О признании утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 27 марта 2018 года № 31-1 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Алакольского районного маслихата"
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 17 июня 2024 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 18 июня 2024 года № 227-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Алакольского районного маслихата" от 27 марта 2018 года № 31-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 120637).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Алакольского районного маслихата Д. Каримов

"Алакөл ауданының мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 31-1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 маусымдағы № 33-2 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 18 маусымда № 227-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 4 тармағына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алакөл ауданының мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 31-1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 120637 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихат төрағасы Д. Каримов