Жосалы, 1-46 и дома без номеров улиц Жузасу, Аманат, Аккисык, Желтау микрорайона Бозарык.";
"Избирательный участок № 235
Месторасположение: жилой массив Тассай, улица Ө.Әбдіразақова, 9, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 116 имени Д.Нурпеисовой" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Орманды, 1-43, улица Мейрам, 1-44, улица Көрімдік, 1-40, улица Шерқала, 1-17, улица Кеңтарал, 16-28, улица Кусконыр, 1-24, улица Астана, 1-22, улица Мынарал, 1-26, улица Е.Болғанбаева, 1-34, улица Баянтау, 1-24, улица Ж.Суханова, 1-27, улица М.Пернебекулы, 1-12, улица Г.Шойынбаевой, 1-18, улица Жылыбулак, 1-7, улицы без наименования 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 жилого массива Тассай.
Избирательный участок № 236
Месторасположение: жилой массив Тассай, проспект Жибек Жолы, 4/4, здание ГККП "Туркестанский высший многопрофильный аграрный колледж" Управления образования города Шымкент.
Граница: четная сторона улицы Аксумбе, 2-60, улица Ш.Уалиханова, 1-12, улица Ы.Алтынсарина, 1-7, улица О.Есалиева, 1-8, улица Машат, 1-32, улица Т.Жүргенова, 1-41, улица Белкол, 1-35, улица Атбасар, 1-30, улица Ж.Жұмабаевой, 1-33, улица Белжайлау, 1-28, Ж.Сейтбековой, 1-21, улица Шарын, 1-13, улица Жаскус, 1-16, проспект Жибек Жолы, 1-24 жилого массива Тассай.";
"Избирательный участок № 262
Месторасположение: дача Кайнарбулак, улица Русская Березка без номера, здание ГКП ПХВ "Городская поликлиника № 10" Управления здравоохранения города Шымкент.

Орналасқан жері: Қайнарбұлақ тұрғын алабы, 859, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 125 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қайнарбұлақ саяжайының ӨК-і "Казхиммонтаж-42" 125 үй, "Шымкентмелиорация" 171 үй, "Цементник" 289 үй, "Дружба" 100 үй, "Жаңа құрылыс" 200 үй.
№ 214 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайнарбұлақ саяжайы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 83 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қайнарбұлақ саяжайының ӨК-і "Дзержинец" 143 үй, "ХБК" (Текстильщик) 190 үй, "Еңбек" 107 үй, "ЧАРЗ" 89 үй.";
"№ 221 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бозарық шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 57 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бозарық шағынауданы, Ұлағат көшесі, 1-69, М.Ерметов көшесі, 1-69, Манкент көшесі, 1-48, Шадиобад көшесі, 1-64, Еңбекші көшесі, 1-70, Ұста-Мұхаммед көшесі, 1-60, Ықылас көшесі, 1-156, Жомарт көшесі, 1-90, Атажұрт көшесі, 1-33, Атажұрт 1-тұйығы, 1-8, Атажұрт 2-тұйығы, 1-10, Ақжолтай көшесі, 1-8, Кеңтөбе көшесі, 1-20, Кеңтөбе 1-тұйық, 1-10, Кеңтөбе 2-тұйық, 1-7, Сиректас көшесі, 1-55, Жосалы көшесі, 1-46, Жүзасу, Аманат, Аққисық, Желтау көшелерінің нөмірсіз үйлері.";
"№ 235 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тассай тұрғын алабы, Ө.Әбдіразақов көшесі, 9, Шымкент қаласының білім басқармасының "Д.Нұрпейісова атындағы № 116 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Тассай тұрғын алабы, Орманды көшесі, 1-43, Мейрам көшесі, 1-44, Көрімдік көшесі, 1-40, Шерқала көшесі, 1-17, Кеңтарал көшесі, 16-28, Құсқоңыр көшесі, 1-24, Астана көшесі, 1-22, Мыңарал көшесі, 1-26, Е.Болғанбаев көшесі, 1-34, Баянтау көшесі, 1-24, Ж.Суханов көшесі, 1-27, М.Пернебекұлы көшесі, 1-12, Г.Шойынбаева көшесі, 1-18, Жылыбұлақ көшесі, 1-7, атауы жоқ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 көшелер.
№ 236 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тассай тұрғын алабы, Жібек Жолы даңғылы, 4/4, Шымкент қаласы білім басқармасының "Түркістан жоғары көпсалалы аграрлық колледжі" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Тассай тұрғын алабы, Ақсүмбе көшесі, жұп жағы 2-60, Ш.Уәлиханов көшесі, 1-12, Ы.Алтынсарин көшесі, 1-7, О.Есалиев көшесі, 1-8, Машат көшесі, 1-32, Т.Жүргенов көшесі, 1-41, Белкөл көшесі, 1-35, Атбасар көшесі, 1-30, Ж.Жұмабаева көшесі, 1-33, Белжайлау көшесі, 1-28, Ж.Сейтбекова, 1-21, Шарын көшесі, 1-13, Жасқұс көшесі, 1-16, Жібек Жолы даңғылы, 1-24.";
"№ 262 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайнарбұлақ саяжайы, Русская березка көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 10 қалалық емхана" МКК дәрігерлік амбулаториясының ғимараты.

Граница: ПК "Металлург" 798 домов, "СТ Мехколонна 49" 95 домов, "Денсаулык" 157 домов, "Мелиоратор-2" 156 домов, "Энергетик" 362 дома дачи Кайнарбулак.";
"Избирательный участок № 284
Месторасположение: микрорайон Самал-3, улица Алпамыс батыр, 2/6, здание ТОО "Ясли-детский сад Жан-Нурби".
Граница: улица С.Юсупов, 111-158, улица Б.Момышұлы, участкий 2017-2881, улица Алпамыс батыр, 1-38, улица Естемес би, 1-68, улица Кобыланды батыра, 1-59, улица Тауекел хан, участкий 2687-3162, улица Мугалжар, участкий 1235-1326, улица Жанибек хана, 1-48, улица Актасты, 1-24, улица Казак Ордасы, 1-131, улица Алтынкорган, 1-99, улица Улы дала көшесі, 1-82, улица Алмалы бак, 1-119, улица Баулык, 1-88, улица Самалжел, 1-96, улица Тындала, 1-83, улица Шубаркол, 1-113.";
"Избирательный участок № 294
Месторасположение: микрорайон Казыгурт, улица Қ.Мәмешова, без номера дополнительное здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 49" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Әулие ата, 1-170, улица Нурлы, 1-129, улица Макталы, 1-140, улица Сәулетші, 1-140, улица Бұхар, 1-142, улица Жулдыз, 33-120, улица А.Жұбанова, 67-168, улица Талдыкол, 67-166, улица О.Мауленова, 1-60 и дома без номеров, улица Қармақшы, 1-40, улица Қарнақ, 1-31 и дома без номеров улицы Айшықты.";
"Избирательный участок № 308
Месторасположение: ТОО "ЮгСтройРесурс", улица Момынова, № 32.
Граница: улица А.Оразбаева, 1-120, улица З.Космодемьянской, 1-58, улица Гулдер, 1-15, улица А.Третьякова, 1-26, улица Бесагаш, 1-32, улица Ыргыз, 1-26, улица Ардагер, 1-20, улица Мейирим, 1-29, улица Мереке, 1-12, улица С.Ерубаева, 1-20, улица М.Төлебаева нечетная сторона 31а-87, четная сторона 2-26, улица М. Мельникайте, четная сторона 30-56.";
"Избирательный участок № 324
Месторасположение: микрорайон Нуртас, улица Аксумбе без номера, здание "Ясли-сад "Ай-таннуры" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Жасақ, 1-56, улица Сандыктау, 1-52, улица Аксенгир, 1-45, улица Жасарбұлақ, 1-56, улица Жастілек, 1-30, улица Берел, 1-62, улица Адалбақан, 1-10, улица Ботай, 1-63, улица Айқабақ, 1-47, улица Құндызой, 1-66, улица Науатас, 1-56, улица Көкбөрі, 1-67, улица Шолпы, 1-31, улица Көкпекті, 1-38, улица Көкпар, 1-98, улица Керкиік, 1-48, улица Босага, 1-48, улица Байтуган, 1-35, улица Жарма, 1-13, улица Үштерек, 1-15, улица Куркелес, 1-26, улица Алтыншоқы, 1-30, улица Жылыбулак, 8-31, улица Айбалта, 1-69, улица Айбын, 1-83, улица Кеңтарал, 1-15, улицы без наименования 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 жилого массива Тассай.".
Приложение 2
к решению акима города
Шымкент № 2

Шекарасы: Қайнарбұлақ саяжайының ӨК-і "Металлург" 798 үй, "СТ Мехколонна 49" 95 үй, "Денсаулық" 157 үй, "Мелиоратор-2" 156 үй, "Энергетик" 362 үй.";
"№ 284 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-3 шағынауданы, Алпамыс батыр көшесі, 2/6, "Жан-Нурби" бөбекжай-балабақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: С.Юсупов көшесі, 111-158, Б.Момышұлы көшесі, 2017-2881 учаскелері, Алпамыс батыр көшесі, 1-38, Естемес би көшесі, 1-68, Қобыланды батыр көшесі, 1-59, Тәуекел хан көшесі, 2687-3162 учаскелері, Мұғалжар көшесі, 1235-1326 учаскелері, Жәнібек хан көшесі, 1-48, Ақтасты көшесі, 1-24, Қазақ Ордасы көшесі, 1-131, Алтынқорған көшесі, 1-99, Ұлы дала көшесі, 1-82, Алмалы бақ көшесі, 1-119, Баулық көшесі, 1-88, Самалжел көшесі, 1-96, Тыңдала көшесі, 1-83, Шұбаркөл көшесі, 1-113.";
"№ 294 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Қ.Мәмешов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 49 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Қазығұрт шағынауданы, Әулие ата көшесі, 1-170, Нұрлы көшесі, 1-129, Мақталы көшесі, 1-140, Сәулетші көшесі, 1-140, Бұхар көшесі, 1-142, Жұлдыз көшесі, 33-120, А.Жұбанов көшесі, 67-168, Талдыкөл көшесі, 67-166, О.Мәуленов көшесі, 1-60 және нөмірсіз үйлері, Қармақшы көшесі, 1-40, Қарнақ көшесі, 1-31 және Айшықты көшесінің нөмірсіз үйлері.";
"№ 308 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "ЮгСтройРесурс" ЖШС, Момынов көшесі, № 17
Шекарасы: А.Оразбаева көшесі, 1-120, З.Космодемьянская көшесі, 1-58, Гүлдер көшесі, 1-15, А.Третьяков көшесі, 1-26, Бесағаш көшесі, 1-32, Ырғыз көшесі, 1-26, Ардагер көшесі, 1-20, Мейірім көшесі, 1-29, Мереке көшесі, 1-12, С.Ерубаев көшесі, 1-20, М.Төлебаев көшесі, тақ жағы 31а-87, жұп жағы 2-26, М.Мельникайте көшесі, жұп жағы 30-56.";
"№ 324 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұртас шағынауданы, Ақсүмбе көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ай-таңнұры" бөбекжай-балабақшасының ғимараты.
Шекарасы: Тассай тұрғын алабы, Жасақ көшесі, 1-56, Сандықтау көшесі, 1-52, Ақсеңгір көшесі, 1-45, Жасарбұлақ көшесі, 1-56, Жастілек көшесі, 1-30, Берел көшесі, 1-62, Адалбақан көшесі, 1-10, Ботай көшесі, 1-63, Айқабақ көшесі, 1-47, Құндызой көшесі, 1-66, Науатас көшесі, 1-56, Көкбөрі көшесі, 1-67, Шолпы көшесі, 1-31, Көкбекті көшесі, 1-38, Көкпар көшесі, 1-98, Керкиік көшесі, 1-48, Босаға көшесі, 1-48, Байтуған көшесі, 1-35, Жарма көшесі, 1-13, Үштерек көшесі, 1-15, Құркелес көшесі, 1-26, Алтыншоқы, 1-30, Жылыбұлақ көшесі, 8-31, Айбалта көшесі, 1-69, Айбын көшесі, 1-83, Кеңтарал көшесі, 1-15, атауы жоқ атауы жоқ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 көшелері.".
Шымкент қаласы әкімінің

от 13 августа 2024 года
Приложение 1
к решению акима города
Шымкент № 9
от 14 ноября 2018 года
Дополнения района Абай вновь образованными избирательными участками № 342, № 343, № 344 и № 345
Избирательный участок № 342
Месторасположение: микрорайон Самал-3, улица Алтынбастау, № 4, здание ТОО школа "Boston".
Граница: улица Алпамыс батыра, 39-57, улица Естемес би, 69-98, улица Кус Жолы, 1-69, улица Алтынбастау, 1-82, улица Изгилик, участки 2260-3590, улица Мангилик Ел, 1-99, улица Нуртау, 1-67, улица Коскол, 1-87 и дома без номеров улицы Б.Момышулы.
Избирательный участок № 343
Месторасположение: микрорайон Бозарык без номера, корпус "Б" КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 57" Управления образования города Шымкент.
Граница: улицы Уста-Мухаммед, Кырыккол, Томирис, Куракты, Ханкорган, Доланалы, Улагат, Боржар, Буркитши, Арша, Булдирген, дома без номеров 7 улиц без наименования и многоквартирные жилые дома 467 А, 468 А, 469 А, 470, 471 А, 473 А, 475, 475 А, 476 микрорайона Бозарык.
Избирательный участок № 344
Месторасположение: дача Кайнарбулак, без номера, здание ТОО Ясли сад "Даниял".
Граница: ПК "Мичурин" 61 домов, "Автомобилист" 190 домов, "ПК Монтажник" 125 домов, "Труженик" 228 домов, "Связист" 154 домов, "Транспортник" 126 домов, "Новостройка" 200 домов дачи Кайнарбулак.
Избирательный участок № 345
Месторасположение: дача Кайнарбулак, без номера, здание ТОО Ясли сад "Аяла-Нур".
ПК "Восход" 150 домов, "Мелиоратор-1" 130 домов, "Строитель" 146 домов, "Дорожник" 202 домов, "Эластик" 70 домов, "Светлячок" 28 домов, "Виктория МЖК" 188 домов, "Прессы" 363 домов, "Василек" 96 домов, "Карданик" 95 домов дачи Кайнарбулак.

2024 жылғы 13 тамыздағы
№ 2 шешіміне
2-қосымша
Шымкент қаласы әкімінің
2018 жылғы 14 қарашадағы
№ 9 шешіміне
1-қосымша
Абай ауданы толықтырылатын жаңадан ашылған № 342, № 343, № 344 және № 345 сайлау учаскелері
№ 342 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал-3 шағынауданы, Алтынбастау көшесі № 4, "Boston мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Алпамыс батыр көшесі, 39-57, Естемес би көшесі, 69-98, Құс Жолы көшесі, 1-69, Алтынбастау көшесі, 1-82, Ізгілік көшесі, 2260-3590 учаскелері, Мәңгілік Ел көшесі, 1-99, Нұртау көшесі, 1-67, Қоскөл көшесі, 1-87 және Б.Момышұлы көшесінің нөмірсіз үйлері.
№ 343 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бозарық шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 57 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "Б" ғимараты.
Шекарасы: Бозарық шағынауданының Ұста-Мұхаммед, Қырықкөл, Томирис, Құрақты, Ханқорған, Доланалы, Ұлағат, Бөржар, Бүркітші, Арша, Бүлдірген көшелері, атауы жоқ 7 көшенің нөмірсіз үйлері және 467 А, 468 А, 469 А, 470, 471 А, 473 А, 475, 475 А, 476 көппәтерлі тұрғын үйлері.
№ 344 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайнарбұлақ саяжайы, нөмірсіз, "Даниял" бөбекжай бақшасы жауапкершілігі шектеулі
Шекарасы: Қайнарбұлақ саяжайының ӨК-і "Мичурин" 61 үй, "Автомобилист" 190 үй, "ПК Монтажник" 125 үй, "Труженик" 228 үй, "Связист" 154 үй, "Транспортник" 126 үй, "Жаңа құрылыс" 200 үй.
№ 345 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайнарбұлақ саяжайы, нөмірсіз, "Аяла-Нұр" бөбекжай бақшасы ЖШС ғимараты.
Қайнарбұлақ саяжайының ӨК-і "Восход" 150 үй, "Мелиоратор-1" 130 үй, "Строитель" 146 үй, "Дорожник" 202 үй, "Эластик" 70 үй, "Светлячок" 28 үй, "Виктория МЖК" 188 үй, "Прессы" 363 үй, "Василек" 96 үй, "Карданик" 95 үй.