Об определении территорий для старательства по области Жетісу
Постановление акимата области Жетісу от 11 ноября 2024 года № 371. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 18 ноября 2024 года № 250-19
В соответствии с пунктом 1 статьи 264 Кодекса Республики Казахстан "О недрах и недропользовании", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить территории для старательства по области Жетісу согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.

Жетісу облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қарашадағы № 371 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 18 қарашада № 250-19 болып тіркелді
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 264-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.