О признании утратившим силу постановления акимата города Сатпаев от 28 октября 2015 года № 25/04 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества"
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 25 декабря 2024 года № 88/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 26 декабря 2024 года № 165-20
Акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Сатпаев "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" от 28 октября 2015 года № 25/04 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3527).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев М. Бурибаев

Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 25/04 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 88/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 желтоқсанда № 165-20 болып тіркелді
Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" 2015 жылғы 28 қазандағы № 25/04 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3527 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі М. Бурибаев