О признании утратившими силу некоторых решений
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 26 февраля 2024 года № 18-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 29 февраля 2024 года № 5158-08
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Байзакского районного маслихата:
1) Решение Байзакского районного маслихата от 17 мая 2016 года №2-3 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3110);
2) Решение Байзакского районного маслихата от 16 марта 2018 года № 26-9 "О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 17 мая 2016 года № 2-3 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3776).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Байзакского
районного маслихата Б. Акбаев

Кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 ақпандағы № 18-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 ақпанда № 5158-08 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байзақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы №2-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3110 болып тіркелген);
2) "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 2-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыз №26-9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3776 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық
мәслихат төрағасы Б. Акбаев