О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по городу Текели
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 26 февраля 2024 года № 14-74. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 28 февраля 2024 года № 166-19
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по городу Текели с 4% (четырех процентов) до 2 % (двух процентов).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев

Текелі қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 ақпандағы № 14-74 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 28 ақпанда № 166-19 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшері 4% (төрт пайыздан) 2% (екі пайызға) дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев