О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган области Жетісу от 23 февраля 2024 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 23 февраля 2024 года № 165-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Талдыкорган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Талдыкорган Алматинской области:
1) постановление акимата города Талдыкорган от 05 октября 2016 года № 43-688 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по городу Талдыкорган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 107189);
2) постановление акимата города Талдыкорган от 04 января 2017 года № 2 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по городу Талдыкорган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 109192).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Талдыкорган Е. Бәзіл

Талдықорған қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 23 ақпандағы № 109 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 23 ақпанда № 165-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес,Талдықорған қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Талдықорған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 05 қазандағы "Талдықорған қаласы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" № 43-688 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 107189 болып тіркелген);
2) Талдықорған қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 04 қаңтардағы "Талдықорған қаласы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 109192 болып тіркелген).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласының әкімі Е. Бәзіл