Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки района Аксуат
Решение маслихата района Ақсуат области Абай от 25 ноября 2024 года № 21/5-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 17 декабря 2024 года № 390-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, маслихат района Ақсуат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель района Аксуат, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки района Аксуат, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Ж. Оразгалиев
Приложение 1 к решению
маслихата района Аксуат
от 25 ноября 2024 года
№ 21/5-VIII
Проект (схема) зонирования земель района Аксуат
Приложение 2 к решению
маслихата района Аксуат
от 25 ноября 2024 года
№ 21/5-VIII
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки района Аксуат
Номер
зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
2
3
4
1
I
Село Аксуат:

Ақсуат ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 21/5-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 желтоқсанда № 390-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағы, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсуат ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ақсуат ауданының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері, осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы
Ж. Оразгалиев
Ақсуат аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№ 21/5-VIII шешіміне
1- қосымша
Ақсуат ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақсуат аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№ 21/5-VIII шешіміне
2 қосымша
Ақсуат ауданының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
1
2
3
4
1
I
Ақсуат ауылы:

23-333-035 кадастровый квартал: границы села Аксуат ограничена с севера улицами Ыргызбай баба, С.Сейфуллина, К.Сатбаева и Абылайхана, с востока улицей Абылайхана, с юга улицами Кабанбай батыра, Абылайхана, с запада улицами Кабанбай батыра и Мауытхана Сыдыкова.
23-333-036 кадастровый квартал: границы села Аксуат ограничена с севера улицами Молдабая и К.Самарханова, с востока улицей К.Шыныбаева, с юга улицами Т.Уранхаева, Жамбыла и Б. Момышулы, с запада улицами Ш.Айманова и Т.Косаева.

23-333-035 кадастрлық кварталы: солтүстігі Ырғызбай баба, С.Сейфуллин, Қ.Сәтбаев және Абылайхан көшелерімен, шығысы Абылайхан көшесімен, оңтүстігі Қабанбай батыр, Абылайхан көшелерімен, батысы Қабанбай батыр және Мауытхан Сыдықов көшелерімен шектеледі.
23-333-036 есептік кварталы: солтүстігі Молдабай және Қ.Самарханов көшелерімен, шығысы К.Шыныбаев көшесімен,оңтүстігі Т.Ұранхаев, Жамбыл және Б. Момышұлы көшелерімен, батысы Ш.Айманов Жжәне Т.Қосаев көшелерімен шектеледі.

23-333-037 кадастровый квартал: границы села Аксуат ограничена с севера улицами И.Махамбетова и Т.Куатжанова, с востока улицами С. Муканова, А. Молдагуловой и Туяк, с запада улицей М.Ауезова .
1,5
2
II
Село Екпин:
23-333-044 кадастровый квартал: границы села Екпин ограничена с севера улицей Отыншы Алжанова, с востока кварталом І, с юга улицей Жанкайырова Капатая, с запада улицей Оралбаева Байгабыл.
1,4
3
Село Кокжыра:
23-333-051 кадастровый квартал: границы села Кокжыра ограничена с севера кварталом VI, с востока кварталом І, с юга кварталом Х, с запада кварталом ІІІ.
4
III
Село Сатпаев:
23-333-042 кадастровый квартал: границы села Сатпаев ограничена с севера улицей Кемербаева, с востока улицей Байзакова, с юга улицей Семжанова, с запада улицами Ботай и Кабанбая.
1,3
5
Село Жантикей :
23-333-040 кадастровый квартал: границы села Жантикей ограничена с севера улицей Тауелсиздика, с востока улицей Бейбитшилика, с юга улицей Казахстана, с запада улицей Ынтымака.
6
Село Кумкол:
23-333-049 кадастровый квартал: границы села Кумкол ограничена с севера улицами К.Илбекова, с востока улицей Абая, с запада улицей Т.Батыршина.
7
IV
Село Каргыба:
23-333-036 кадастровый квартал: границы села Каргыба ограничена в черте границ села Каргыба.
1,2
8
Село Аккала:
23-333-044 кадастровый квартал: границы села Аккала ограничена с севера улицей Жастар бригадасы, с юга улицей старый Аэропорт.
9
Село Ойшилик:
23-333-046 кадастровый квартал: границы села Ойшилик ограничена с севера улицей Жаңа курылыс, с востока улицей Нугыман болыса, с юга улицами Кабанбая, Байбарака и Сасан би, с запада улицей Койбагара.
10
V
Село Сериктес:
23-333-052 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Сериктес.
1,1
11
Село Базарка:
23-333-052 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Базарка.
12
Село Коктүбек:
23-333-042 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Коктубек.
13
Село Кызыл кесик:
23-333-054 кадастровый квартал:грницы села Кызыл Кесик ограничена с севера кварталом Шакиби кажы, с востока кварталом Шалкажы, с юга кварталом Егизбай кажы, с запада кварталом Нарбота батыра.
14
Село Кызыл Жулдыз:
23-333-049 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Кызылжулдыз.
15
Село Тана Мырза:
23-333-047 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Тана Мырза.
16
VI
Село Сулутал:
23-333-042 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Сулутал.
1,0
17
Село Кокбастау:
23-333-049 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Кокбастау.
18
Село Есим:
23-333-047 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Есим.
19
Село Кожакелды:

23-333-037 кадастрлық кварталы: солтүстігінде И.Махамбетов және Т.Қуатжанов көшелерімен, шығысында С. Мұқанова, Ә. Молдағұлова және Тұяқ көшелерімен, батысында М.Әуезов көшесімен шектеледі.
1,5
2
II
Екпін ауылы:
23-333-044 кадастрлық кварталы: солтүстігі Отыншы Әлжанов көшесімен, шығысы І квартал көшесімен, оңтүстігі Жанқайыров Қапатай көшесімен, батысы Оралбаев Байғабыл көшесімен шектеледі.
1,4
Көкжыра ауылы:
23-333-051 кадастрлық кварталы: солтүстігі VI квартал көшесімен, шығысы І квартал көшесімен, , оңтүстігі Х квартал көшесімен, батысы ІІІ квартал көшелерімен шектеледі.
4
III
Сатпаев ауылы:
23-333-042 кадастрлық кварталы: солтүстігі Кемербаев көшесімен, шығысы Байзақов көшесімен, оңтүстігі Семжанов көшесімен, батысы Ботай және Қабанбай көшелерімен шектеледі.
1,3
5
Жәнтікей ауылы:
23-333-040 кадастрлық кварталы: солтүстігі Тәуелсіздік көшесімен, шығысы Бейбітшілік көшесімен, оңтүстігі Қазақстан көшесімен, батысы Ынтымақ көшесімен шектеледі.
6
Құмкөл ауылы:
23-333-049 кадастрлық кварталы: солтүстігі Қ.Ілбеков, шығысы Абай көшелерімен, батысы И.Искандеров, Т.Батыршин көшелерімен шектеледі.
7
IV
Қарғыба ауылы:
23-333-036 кадастрлық кварталы: елді-мекен шекарасы шегінде шектеледі.
1,2
8
Аққала ауылы:
23-333-044 кадастрлық кварталы: солтүстігі Жастар бригадасы көшесімен, оңтүстігі бұрынғы Аэропорт шектеледі.
9
Ойшілік ауылы:
23-333-046 кадастрлық кварталы: солтүстігі Жаңа құрылыс көшесімен, шығысында Нұғыман болыс көшесімен, оңтүстігінде Қабанбай, Байбарақ және Сасан би көшелерімен,
батысында Қойбағар көшесімен шектеледі.
10
V
Серіктес ауылы:
23-333-052 кадастрлық кварталы: Серіктес ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
1,1
11
Базарка ауылы:
23-333-052 кадастрлық кварталы: Базарка ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
12
Көктүбек ауылы:
23-333-042 кадастрлық кварталы: Көктүбек ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
13
Қызыл кесік ауылы:
23-333-054 кадастрлық кварталы: солтүстігінде Шәкіби қажы кварталымен , шығысында Шалқажы кварталымен, оңтүстігінде Егізбай қажы кварталымен, батысында Нарбота батыр кварталымен шектеледі.
14
Қызыл Жұлдыз ауылы:
23-333-049 кадастрлық кварталы: Қызылжұлдыз ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
15
Тана Мырза ауылы:
23-333-047 кадастрлық кварталы: Тана Мырза ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
16
VI
Сұлутал ауылы:
23-333-042 кадастрлық кварталы: Сұлутал ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
1,0
17
Көкбастау ауылы:
23-333-049 кадастрлық кварталы: Көкбастау ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
18
Есім ауылы:
23-333-047 кадастрлық кварталы: Есім ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
19
Қожакелді ауылы:

23-333-040 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Кожакелды.
20
Село Киндикты:
23-333-038 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей С.Сагындыкова, с востока улицей Абсеита, с юга улицей Т.Жунусова, с запада улицей Кенжалы би.
21
VIІ
Село Мурсалим:
23-333-052 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Мурсалим.
0,9
22
Село Кызбай:
23-333-052 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Кызбай.
23
Село Егиндибулак:
23-333-054 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Егиндибулак.
24
Село Айнабастау:
23-333-047 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Айнабастау.
25
Село Кокжол:
23-333-044 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Кокжол.
26
Село Акжол:
23-333-047 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Акжол.
27
Село Томар:
23-333-047 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Томар.
28
VІІІ
Село Уш тобе:
23-333-054 кадастровый квартал: ограничена с северо запада улицей Шалкажы би, с юга востока улицей Шакиби.
0,8
29
Село Алгабас:

23-333-040 кадастрлық кварталы: Қожакелді ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
20
Кіндікті ауылы:
23-333-038 кадастрлық кварталы: солтүстігінде С.Сағындықов көшесімен, Шығысында Әбсейіт көшесімен, оңтүстігінде Т.Жүнісов көшесімен, батысында кенжалы би көшесімен шектеледі.
21
VIІ
Мүрсәлім ауылы:
23-333-052 кадастрлық кварталы: Мүрсәлім ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
0,9
22
Қызбай ауылы:
23-333-052 кадастрлық кварталы: Қызбай ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
23
Егіндібұлак ауылы:
23-333-054 кадастрлық кварталы: Егіндібұлақ ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
24
Айнабастау ауылы:
23-333-047 кадастрлық кварталы:Айнабастау ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
25
Көкжол ауылы:
23-333-044 кадастрлық кварталы: Көкжол ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
26
Ақжол ауылы:
23-333-047 кадастрлық кварталы: Ақжол ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
27
Томар ауылы:
23-333-047 кадастрлық кварталы: Томар ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
28
VІІІ
Үш төбе ауылы:
23-333-054 кадастрлық кварталы: солтүстік батысы Шалқажы би көшесімен, оңтүстік шығысы Шәкіби көшелерімен шектеледі.
0,8
29
Алғабас ауылы:

23-333-038 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Алгабас.

23-333-038 кадастрлық кварталы: Алғабас ауылының шекарасы шегінде шектеледі.