О внесении дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 24 декабря 2018 года № 266 "Об определении территории для старательства по Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 5 июня 2024 года № 142. Зарегистрированы Департаментом юстиции Жамбылской области 5 июня 2024 года № 5209-08
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 24 декабря 2018 года № 266 "Об определении территории для старательства по Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4067) следующие дополнения:

"Жамбыл облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 5 маусымдағы № 142 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 маусымда № 5209-08 болып тіркелді
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4067 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:

27,08
4
72
31
4,87
45
9
23,29
".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.

27,08
4
72
31
4,87
45
9
23,29
".
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
"СОГЛАСОВАНО" Южно-Казахстанский
межрегиональный департамент геологии
Комитета геологии Министерства промышленности
и строительства Республики Казахстан
"Южказнедра"
"СОГЛАСОВАНО"
Департамент экологии
по Жамбылской области Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Е. Карашукеев
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрлігі Геология комитетінің
"Оңтүстiкқазжерқойнауы" Оңтүстiк Қазақстан
өңiраралық геология
департаментi
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасы Экология
және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Жамбыл облысы бойынша
экология департаменті