О признании утратившим силу постановление акимата города Текели от 11 января 2017 года № 5 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в городе Текели"
Постановление акимата города Текели области Жетісу от 22 февраля 2024 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 22 февраля 2024 года № 162-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Текели от 11 января 2017 года № 5 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в городе Текели" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 109169).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели А. Әділ

Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 11 қаңтардағы № 5 "Текелі қаласында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 22 ақпандағы № 49 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 22 ақпанда № 162-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 11 қаңтардағы № 5 "Текелі қаласында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 109169 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі А. Әділ