О признании утратившим силу решения Аягозского районного маслихата
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 20 сентября 2024 года № 15/289-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 27 сентября 2024 года № 339-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аягозского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району" от 16 января 2023 года № 21/428-VІI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аягозского районного маслихата
А. Ибрайшин

Аягөз аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 15/289-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 қыркүйекте № 339-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2-тармағына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 21/428-VIІ шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы
А. Ибрайшин