О признании утратившим силу постановления акимата Кокпектинского района от 6 января 2021 года № 1 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Кокпектинского района области Абай от 16 января 2024 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 23 января 2024 года № 214-18.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 6 января 2021 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8325).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кокпектинского района
Д. Оразбаев

Көкпекті ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 1 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 16 қаңтардағы № 1 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 қаңтарда № 214-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданы әкімдігінің "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квота белгілеу туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8325 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті ауданының әкімі
Д. Оразбаев