О внесении изменения в постановление акимата области Ұлытау от 9 февраля 2023 года № 08/01 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории области Ұлытау"
Постановление акимата области Ұлытау от 5 февраля 2024 года № 07/01. Зарегистрировано Департаменте юстиции области Ұлытау 6 февраля 2024 года № 90-20
Акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Ұлытау от 9 февраля 2023 года № 08/01 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории области Ұлытау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-20) следующее изменение:
приложение к Методике определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории области Ұлытау изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима области Ұлытау".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
Приложение к постановлению
Акимата области Ұлытау

"Ұлытау облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 9 ақпандағы № 08/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 5 ақпандағы № 07/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 ақпанда № 90-20 болып тіркелді
Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлытау облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 9 ақпандағы № 08/01 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-20 болып тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
Ұлытау облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесіне қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Ұлытау облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің

от 5 февраля 2024 года
№ 07/01
Приложение к Методике определения
стоимости услуг, закупаемых для
проведения государственной
информационной политики в
средствах массовой информации
на территории области Ұлытау
Базовые цены на услуги, закупаемые для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории области Ұлытау
Наименование услуги
Единица измерения
Базовая цена (тенге)
1.
Изготовление (подготовка и создание) и размещение информационных материалов в периодических печатных изданиях (газетах) (Bn)
квадратный сантиметр

2024 жылғы 5 ақпандағы
№ 07/01
қаулысына қосымша
Ұлытау облысының аумағындағы
бұқаралық ақпарат құралдарында
мемлекеттік ақпараттық саясатты
жүргізу үшін сатып алынатын
көрсетілетін қызметтердің құнын
айқындау әдістемесіне қосымша
Ұлытау облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің базалық бағалары
Қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
Базалық баға (теңге)
1.
Ақпараттық материалдарды әзірлеу (дайындау және құру) және оларды мерзімді баспасөз басылымдарында (газеттерде) орналастыру (Bn)
шаршы сантиметр

1172
2.
Изготовление (подготовка и создание) и размещение информационных материалов в периодических печатных изданиях (журналах) (Bm)
квадратный сантиметр
500
3.
Изготовление (подготовка и создание) и размещение информационных материалов в интернет-ресурсе (Bi)
символ
150
4.
Изготовление (подготовка и создание) и размещение информационных материалов на телевидение (сюжеты, программы), в эфире телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
460 950
5.
Изготовление (подготовка и создание) и размещение информационных материалов на телевидение (сюжеты, программы), в эфире телеканалов, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории области Ұлытау, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
16 800
6.
Изготовление (подготовка и создание) и размещение информационных программ и аудиороликов на радио (Br)
минута
17 000

1172
2.
Ақпараттық материалдарды әзірлеу (дайындау және құру) және оларды мерзімді баспасөз басылымдарында (журналдарда) орналастыру (Bm)
шаршы сантиметр
500
3.
Ақпараттық материалдарды әзірлеу (дайындау және құру) және оларды интернет-ресурста орналастыру (Bi)
символ
150
4.
Ақпараттық материалдарды әзірлеу (дайындау және құру) және оларды міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналар эфирінде, телевизияда (сюжеттер, бағдарламалар) орналастыру (Btv)
минут
460 950
5.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Ұлытау облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін телеарналардың эфирінде ақпараттық материалдарды әзірлеу (дайындау және құру) және оларды телевизияда (сюжеттер, бағдарламалар) орналастыру (Btv)
минут
16 800
6.
Ақпараттық бағдарламалар мен аудиороликтерді әзірлеу (дайындау және құру) және радиода орналастыру (Br)
минут
17 000