О признании утратившим силу решения Аягозского районного маслихата
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 16 апреля 2024 года № 12/209-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 23 апреля 2024 года № 268-18.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аягозского районного маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Аягозскому району" от 15 июня 2018 года №24/170-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5-6-171).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аягозского районного маслихата
А. Ибрайшин

Аягөз аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 12/209-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 сәуірде № 268-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Аягөз ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы №24/170-VІ шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5-6-171 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы
А. Ибрайшин