О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 20 июля 2007 года № 35/216-III "Об утверждении схемы зонирования земель города Курчатова для целей налогообложения"
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 15 ноября 2024 года № 22/136-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 21 ноября 2024 года № 373-18
Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 20 июля 2007 года № 35/216-III "Об утверждении схемы зонирования земель города Курчатова для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-3-45) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Курчатов";
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"Утвердить проект (схему) зонирования земель города Курчатов согласно приложению к настоящему решению.";
в приложении к указанному решению заголовок изложить в следующей редакции:
"Проект (схема) зонирования земель города Курчатов".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель Курчатовского городского маслихата
Г. Хусайнова
Приложение к решению
Курчатовского городского
маслихата
от 15 ноября 2024 года
№ 22/136-VIII
Утверждено решением
Курчатовского городского
маслихата
от 20 июля 2007 года
№ 35/216-III
Проект (схема) зонирования земель города Курчатов

Курчатов қалалық мәслихатының 2007 жылғы 20 шілдедегі № 35/216-III "Салық салу мақсаты үшін Курчатов қаласының жерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту жөнінде" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2024 жылғы 15 қарашадағы № 22/136-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 қарашада № 373-18 болып тіркелді
Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2007 жылғы 20 шілдедегі 35/216-III "Салық салу мақсаты үшін Курчатов қаласының жерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту жөнінде" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-3-45 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Курчатов қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"Курчатов қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің қосымшасының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Курчатов қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қалалық мәслихатының төрайымы
Г. Хусайнова
Курчатов қалалық
мәслихатының
2024 жылғы 15 қарашадағы
№ 22/136-VIII шешіміне
қосымша
Курчатов қалалық
мәслихатының
2007 жылғы 20 шілдедегі
№ 35/216-III шешімімен
бекітілген
Курчатов қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)