О внесении изменения в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/506–6с "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 12 декабря 2024 года № 23/202-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 23 декабря 2024 года № 224-17
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент" от 11 декабря 2019 года № 58/506–6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 76) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506–6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 23/202-VIII шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 желтоқсанда № 224-17 болып тіркелді
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506–6с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 76 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент", в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Шымкент Б. Нарымбетов
Приложение к решению
маслихата города Шымкент

2. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы мәслихатының интернет–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы мәслихатының төрағасы Б. Нарымбетов
Шымкент қаласы
мәслихатының